fot. E-frag

Francja o krok od awansu na TWC 2016

Dzięki wygranej 2:0 z Turcją, reprezentacja Francji awansowała do półfinału europejskich eliminacji do nieoficjalnych mistrzostw świata w Counter-Strike: Global Offensive. Teraz przed trójkolorowymi kolejna przeszkoda, czyli reprezentacja Danii, która wcześniej bez problemów rozprawiła się z Belgami.

Francuzi to obrońcy tytułu sprzed roku. Przypomnijmy, że podczas pierwszej edycji The World Championship mierzyli się w finale z Polakami, których pokonali 3:1. Na tegorocznej imprezie biało-czerwonych nie będzie, za to francuska kadra jest już o krok od awansu.

Jeśli uda im się pokonać Duńczyków, będą drugim obok Szwecji zespołem z Europy, który pojedzie do Belgradu. W przypadku porażki, nadal będą mieli szansę, wtedy jednak zmierzą się w walce o ostatni slot z Kazachstanem.

Spotkanie między Danią a Francją odbędzie się już w środę o godzinie 13:00 i rozegrane zostanie systemem bo5. Transmisję z tego meczu obejrzeć będzie można pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL Pro League: rozpoczyna się szósty tydzień rywalizacji

Jako, że w weekend rozgrywany był DreamHack ZOWIE Open Bucharest 2016, to mogliśmy nieco odpocząć od zmagań w ESL Pro League Season 4. Ligowe zmagania...