STS
fot. Griffin/STILL8

Rewolucja kadrowa w Griffin? Tarzan i WADID żegnają się z organizacją

Po raz kolejny z Dalekiego Wschodu napływają do nas informacje dotyczące zmian w składach koreańskich drużyn. Tym razem na rotacje kadrowe zdecydowało się Griffin, które po przegranym turnieju promocyjnym do LCK pożegnało się z najlepszą koreańską ligą LoL-a. To niepowodzenie musiało przyspieszyć proces zmian i dzisiaj w mediach społecznościowych Gryfów ukazało się oświadczenie, w którym […]

Po raz kolejny z Dalekiego Wschodu napływają do nas informacje dotyczące zmian w składach koreańskich drużyn. Tym razem na rotacje kadrowe zdecydowało się Griffin, które po przegranym turnieju promocyjnym do LCK pożegnało się z najlepszą koreańską ligą LoL-a. To niepowodzenie musiało przyspieszyć proces zmian i dzisiaj w mediach społecznościowych Gryfów ukazało się oświadczenie, w którym możemy przeczytać, że Lee „Tarzan” Seung-yong i Kim „WADID” Bae-in nie będą już zawodnikami Griffin.

Tym samym „wielki powrót” WADIDA do profesjonalnego grania w Korei zakończył się już po miesiącu. Na ten moment nie wiadomo, czy wspierający nadal będzie kontynuował karierę gracza. W zeszłym splicie kilka razy można było go usłyszeć w roli komentatora LCK, więc możliwe, że Bae-in będzie próbował rozwijać się w tym kierunku.

CZYTAJ TEŻ:
Jak zmienią się marksmani w League of Legends? Znamy szczegóły patcha 10.11

O ile jednak występy WADIDA w Griffin można nazwać „nieudanym eksperymentem”, to odejście Tarzana pewnością będzie miało wpływ na jakość sportową Gryfów. W 2019 roku Seung-yong zanotował fantastyczny sezon, a dzięki jego dobrej grze wielu uznawało go jako jednego z najlepszych dżunglerów na całym świecie. Niestety, ostatnie miesiące były dla niego fatalne. Spadek z Griffin i brak wsparcia drużyny wstrzymywały rozwój Tarzana, który teraz będzie szukał dla siebie nowej drużyny.

W obliczu zaistniałej sytuacji nie pozostaje nam zatem nic innego, jak czekać na kolejne nowinki transferowe. Letni split LCK zaczyna się już 17 czerwca, zatem ruchy na rynku z pewnością będą z dnia na dzień przybierać na sile.

 Oto oficjalny komunikat Griffin:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Prawdziwa żyła złota – EA znowu rozbiło bank dzięki trybowi Ultimate Team

EA Sports od dawna stawia na model monetyzacji oparty na trybie Ultimate Team. Ten obecny jest zarówno w serii FIFA, jak i Madden, i po raz kolejny pr...