fot. ELEAGUE

FaZe także wygrywa w pierwszej rundzie

FaZe Clan to trzecia drużyna, która na kwalifikacjach do ELEAGUE Major 2017 sięgnęła po zwycięstwo. Europejska formacja okazała się silniejsza od Cloud9 na mirage’u.

  • Cloud9 17:19 FaZe Clan – mirage

Po bardzo jednostronnym, należącym do Cloud9 początku można się było spodziewać, ze to zespół z Ameryki Północnej sięgnie po zwycięstwo. n0thing i spółka w pewnym momencie prowadzili aż 8:0, a ostatecznie na półmetku wygrywali 10:5. Po zmianie stron FaZe zaczęło nadrabiać straty, ratując się przed szybką porażką. Jako pierwsi punkt meczowy zdobyli jednak podopieczni C9. Zespół z Europy skutecznie jednak uniemożliwiał rywalowi zakończenie pojedynku, doprowadzając ostatecznie do dogrywki. Kiedy w tej wydawało się, że C9 jest w beznadziejnej sytuacji, swoją drużynę uratował Skadoodle. Nawet niesamowite zagrania snajpera nie dały jednak C9 zwycięstwa. Po to sięgnęli ostatecznie reprezentanci FaZe.

W kolejnym pojedynku zobaczymy reprezentantów Counter Logic Gaming i Vega Squadron. Transmisja z meczu dostępna jest tutaj.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ssumday i Chaser oficjalnie w Team Dignitas

Team Dignitas potwierdził pogłoski dotyczące dołączenia do dywizji League of Legends dwóch Koreańczyków - Kima "Ssumdaya" Chan-ho na górną aleję oraz ...