STS
fot. RixGG

Mickebwoy oficjalnie graczem Movistar Riders

Potwierdziły się niedawne medialne doniesienia. Mikołaj „Mickebwoy” Chojnacki oficjalnie przeniósł się na hiszpańską scenę VALORANTA, stając się czwartym Polakiem, który w FPS-ie od Riot Games przywdziewać będzie barwy Movistar Riders.

Polak wraca do gry

Chojnacki na szerokie wody wypłynął dzięki występom w THOSE GUYS oraz honk. Te pozwoliły mu ostatecznie zapewnić sobie angaż w Rix.GG Thunder, wraz z którym stanął nawet na najniższym stopniu podium ICEBOX Northern Classic. Na początku tego roku Polak zasilił zaś szeregi Teamu BDS, by potem sięgnąć po wicemistrzostwo VALORANT Regional Leagues France: Revolution. Taki wynik został jednak uznany za rozczarowanie, bo nie dał drużynie awansu do turnieju promocyjnego VALORANT Champions Tour. W związku z tym BDS podjęło decyzję o rozstaniu z dwoma zawodnikowi, których kontrakty wygasały i w gronie tym znalazł się właśnie m.in. Mickebwoy.

Co ciekawe, drugim z nich był David „Fizzy” Figueiredo, który teraz ponownie spotka się z naszym rodakiem pod skrzydłami Movistar Riders. Ponadto do składu trafił też związany w przeszłości z Counter-Strikie’em były gracz TENSTAR, Tramaine „stanley” Stanley, a także Bence „Szimpli” Soós. Ten drugi pozostawał bezrobotny od połowy marca, gdy pożegnał się z Gamerland. Swoje miejsca mimo kadrowej rewolucji zachowali natomiast Victor „kpZET” Steengaard oraz trener zespołu, Lucas „LRojo” Rojo. Teraz celem MR będzie dobry występ w VLR Spain: Rising i włączenie się do gry o awans na finały lig regionalnych VALORANTA, które odbędą się na przełomie lipca i sierpnia.

Skład Movistar Riders prezentuje się następująco:

Victor „kpZET” Steengaard
Tramaine „stanley” Stanley
David „Fizzy” Figueiredo
Bence „Szimpli” Soós
Mikołaj „Mickebwoy” Chojnacki
Lucas „LRojo” Rojo (trener)
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Champions of Champions

Champion of Champions Tour, globalne zawody CS:GO z pulą nagród 3,4 miliona dolarów

Champion of Champions Tour (CCT) jest organizowany przez GRID oraz partnerów założycielskich i regionalnych, w których skład wchodzą wiodące firmy z b...