STS
misutaaa Team Vitality RMR 2022
fot. PGL/Stefan Petrescu

misutaaa⁠ żegna się z Vitality

Plotki o zmianach w składzie Teamu Vitality właśnie znalazły swoje potwierdzenie. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami przygodę z francuską organizacją zakończył Kévin „⁠misutaaa⁠” Rabier, który reprezentował jej barwy od marca 2020 roku.

Przyszłość francuskiego nastolatka potwierdzona

Od wieku 17 do 19 lat. Moja historia z Teamem Vitality dobiega końca po dwóch latach. Dziękuję wszystkim za wsparcie, które otrzymywałem każdego dnia i przy okazji każdego meczu. To była piękna przygoda ze wzlotami oraz upadkami, wieloma emocjami, w której trakcie poznałem fantastycznych i kochanych ludzi. Nadszedł jednak czas na kolejny etap – przyznał Francuz. Nastolatek wraz z popularnymi Pszczołami mógł świętować triumfy m.in. podczas BLAST Premier Fall 2020 oraz Intel Extreme Masters Winter 2021. Ponadto wraz z dotychczasowymi kolegami zdobył wicemistrzostwo ESL Pro League Season 14, stanął na najniższym stopniu podium BLAST Premier World Final 2021 oraz wystąpił na dwóch Majorach, tj. w Sztokholmie oraz Antwerpii.

Co dalej z Rabierem? Do niedawna plotkowano, iż może on dołączyć do Evil Geniuses, ale finalnie organizacja ta w związku z nadchodzącymi eliminacjami do IEM Rio 2022 postanowiła zachować północnoamerykański trzon. Obecnie wydaje się, że młody gracz jest najbliżej przenosin do Teamu Falcons, który miałby zasilić wraz z Nathanem „⁠NBK-⁠” Schmitem. Jeżeli zaś chodzi o zwolnione przez niego miejsce w Vitality, to na ten moment nie wiadomo jeszcze, kto je przejmie. Niemniej faworytem włodarzy znad Sekwany miałby być związany obecnie z ENCE Lotan „Spinx” Giladi. Izraelczyk jest niekwestionowaną gwiazdą międzynarodowego składu i nie ulega wątpliwości, że jego ewentualne przenosiny znacznie zwiększyłyby siłę ognia TV.

W tej sytuacji skład Teamu Vitality prezentuje się następująco:

Dan „⁠apEX⁠” Madesclaire
Mathieu „⁠ZywOo⁠” Herbaut
Peter „⁠dupreeh⁠” Rasmussen
Emil „⁠Magisk⁠” Reif
Danny „⁠zonic⁠” Sørensen (trener)
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Harpoon Team ESCA Gaming Ultraliga

Harpoon i marlon walczą o European Masters

Polacy przed trudnym zadaniem Prime League ma już dwóch reprezentantów na European Masters, a dzisiaj poznamy kolejnego. Dla BIG wygranie tutaj jest...