fot. PACT

PACT Black wygrywa Polbit Esport League

Za nami pierwsza edycja zawodów Polbit Esport League. Rozgrywana w Szczecinie impreza zgromadziła wokół siebie w sumie osiem drużyn nie tylko z Polski, ale także i z krajów skandynawskich. Ostatecznie po triumf sięgnęła najbardziej znana z tego grona ekipa, czyli PACT Black.

Kamil „pekson” Płachta wraz z kolegami przez cały turniej nie oddali nawet jednej mapy. Już w początkowych etapach, gdy drużyny mierzyły się ze sobą w systemie BO1, bez problemów pokonali najpierw Jankar e-Sport 16:8, a następnie Feel Mystery aż 16:1. W półfinale z kolei łatwo ograli 2:0 Team REPLAY, by w finale jeszcze raz spotkać się z FM. Tam znowu nie było litości – PACT potrzebował zaledwie dwóch map, by sięgnąć po końcowy triumf.

Dzięki zwycięstwu PACT Black zgarnął główną nagrodę w wysokości tysiąca euro. Na wyróżnienie indywidualne zasłużyli również Piotr „p1jo” Blok, wybrany najlepszym zawodnikiem całych zawodów, a także Krystian „mausi” Szczepaniak, który otrzymał wyróżnienie dla najlepszego snajpera. Czołowa czwórka imprezy prezentuje się następująco:

1. PACT Black
2. Fell Mystery
3. Stressless Foxes
4. Team Replay

 

 

 

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FaZe Clane w finale Esports Championship Series Season 3!

FaZe Clan jako pierwszy zapewnił sobie awans do finału Esports Championship Series Season 3. Europejska formacja po dwumapowym pojedynku wyeliminowała...