STS
fot. fb.com/G2esports

Polska reprezentacja zaczyna zmagania w ramach BLAST Spike Nations 2

Dziś rozpoczęły się grupowe zmagania w ramach drugiej odsłony BLAST Spike Nations. I chociaż pierwsze mecze już za nami, to na moment, w którym na serwerze pojawią się Polacy, przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Czy Polacy poprawią wynik sprzed roku? W naszej narodowej kadrze ostatecznie znaleźli się Patryk „paTiTek” Fabrowski, Mateusz „emelejt” Beczkowiak, Damian „Nsane” […]

Dziś rozpoczęły się grupowe zmagania w ramach drugiej odsłony BLAST Spike Nations. I chociaż pierwsze mecze już za nami, to na moment, w którym na serwerze pojawią się Polacy, przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać.

Czy Polacy poprawią wynik sprzed roku?

W naszej narodowej kadrze ostatecznie znaleźli się Patryk „paTiTek” Fabrowski, Mateusz „emelejt” Beczkowiak, Damian „Nsane” Łuciów, Dawid „xype” Lach oraz Aleksandra „AL3XANDRAS” Hanula. Co ciekawe, ta ostatnia dwójka reprezentowała biało-czerwone barwy także podczas pierwszej edycji turnieju BLASTA, wówczas jednak Polska nie wypadła najlepiej i z zaledwie jednym zwycięstwem na koncie odpadła już w fazie grupowej. Jak będzie teraz? Częściową odpowiedź na to pytanie da nam zaplanowany na godzinę 18:00 pojedynek z zespołem Hiszpanii, którego członkami są m.in. dobrze znany fanom CS:GO Christian „lowel” Garcia Antoran, a także świeżo upieczona reprezentantka Vodafone Giants, Hosana „Tinylady” Kmiecik.

Ponadto w grupie B rywalizować będzie też reprezentacja Wielkiej Brytanii, do której powołano dwóch graczy Fnatic, Jake’a „Boastera” Howletta i Jamesa „Mistica” Orfilę. Ostatni slot przypadł natomiast w udziale połączonej kadrze Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Niemniej ta połączona jest tylko z nazwy, bo ostatecznie znaleźli się w niej sami nasi zachodni sąsiedzi na czele ze związanym z BIG Michelem „zonixxem” Köhlerem oraz Nielsem „luckeRRRem” Jasiekiem, który obecnie gra pod banderą Alliance. Tak czy inaczej, koniec końców awans do fazy pucharowej zapewnią sobie tylko dwie najlepsze drużyny, które wygrają dwa mecze. Z kolei te, które dwukrotnie doznają porażki, będą musiały pogodzić się z eliminacją.

Harmonogram grupy B:

7 października
17:00 Wielka Brytania vs DACH BO1
18:00 Polska vs Hiszpania BO1
19:00 mecz wygranych grupy B BO1
20:00 mecz przegranych grupy B BO1
21:00 decydujący mecz grupy B BO1

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać można pod tym adresem. Druga odsłona BLAST Spike Nations potrwa do 9 października – jej łączna pula nagród wyniesie 60 tysięcy euro, które przekazane zostaną na cele charytatywne.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FIFA nie będzie już FIFĄ? EA Sports rozważa zmianę nazwy piłkarskiego cyklu

W świecie gier komputerowych znajdziemy wiele serii, które przez lata zapracowały sobie na status legendarnych. Do tego grona zaliczymy m.in. Call of...