STS
Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 22-28 czerwca

Rewolucje – tym słowem można skomentować wydarzenia z ostatniego tygodnia. Rewolucje bowiem zafundowało graczom Valve, które postanowiło ograniczyć kręcenie się podczas rozbrajania bomby, zaś Patryk „Patitek” Fabrowski dołączył do dywizji VALORANTA G2 Esports. Nie możemy zapomnieć też o nowej organizacji esportowej Davida Beckhama i triumfie Teamu Secret w kolejnym turnieju z rzędu! Patitek dołącza do […]

Rewolucje – tym słowem można skomentować wydarzenia z ostatniego tygodnia. Rewolucje bowiem zafundowało graczom Valve, które postanowiło ograniczyć kręcenie się podczas rozbrajania bomby, zaś Patryk „Patitek” Fabrowski dołączył do dywizji VALORANTA G2 Esports. Nie możemy zapomnieć też o nowej organizacji esportowej Davida Beckhama i triumfie Teamu Secret w kolejnym turnieju z rzędu!

Patitek dołącza do G2 Esports

Patryk „Patitek” Fabrowski postanowił porzucić Counter-Strike’a ze względu na brak perspektyw związanych z otrzymanym VAC-em. Nasz rodak przerzucił się na VALORANTA i wkrótce po tym dołączył do Oscara „mixwella” Cañellasa w G2 Esports.

Patitek zawodnikiem G2 Esports! Polak będzie grać w dywizji VALORANTA

Koniec kręcenia się podczas rozbrajania bomby

Valve udostępniło małą, aczkolwiek znaczącą aktualizację CS-a, która blokuje nadmierne kręcenie się podczas rozbrajania bomby. Od teraz gdy przesadzimy z szybkością obracania, ten proces zostanie przerwany. Ponadto nie można już stosować graffiti na półprzezroczystych powierzchniach.

Aktualizacja CS:GO – koniec z kręceniem się podczas rozbrajania bomby!

David Beckham współwłaścicielem drużyny esportowej

Na scenie esportowej pojawiła się nowa organizacja – Guild Esports. Jej współwłaścicielem jest David Beckham, były kapitan angielskiej reprezentacji piłkarskiej i zawodnik m.in. Manchesteru United i Realu Madryt. Zespół ma na początku skupić się na Rocket League’u, FIFIE i Fortnicie.

David Beckham współwłaścicielem nowej drużyny esportowej!

Complexity i Evil Geniuses triumfatorami finałów BLAST Premier

Poznaliśmy triumfatorów kontynentalnych finałów BLAST Premier 2020. Europejski turniej został wygrany przez Complexity, które po drodze pokonało OG, Natus Vincere i FaZe Clan. Amerykańskie rozgrywki wygrało natomiast Evil Geniuses po zaciekłym finale z MIBR.

Complexity i Evil Geniuses triumfatorami kontynentalnych finałów BLAST Premier 2020

Team Envy odpada z cs_summit 6

Wystarczyły tylko dwa mecze, by Team Envy pożegnał się z cs_summit 6. Ekipa Michała „MICHA” Müllera i Buğry „Calyxa” Arkina musiała się zmierzyć nie tylko z rywalami, ale też z pingiem wymienionej dwójki grającej z Europy. Drużyna naszego rodaka poległa zarówno z Teamem One, jak i MIBR.

Koniec przygody Envy z cs_summit 6 – MICHU i spółka odpadają

Perkz nie zagra w nadchodzącej kolejce LEC

W nadchodzącym tygodniu League of Legends European Championship na serwerze nie zobaczymy Luki „Perkza” Perkovicia. Powodem nieobecności zawodnika G2 Esports jest chęć tymczasowej przerwy od gry.

Perkz nie zagra podczas czwartego tygodnia LEC

Mimo odwołania MSI, w LoL-u pojawi się skórka z serii Zdobywcy

Ze względu na pandemię koronawirusa Riot był zmuszony do odwołania tegorocznej edycji Mid-Season Invitational. Mimo to tradycja upamiętnienia tego wydarzenia specjalną skórką nie zostanie przerwana.

MSI nie doszło do skutku, ale skórka z serii Zdobywcy i tak pojawi się w League of Legends

Fnatic na siódmej lokacie po 3. tygodniu LEC

Fnatic spadło na siódmą lokatę po trzecim tygodniu LEC. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wyjątkowo udana pierwsza kolejka, w której ekipa Oskara „Selfmade’a” Boderki nie przegrała ani jednej potyczki.

Fnatic poza czołową szóstką po trzecim tygodniu LEC!

Team Secret wygrywa BEYOND EPIC

Michał „Nisha” Jankowski i spółka mogą postawić na półkę kolejne trofeum! Team Secret wygrał bowiem BEYOND EPIC – turniej Doty 2, w którym walczyły znane drużyny z Europy i Wspólnoty Niepodległych Państw.

Jeszcze jedno trofeum do kolekcji! Team Secret z Nishą na pokładzie mistrzem BEYOND EPIC


Wszystkie artykuły z tego cyklu dostępne są pod tym linkiem.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jeszcze jedno trofeum do kolekcji! Team Secret z Nishą na pokładzie mistrzem BEYOND EPIC

"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy" – powiedział kiedyś Gary Lineker. Parafrazę tego pow...