Znamy wszystkich uczestników The Grand Finals 2016

Poznaliśmy ostatnich uczestników The Grand Finals 2016 – mistrzostw świata w World of Tanks, które 8 i 9 kwietnia odbędą się w warszawskiej hali Torwar. Organizatorzy opublikowali listę zespołów, które otrzymały tzw. Wild Cardy. Wśród nich są: Red Canids (Brazylia), Kazna Kru (EU) oraz HellRaisers (CIS).

Dzięki temu wiemy, że w Warszawie zobaczymy mistrzów poprzedniej edycji tej prestiżowej imprezy. Tytułu The Grand Finals będą bronić reprezentanci HR, którzy rywalizację rozpoczną w grupie C razem z Natus Vincere i GOLD BASS. Możemy być pewni, że już od samego początku rywalizacja będzie bardzo emocjonująca, bo w jednym zbiorze znaleźli się zwycięzcy poprzednich edycji TGF – HellRaisers oraz Na’Vi.

Dla przypomnienia, grupy prezentują się następująco:

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
EL Gaming (APAC)
YaTo Gaming (Chiny)
NSS Team (CIS)
Wombats on Tanks (EU)
SIMP (NA)
Red Canids (Brazylia)
Natus Vincere (CIS)
GOLD BASS (APAC)
HellRaisers (CIS)
eClipse (NA)
Kazna Kru (EU)
Tornado Rox (EU)

Wstęp na The Grand Finals 2016 jest w pełni darmowy. Odwiedzając to prestiżowe wydarzenie można także skorzystać z dodatkowych przywilejów, jakie dają Free Voucher i Premium Ticket:

Free Voucher pozwala zdobyć czołg Excelsior. By uzyskać czołg najpierw należy zarejestrować się na stronie eBilet, pamiętając o użyciu e-maila połączonego z kontem Wargaming.net i nicka w grze, a następnie osobiście odwiedzić The Grand Finals 2016 z wydrukowanym Biletem Domowym i zeskanować kod przy wejściu lub na stoisku eBilet.

Premium Tickety gwarantują trzy czołgi Premium: Excelsior, IS-3A oraz M 41 90, dedykowane miejsce Premium na trybunach, wejście do Torwaru godzinę przed oficjalnym otwarciem bram, dedykowaną kolejkę umożliwiającą szybsze wejście do Torwaru i zestaw gadżetów ze specjalnym voucherem UBER na dwa przejazdy o wartości 50 złotych dla nowych klientów. Koszt Premium Ticketu na jeden dzień to 290 złotych.

Odbierz Free Voucher

Kup Premium Ticket

tgf2016_1040

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Srebro Polaków podczas Insomnia57

Polski zespół Counter-Strike: Global Offensive, który do niedawna reprezentował Team Refuse, zajął drugie miejsce podczas Insomnia57. W rozgrywanym w ...