STS
fot. ESL/Adela Sznajder

MonteCristo⁠ zostaje komisarzem Flashpointa i… opowiada o planach związanych z VALORANTEM

Mimo że na ten moment brak informacji na temat drugiego sezonu Flashpointa, to sami organizatorzy nie próżnują. Jak dziś ogłoszono, wybrali oni nowego komisarza, którym został Christopher „⁠MonteCristo⁠” Mykles – znany komentator będzie łącznikiem pomiędzy swoim pracodawcą a fanami.

Jestem niesamowicie podekscytowany tym, że będę mógł w dalszym ciągu uczestniczyć w budowie imprez na żywo oraz planów związanych z zawartością zarówno dla Flashpointa, jak i dla B Site – przyznał Amerykanin. – Naszym celem jest docierać do entuzjastów, do dojrzałych fanów za pomocą zawartości, która dostarczy im najbardziej kreatywne, zabawne i eksperckie głosy z ich ulubionych gier. Zależy nam nie tylko na gwarantowaniu turniejowych doświadczeń na najwyższym poziomie, ale również na rozwijaniu studyjnych show dla wszystkich największych tytułów esportowych – dodał.

Dotychczas B Site zajmowało się tylko organizacją i promocją zawodów Counter-Strike’a: Global Offensive pod nazwą Flashpoint. Jak jednak zapewnił sam Mykles, ambicje firmy sięgają znacznie dalej. Organizatorzy zamierzają bowiem rozszerzyć swoje portfolio o kolejne gry, a pod uwagę brany jest również, co nie jest zaskoczeniem, VALORANT.

Rozmawialiśmy już o tym. VALORANT jest oczywiście bardzo ważnym tytułem, co pokazał już w becie. Liczymy, że w kolejnych miesiącach Riot udostępni więcej narzędzi dla obserwatorów, by dało się naprawdę sprawdzić, jak gra wypadnie pod względem esportowym, a nie tylko na turniejach dla streamerów typu Twitch Rivals. Czuję ekscytacje na myśl o tym, co można byłoby zrobić i mam nadzieję, że uda nam się wejść na scenę VALORANTA z naszymi własnymi turniejami – stwierdził MonteCristo.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Hit drugiego tygodnia Alior Bank Ultraligi na korzyść Pompa Teamu

Jedno z najciekawszych spotkań drugiego tygodnia Alior Bank Ultraligi zakończyło się zwycięstwem 7more7 Pompa Teamu, który pokonał K1ck Neosurf....