fot. DreamHack/Fredrik Nilsson

Zespół bullet girl będzie występować w nowych barwach

Julia „bullet girl” Kurzyńska znalazła nowego pracodawcę. Międzynarodowy skład CS:GO, którego członkinią jest Polka, związał się dziś bowiem ze szwedzką organizacją FALKN, której barw jeszcze na początku roku broniły Sylwia „sy$ka” Jędrzejczak oraz Natalia „Nati” Batog.

Kurzyńska jeszcze na początku roku rozstała się z brytyjskim Demise. Z czasem jednak zaczęła wspomagać reprezentantki Teamu DeftFox, wraz z którymi przed kilkoma dniami opuściła szeregi formacji. – Po tym, jak nie udało nam się dojść do porozumienia z właścicielami, postanowiłyśmy nie przedłużać naszych umów i opuścić DeftFox – informowała wówczas jedna z koleżanek polskiej zawodniczki, Ivelina „HellRose” Danova.

CZYTAJ TEŻ:
klaudia i jej koleżanki znalazły nową organizację

Już wtedy było jasne, że bezrobocie bullet girl i spółki nie potrwa długo, bo HellRose od razu potwierdziła, że skład znalazł dla siebie nowy dom. Niemniej dopiero dziś dowiedzieliśmy się, że domem tym będzie FALKN, które podejmie kolejną już próbę podboju kobiecej sceny CS:GO. Pod banderą nowej organizacji międzynarodowy skład pojawi się podczas lipcowego Ambush Female Summer Cup, a także przy okazji eliminacji do DreamHack Showdown Summer 2020.

Nowy skład FALK prezentuje się następująco:

  • Vanessa „Nessa” Ahlström
  • Ivelina „HellRose” Danova
  • Julia „bullet girl” Kurzyńska
  • Sophia „Kim” Benfakir
  • Jennifer „Zietra” Karppinen
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Acer poszerza portfolio serii Predator. Helios, Triton i Nitro otrzymają najnowsze procesory Intela i karty graficzne od NVIDIA

Acer przedstawił nowe produkty z serii Predator dedykowanej graczom. Wśród nowości znalazły się komputery stacjonarne, monitory i akcesoria. Zaprezent...