STS
fot. twitter.com/bulletg1rl

fReya z bullet girl w składzie triumfuje w drugiej edycji eLadies VALORANT Cup

W miniony weekend odbyła się druga edycja eLadies VALORANT Cup. Udział w nim wzięło dziesięć zespołów, z czego sześć to były w pełni polskie formacje. One jednak nie mogą zaliczyć tego turnieju do udanych ze względu na fakt, iż żadna z nich nie zdołała wyjść z grupy. W wielkim finale ekipa fReya z Julią „bullet […]

W miniony weekend odbyła się druga edycja eLadies VALORANT Cup. Udział w nim wzięło dziesięć zespołów, z czego sześć to były w pełni polskie formacje. One jednak nie mogą zaliczyć tego turnieju do udanych ze względu na fakt, iż żadna z nich nie zdołała wyjść z grupy. W wielkim finale ekipa fReya z Julią „bullet girl” Kurzyńską w składzie pokonała TEAM MCES wynikiem 2:1.

fReya 2 : 1 TEAM MCES
Ascent 3:13 Haven 13:4 Bind 13:9

bullet girl i koleżanki triumfują

W drugiej odsłonie eLadies VALORANT Cup zespół bullet girl był zdecydowanie najlepszy, a jego dominacja rozpoczęła się już w fazie grupowej, gdzie wygrał on wszystkie swoje spotkania. Drugim zespołem, który rzutem na taśmę awansował do fazy pucharowej, był TEAM MCES, aczkolwiek dokonał tego z bilansem 3-2. W grupie B natomiast równych sobie nie miał Team Zero Zone W, który – podobnie jak fReya – wywalczył promocję do następnej rundy z bilansem 5-0, a drugie miejsce zajął Team Finest female, co oznaczało, że żadna z polskich formacji nie zdołała wyjść z grupy.

W pierwszym półfinale mieliśmy przyjemność oglądać mecz pomiędzy fReya a Teamem Finest female. Europejska ekipa z Polką na pokładzie finalnie okazała się lepsza, wygrywając spotkanie wynikiem 2:0 i tym samym awansując do wielkiego finału. Z drugiej strony drabinki lepszy okazał się TEAM MCES, który pokonał Team Zero Zone W 2:1. W meczu o trzecie miejsce to jednak zespół z Turcji okazał się znacznie lepszy, nie dając żadnych szans swoim rywalkom z Izraela.

Na finiszu zmagań europejski miks podjął francuski skład i obie te formacje dostarczyły pełną serię BO3. Pierwsza mapa w zaskakująco łatwy sposób padła łupem TEAMU MCES, przegrywając na Ascencie zaledwie trzy rundy. Jak się finalnie okazało były to wyłącznie złe początki dla ekipy bullet girl, gdyż to właśnie europejska formacja z Polką na pokładzie zwyciężyła na obu kolejnych polach bitwy i zatriumfowała w drugiej edycji eLadies VALORANT Cup, przegrywając zaledwie jedną mapę przez cały turniej.

Końcowa klasyfikacja eLadies VALORANT Cup #2

1. fReya 500€
2. TEAM MCES 300€
3. Team Zero Zone W 200€
4. Team Finest female 0€
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

snatchie i rallen dołączają do Anonymo!

Anonymo Esports od dłuższego czasu nie potrafiło ustabilizować swojej sytuacji kadrowej w dywizji Counter-Strike: Global Offensive. Wiele wskazuje jed...