STS
NOKOCU Anonymo VALORANT
fot. BeChampions/Maciej Kołek

VEU rusza z trzecim Weekly Cupem! Kto wygra awans na Monthly?

Przed nami kolejny, trzeci już Weekly Cup VALORANT EAST: UNITED. W poprzednich turniejach dwie ekipy zapewniły sobie już miejsce w comiesięcznym wydarzeniu, a już w niedzielę poznamy kolejnych uczestników. Kogo będziemy mogli zobaczyć w ten weekend?

Kto zgarnie trzeci bilet na Monthly Cup VEU?

Podczas pierwszego Weekly Cupu Zero Tenacity w dominującym stylu pokonało wszystkich oponentów i zarezerwowało sobie lokatę w Monthly Cupie. Tydzień później włoska ekipa grająca pod szyldem Gdyniatop4 wygrała w finale z węgierskim bara10es. A już dzisiaj rusza kolejna drabinka VEU, w której kilkadziesiąt zespołów powalczy o trzeci bilet na miesięczny turniej, w którym zwycięstwo będzie skutkować awansem na finał całej edycji.

Kto jest największym pretendentem do wygrania trzeciej edycji? Trudno stwierdzić, ponieważ klasyfikacja po raz kolejny jest napakowana poważnymi kandydatami. Znowu będziemy mogli śledzić poczynania Zero Tenacity oraz kokpiTu. Ta druga formacja przez ostatnie dwa Weekly docierała do samych półfinałów, ale w tych pojedynkach brakowało czegoś, aby drużyna Kamila „Kozoka” Kozła awansowała do najlepszej dwójki.

Oprócz tego będziemy mogli obserwować poczynania kilku ekip z naszego VRL-a. Wyzwania podejmie się Anonymo Mentos, Enterprise Esports oraz Diamant Esports. Nie zabraknie też stałych bywalców VEU w postaci Finest Overwolf, Reborn oraz popularnego Incognito, które cały czas testuje nowych zawodników do swojego składu. Swoisty powrót zrobi także MAJTKOMAT, który zapisał się dzisiaj na listę uczestników.

Zwycięzca Weekly automatycznie awansuje do Monthly Cupu. Całą drabinkę poznamy po godzinie 16:00, kiedy to zamknie się rejestracja. Transmisję z polskich meczów będzie można obejrzeć w tym miejscu. Więcej informacji na temat VALORANT EAST: UNITED i zapisy na sam turniej znajdziecie tutaj.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
devils.one, Domoles, Ultraliga, DV1

devils.one vs Grypciocraft w walce o utrzymanie w Ultralidze

devils.one powtórzy sukces z pierwszej rundy? Dwa ostatnie pojedynki w ramach turnieju promocyjnego do najwyższego szczebla Ultraligi przyniosły wiel...