Trudno wyobrazić sobie lepsze zakończenie profesjonalnej kariery e-sportowej. Mun "MMA" Seong Won w bardzo dobrym stylu zdominował HomeStory Cup XII wygrywając tym samym 10 000 dolarów. W wielkim finale zdeklasował FireCake'a, a wcześniej, w play-offach, wyeliminował dwóch Polaków: Artura "Nerchio" Blocha i Mikołaja "Elazera" Ogonowskiego. MMA jeszcze przed rozpoczęciem zawodów ogłosił, że będzie to jego ostatni występ w StarCraft 2. Dwudziestosiedmioletni Koreańczyk musi wkrótce rozpocząć obowiązkową służbę wojskową.

MMA od początku stawiany był w roli jednego z głównych faworytów do zwycięstwa w HomeStory Cup XII. Koreańczyk jednak nie zakończył turnieju z czystym kontem. W drugiej fazie grupowej niespodziewanie uległ FireCakowi, który przechytrzył go szybkimi atakami z wykorzystaniem Nydusów. MMA zajął drugie miejsce w grupie A, przez co w ćwierćfinałach spotkał się ze swoim kolegą z drużyny, Nerchio. Ten również postanowił wykorzystać Nydusy, jednak Terran szybko nauczył się na własnych błędach i tym razem nie pozwolił się zaskoczyć. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 na korzyść Koreańczyka. Elazer, który rzutem na taśmę wygrał ćwierćfinał z PtitDrogo, stanął przed szansą na pomszczenie rodaka i wejście do pierwszego tak dużego finału w karierze. Niestety, reprezentant Team Extreme Supremacy nie poradził sobie z jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w historii sceny.

Po zakończonym finale odbyła się ceremonia dekoracji mistrza, a także jego pożegnania ze sceną StarCraft 2, a MC zaśpiewał dla niego piosenkę "Let it go". MMA jest pierwszym zawodnikiem w historii, który wygrał międzynarodowe turnieje w Wings of Liberty, Heart of the Swarm i Legacy of the Void. Był też pierwszym zdobywcą Potrójnej Korony, czyli mistrzostw w trzech głównych regionach: Ameryce, Europie i Korei. W ciągu swojej kariery wygrał prawie 400 000 dolarów, co plasuje go na piątym miejscu globalnego rankingu najlepiej zarabiających zawodników SC2 na świecie. Swoimi wieloletnimi sukcesami udowodnił własne słowa z początku 2015 roku: "forma jest tymczasowa, klasa jest permanentna".