STS
fot. POLISH ESPORT CUP

Już dziś rusza druga edycja POLISH ESPORT CUP!

Już dziś rusza druga edycja POLISH ESPORT CUP. W kolejnych dniach uczestnicy będą rywalizować między sobą w trzech grach – Counter-Strike’u: Global Offensive, VALORANCIE oraz simracingowym symulatorze Assetto Corsa.

Wszystko ruszy o godzinie 17:00. Wtedy też rozpocznie się pierwszy z dwóch zaplanowanych na dziś cyklów eliminacyjnych w VALORANCIE, drugi natomiast wystartuje trzy godziny później. Transmisję ze zmagań w grze Riot Games śledzić można pod tym adresem. Z kolei o 17:30 do walki staną zawodnicy CS:GO, którzy przez kolejne sześć godzin rywalizować będą w pierwszym z czterech cyklów eliminacyjnych. Ich mecze oglądać będzie można na tym kanale.

Fani sportów motorowych muszą natomiast poczekać do 19:00, bo właśnie wtedy zainaugurowane zostaną kwalifikacje kierowców Assetto Corsa, którzy zapewnili sobie miejsce na serwerze GOLD. Jeżeli zaś chodzi o główny punkt wieczoru, czyli wyścigi z udziałem zawodników z najwyższego możliwego serwera, PLATINMU, to na te poczekamy o 20:40. Wtedy też uczestnicy powalczą między sobą podczas eliminacji o upragnione pole position. Transmisja z zawodów ruszy o godzinie 18:45 pod tym adresem.

Druga edycja POLISH ESPORT CUP potrwa do 29 listopada, zaś jej łączna pula nagród wyniesie 54 tysiące złotych. Partnerem strategicznym imprezy jest serwis Cybersport.pl. Więcej informacji znaleźć można w mediach społecznościowych na oficjalnym fanpage’u na Facebooku oraz Instagramie.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Inspired, Rogue, Worlds 2020

Inspired: DAMWON wygra Mistrzostwa Świata League of Legends

Rogue jest zespołem złożonym głównie z młodych, niedoświadczonych graczy, wszak jedynie botlane Łotrzyków od dłuższego czasu rywalizuje na najwyższym...