Color
fot. Ultraliga

Jest Pompa! 77xPT kończy pierwszy tydzień Ultraligi bez porażki

Po pierwszym tygodniu piątego sezonu Alior Bank Ultraligi fani 7more7 Pompa Teamu nie mają powodów do narzekań. Ich ulubiona drużyna pokonała dziś Gentlemen’s Gaming i zakończyła pierwszy tydzień rozgrywkowy z kompletem zwycięstw.

Gentlemen’s Gaming 0:1 7more7 Pompa Team
HeSSZero
Ornn
Color
Urgot
Jenxas
Trundle
adrian
Olaf
Kralzer
Orianna
Ariana
Akali
Yashiro
Kai’Sa
Ather
Seraphine
Calmsky
Leona
Wojtuś
Galio

W pierwszych kilku minutach to jednak Gentlemeni podejmowali aktywne zagrania. Eimantas „Yashiro” Šniukas i Diogo „Calmsky” Sousa zdołali nawet wyeliminować swoich przeciwników z dolnej alei, ale kiedy znów zaatakowali Wojciecha „Wojtusia” Świdra i Artura „Athera” Gnata, to świetne teleportacje pozostałych członków Pompy szybko ostudziły ich zapędy.

Kolejne próby podejmowane przez GG również nie przyniosły spodziewanych rezultatów, a kiedy podopieczni Mikołaja „Vounghuarda” Truszczyńskiego wystrzelali się z pomysłów, Pompa przeszła do kontrataku. Adrian „adrian” Jackowski ogrywał ścieżkami przeciwnego dżunglera, Jakub „Ariana” Śliwonik szokował solowymi eliminacjami na środkowej alei… Pompa grała jak z nut.

Gra przyspieszała z minuty na minutę, a sytuacja ekonomiczna stawała się coraz trudniejsza dla Gentlemenów. W dwudziestej minucie dysproporcja w zarobionym złocie przekroczyła osiem tysięcy. Raz zdobytego prowadzenia Pompa nie oddała już do końca, brutalnie wykorzystując każdy błąd rywali. Baron Nashor zdobyty przez graczy spod szyldu 7more7 niedługo przed trzydziestą minutą przypieczętował zwycięstwo, które od długiego czasu wisiało w powietrzu. Pompa 2-0, Gentlemeni 0-2.

Niestety, to koniec ultraligowych emocji w tym tygodniu. Najbliższa transmisja z Mistrzostw Polski dopiero w przyszły wtorek, a do tego czasu polecamy śledzić poczynania naszych rodaków w pozostałych europejskich ligach regionalnych. Zachęcamy też do sprawdzenia naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie wszystkie informacje dotyczące piątego sezonu Ultraligi.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

RedBull zaprasza na turniej VALORANTA z nietypowym formatem, zagra m.in. G2

Rok 2021 na scenie VALORANTA upływać będzie pod znakiem VALORANT Champions Tour, nie oznacza to jednak, że w międzyczasie nie będzie się dziać już nic...