fot. Riot Games

Oto Jett, kolejna bohaterka VALORANT

Kolejny czwartek to prezentacja kolejnej postaci, którą zobaczymy w nadchodzącym VALORANT. Dziś Riot Games przedstawiło nam Jett, która wygląda całkiem znajomo i nic dziwnego – wszak już od dawna jej wizerunek wykorzystywany jest w materiałach promocyjnych.

CZYTAJ TEŻ:
Jak i gdzie dostać dostęp do bety VALORANTA? Oto poradnik i lista polskich streamerów!

Pochodząca z Korei agentka jest zdecydowanie jednym z bardziej mobilnych awatarów dostępnych w całej grze. Przede wszystkim potrafi ona wskakiwać na wyższe niż inni powierzchnie lub też doskakiwać na krótki dystans w kierunku swojego biegu. Posiada ona również umiejętność przypominającą swoim działaniem granat dymny – wyrzuca ona bowiem chmurę mgły, która tymczasowo przesłania przeciwnikowi widok. Specjalny skill Jett polega natomiast na rzucaniu nożami. Bohaterka dostaje ich kilka i może je rzucać zarówno pojedynczo, jak i wszystkie razem. I chociaż z reguły zadają one umiarkowane obrażenia, to także nimi da się wyeliminować rywala. Wystarczy trafić go bezpośrednio w głowę.

Niektórzy szczęśliwcy już 7 kwietnia będą mieli okazję przetestować zarówno Jett, jak i innych agentów obecnych w VALORANT. Wtedy bowiem rusza zamknięta beta – sama gra nie ma bowiem jeszcze oficjalnej daty premiery i zapewne przyjdzie nam jeszcze na nią nieco poczekać.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowy system kwalifikacji na Majora CS:GO w Rio! Polacy ponownie z szansą na awans

– Kwalifikacje i zaproszenia na listopadowego Majora muszą zostać przemyślane na nowo – sygnalizował Michał "CARMAC" Blicharz zaraz po oficjalnym ogło...

>