STS
fot. ESL/Sarah Cooper

Renegades uzupełnia luki w składzie – ⁠aliStair dołącza do drużyny

Na trzy dni przed startem Intel Extreme Masters Katowice 2021 Renegades uzupełniło powstałą niedawno lukę w składzie. Zapełnił ją Alistair „⁠aliStair⁠” Johnston, który został następcą sprzedanego do mousesports Christophera „dextera” Nonga.

Johnston przez ostatnie trzy lata związany był z ORDER, w którego barwach wystąpił na kilku prestiżowych imprezach. 22-latek ma na swoim koncie udział m.in. w IEM Katowice 2018, a także na finałach ESL Pro League Season 8. Sukcesy odnosił jednak głównie na krajowym podwórku, sięgając wraz ze swoimi dotychczasowymi kolegami po wicemistrzostwo oceanicznej dywizji DreamHack Masters Winter 2020 czy też IEM Beijing-Haidian.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że aliStair bynajmniej nie przejmie na serwerze roli, którą pełnił dexter. Zamiast tego będzie on głównym snajperem Renegades, podczas gdy nowym prowadzącym zostanie jego były klubowy kolega z ORDER, Simon „⁠Sico⁠” Williams. Co ciekawe, pod banderą wspomnianej ekipy Johnston współpracował także z Joshuą „⁠INS-em⁠” Potterem oraz Jordanem „⁠Hatzem⁠” Bajiciem, z którymi teraz ponownie spotka się w szeregach Renegatów.

W tej sytuacji skład Renegades prezentuje się następująco:

  • Liam „⁠malta⁠” Schembri
  • Simon „⁠Sico⁠” Williams
  • Joshua „⁠INS⁠” Potter
  • Jordan „⁠Hatz⁠” Bajic
  • Alistair „⁠aliStair⁠” Johnston
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

G2 wraca na szczyt tabeli LEC! Jankos i spółka lepsi od Rogue

Zazwyczaj starcie tygodnia kończy daną kolejkę League of Legends European Championship, ale zdarzają się sytuacje, które trudno przewidzieć. W związku...