fot. ESL

NaToSaphiX⁠ wspomoże Complexity podczas play-offów ESL Pro League

Niels Christian „NaToSaphiX” Sillassen ponownie wcieli się w rolę pół człowieka, pół stand-ina. Duńczyk, który pod koniec ubiegłego roku miał okazję jako zmiennik przywdziać barwy mousesports, tym razem wspomoże będące w potrzebie Complexity Gaming.

CZYTAJ TEŻ:
Juggernaut zdekompletowany – oBo opuszcza zespół i wraca do Ameryki Północnej

Problemy amerykańskiej organizacji zaczęły się kilka dni temu, gdy jedna z młodych gwiazd drużyny CS:GO, Owen „oBo” Schlatter, niespodziewanie opuściła Wielką Brytanię i powróciła do Stanów Zjednoczonych. Zaledwie 17-letni gracz już wcześniej sygnalizował, że nie podoba mu się konieczność życia na innym kontynencie, ale według pierwotnych założeń jego sprawa miała być rozpatrzona dopiero po zakończeniu play-offów ESL Pro League. Stało się jednak inaczej, co nastręczyło coL sporo problemów. Zespół nie dostał się np. na DreamHack Open Fall 2020, czyli kolejny turniej eliminacyjny do Majora, bo podczas meczów musiał korzystać z usług swojego trenera, Jamiego „keity” Hall.

Niemniej przy okazji spotkań fazy pucharowej Pro Ligi Brytyjczyk nie będzie musiał przejmować już nietypowej dla siebie roli. Wszystko dlatego, że Complexity postanowiło wypożyczyć pozostającego ostatnio na ławce rezerwowych NaToSaphiXa. 24-latek w styczniu tego roku zasilił szeregi Nordavind DNB, jednakże nie osiągnął z tą drużyną większych sukcesów. Co więcej, w połowie sierpnia odsunięto go od składu, toteż bez wątpienia rozmowy dotyczące tymczasowych przenosin Duńczyka do coL na pewno byłby łatwiejsze do sfinalizowania. Czy kandydatura Sillassena będzie później brana pod uwagę w kontekście stałego angażu? Tego nie wiadomo.

Skład Complexity Gaming podczas play-offów ESL Pro League będzie prezentować się następująco:

  • Bnjamin „⁠blameF⁠” Bremer
  • William „⁠RUSH⁠” Wierzba
  • Kristian „⁠k0nfig⁠” Wienecke
  • Valentin „⁠poizon⁠” Vasilev
  • Niels-Christian „⁠NaToSaphiX⁠” Sillassen – zmiennik
  • Jamie „⁠keita⁠” Hall – trener

Po więcej informacji na temat europejskiej dywizji ESL Pro League Season 12 zapraszamy do naszej relacji, do której można przejść klikając poniższy baner.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Eliminacje do DreamHack Open Fall 2020 zakończone, Sprout z wysokim rozstawieniem

Dziś dobiegły końca eliminacje do DreamHack Open Fall 2020. Oznacza to, że poznaliśmy wszystkich uczestników trzeciego europejskiego turnieju eliminac...