fot. Luminosity Gaming

Luminosity z nową drużyną CS:GO

Po niespełna miesiącu wytężonych poszukiwań organizacja Luminosity Gaming przedstawiła nową drużynę Counter-Strike: Global Offensive. Ponownie Kanadyjczycy postawili na wariant brazylijski, kontraktując skład występujący do tej pory pod nazwą WinOut.net.

1 lipca tego roku dotychczasowy zespół, prowadzony przez Gabriela „FalleNa” Toledo, opuścił organizację, z którą wygrał MLG Columbus i przeniósł się do SK Gaming. Od tego czasu Luminosty starało się pozyskać nową ekipę, która sprosta oczekiwaniom oficjeli znad Ottawy. Wybór padł na WinOut, które przed kilkoma dniami triumfowało w rozgrywkach Stream.me Gauntlet 3.

Co ciekawe, dla lidera drużyny, Renato „naka” Nakano nie jest to pierwsza przygoda z Luminosity. Między lipcem a grudniem ubiegłego roku pełnił funkcję trenera, z której zrezygnował, by powrócić do czynnego grania.

Na temat pozyskania potężnego wsparcia wypowiedział się jeden z zawodników, Bruno „bit” Lima:

Jesteśmy dumni z bycia częścią rodziny LG oraz ogromnie podekscytowani możliwością reprezentowania jednej z największych organizacji na świecie. Nasz zespół ostro pracował w ostatnich miesiącach i teraz otrzymaliśmy możliwość, by osiągnąć rzeczy, o których marzymy. LG ma w Brazylii naprawdę wielu fanów i zamierzamy dać z siebie 150%, by uczynić ich dumnymi.

Nowy skład Luminosity Gaming prezentuje się następująco:

  • Renato „nak” Nakano
  • Bruno „bit” Lima
  • Lucas „destiny” Bullo
  • Vinicios „PKL” Coelho
  • Gustavo „yeL” Knittel
  • Alessandro „apoka” Marcucci – trener
Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
The International

Pula nagród TI 6 przekroczyła 19 000 000$, znamy podział

Od kiedy pula nagród TI 6 pobiła zeszłoroczny rekord i stała się największą w historii e-sportu jedynie kwestią czasu było przekroczenie 19 000 000 do...