STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Udany abordaż w wykonaniu piratesports. PRIDE bez szans w drugim meczu Ultraligi

Starcie Pompa Teamu z Gentlemen’s Gaming mocno rozbudziło apetyty wszystkich kibiców polskiego LoL-a. W drugim dzisiejszym meczu na Summoner’s Rift wyszli gracze PRIDE oraz piratesports i, podobnie jak w pierwszym dzisiejszym spotkaniu, był to bardzo jednostronny pojedynek, który tym razem zdominowali Piraci.

PRIDE
0:1 piratesports logo piratesports
Garp
Camille
sheru
Gangplank
Kanna
Gragas
adrian
Graves
Proker
Karma
Kralzer
Cho’Gath
itzRenifer
Kai’Sa
Miś
Ezreal
Meager
Nautilus
iGepard
Yuumi

Jak przystało na drużyny, w których występuje wielu debiutantów, zaczęło się bardzo powoli. Pierwszą krew przelali Piraci, ale Orły nie pozostawały dłużne. Po piętnastu minutach na tablicy wciąż był remis, a oba zespoły zdobyły po trzy zabójstwa. Jedyną różnicą były zdobyte objective’y – w nich w pełni dominowali podopieczni Patryka „Tuksiarza” Ewertowskiego.

Momentem przełomowym okazał się być czwarty smok żywiołów, który zagwarantował zawodnikom piratesports Duszę Smoka Oceanicznego. Chwilę później na ich konto wpadło wzmocnienie Barona Nashora i to był praktycznie koniec PRIDE. Wystarczyło jedno potężne oblężenie i w 29. minucie Adrian „adrian” Jackowski i jego drużyna uzbrojeni w buff Smoka Starszego mogli cieszyć się ze swojego pierwszego triumfu w czwartym sezonie Ultraligi.

Nie jest to jednak koniec esportowych emocji dzisiejszego wieczoru, ponieważ już za chwilę czeka nas pojedynek między Komputronik H34T i Illuminar Gaming. Wszystkie spotkania Alior Bank Ultraligi transmitowane są w telewizji na kanale Polsat Games, a także w serwisach Twitch oraz YouTube. Zapraszamy też do sprawdzenia naszej relacji tekstowej, gdzie znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące Mistrzostw Polski w League of Legends:

Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trzy drużyny z Ultraligi w European Masters! Polska awansuje w europejskim rankingu LoL-a!

Organizatorzy European Masters nie przeszli obojętnie wobec świetnego występu reprezentantów Ultraligi podczas ostatniej edycji turnieju. I nic dziwne...