STS
fot. Kiriłł Wieniediktow (na bazie GNU Free Documentation License)

Courtois szydzi ze swojej karty z oceną 99. „Zachowuje się jakby miała ocenę 59”

Specjalne turkusowe karty z oceną ogólną wynoszącą 99 to rzadkość w grach z serii FIFA. Wszystko za sprawą tego, że są one zarezerwowane tylko i wyłącznie dla prawdziwych piłkarzy, którzy swój wolny czas spędzają w trybie Ultimate Team. Oczywiście nie każdy zawodnik posiada turkusową kartę. Wśród szczęśliwców znalazł się jednak Thibaut Courtois, grający na co […]

Specjalne turkusowe karty z oceną ogólną wynoszącą 99 to rzadkość w grach z serii FIFA. Wszystko za sprawą tego, że są one zarezerwowane tylko i wyłącznie dla prawdziwych piłkarzy, którzy swój wolny czas spędzają w trybie Ultimate Team. Oczywiście nie każdy zawodnik posiada turkusową kartę. Wśród szczęśliwców znalazł się jednak Thibaut Courtois, grający na co dzień w Realu Madryt.

Problem w tym, że Belg wcale nie jest zadowolony z jej posiadania. Dwudziestoośmiolatek przyznał, że turkusowa wersja karty jest, w jego opinii, znacznie słabsza niż podstawowa. Sprawa wyszła na jaw podczas wyścigów wirtualnej ligi F1, w której czynny udział bierze Thibaut Courtois.

W trybie FIFA Ultimate Team wykorzystuję kartę z wariantu Team of the Week. Wersja z oceną 99 jest po prostu do niczego. Zamiast ją ulepszyć, twórcy po prostu wpisali 99, a karta zachowuje się jakby miała ocenę 59 – przyznał Courtois, zapytany o to przez streamera Petera „Pieface’a” Shepherda.

Przypomnijmy, że Belg nie jest pierwszym zawodnikiem, który otwarcie narzeka na karty specjalne w grze od EA Sports. Swoje rozczarowanie z powodu ocen w FIFIE 21 wyrazili jakiś czas temu Romelu Lukaku czy Aymeric Laporte. Drugi z wymienionych piłkarzy, w ramach żartu, przeprosił nawet jednego ze streamerów, który wylosował jego kartę w paczce.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl – 1 lutego 2021

1 1. Izako Boars 2238 pkt TOAO – Szejn – siuhy – STOMP – mono – Hyper (t) 1 2. PACT 2209 pkt darko – lunAtic –...