STS
fot. Ubisoft Polska

Zmiana w składzie NOX tuż po wygraniu zimowego pucharu Rainbow Six: Siege

Gracze NOX Esports nowy rok zaczęli od mocnego uderzenia. Ekipa, której trzon stanowią nadal panujący mistrzowie kraju, kilka dni temu mogła przecież świętować mistrzowski tytuł Polish Cup Winter 2021. Któż mógłby się wtedy spodziewać, że za chwilę w zespole dojdzie do zmiany?

Ale i owszem – doszło do niej. W ostatni czwartek szeregi drużyny niespodziewanie opuścił bowiem Tomasz „Kimuin” Gajewski, który jej członkiem był od grudnia ubiegłego roku, gdy to zastąpił Maksymiliana „Meksesa” Borkowskiego. Niemniej tym razem to jego trzeba było zastąpić i zadanie to powierzono Oskarowi „Szagiemu” Stabińskiemu, który podczas zimowego pucharu reprezentował barwy Cromcodiles. Co więcej, on i jego koledzy finiszowali na najniższym stopniu podium, wyprzedzając m.in. Illuminar Gaming oraz XPG Invictę.

Możliwość pracy z tak świetnymi ludźmi to przyjemność – nie krył zadowolenia nowy nabytek NOX. Czasu na uprzejmości nie ma jednak zbyt wiele, bo ekipa rozpoczęła już przygotowania do ruszającego za kilka tygodni nowego sezonu Polish Masters, do którego przystąpi jako obrońca tytułu. Sezonu o tyle znaczącego, że w związku z wprowadzonymi do systemu rozgrywek zmianami mistrz otrzyma nie tylko nagrodę pieniężną, ale również i miejsce w europejskim Challengerze.

Skład NOX Esports prezentuje się następująco:

  • Mateusz „Ryba” Środoń
  • Sebastian „Foster” Lewandrowski
  • Bartek „AueR” Hajma
  • Mark „Optyk” Kaudyk
  • Oskar „Szagi” Stabiński
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

los kogutos znaleźli nowy dom. Zespół zasilił Team ESCA Gaming

Po dwóch miesiącach poszukiwań gracze los kogutos znowu mogą pochwalić się wsparciem organizacji. Skład, który już za moment rozpocznie zmagania w ram...