STS
fot. ESL/Patrick Strack

Aktualizacja CS:GO – zmiany w naklejkach czterech graczy

Minionej nocy na serwerach Steam pojawiła się nowa aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive. Jak można się domyślić, z uwagi na zbliżającego się Majora nie zmieniła ona w grze zbyt wiele i tak naprawdę dotyczyła tylko kwestii kosmetycznych. Dokładniej mówiąc deweloperzy zdecydowali się na lekki lifting naklejek z autografami czterech zawodników. Od dzisiaj w grze znalazły się […]

Minionej nocy na serwerach Steam pojawiła się nowa aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive. Jak można się domyślić, z uwagi na zbliżającego się Majora nie zmieniła ona w grze zbyt wiele i tak naprawdę dotyczyła tylko kwestii kosmetycznych.

Dokładniej mówiąc deweloperzy zdecydowali się na lekki lifting naklejek z autografami czterech zawodników. Od dzisiaj w grze znalazły się nowe sygnatury takich graczy, jak Dauren „AdreN” Kystaubayev i Abay „HObbit” Khasenov z Gambit Esports, Fabien „kioShiMa” Fiey z FaZe Clanu oraz Epitácio „TACO” de Melo z SK Gaming.

Stare wersje

Nowe wersje

Ponadto wydawca CS-a naprawił drobny błąd, który powodował nieprawidłowe wyświetlanie stickerów na P90 oraz strzelbie Nova. PGL Major Kraków 2017 rozpoczyna się już w niedzielę i do tego czasu nie należy spodziewać się żadnych znaczących zmian w grze – jeśli pojawią się jeszcze jakieś aktualizacje to, tak jak ta dzisiejsza, dotyczyć będą na pewno drobnych rzeczy, w żaden sposób nie związanych z mechaniką samej gry.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wirtuoz na czele tabeli drugiego sezonu PlayStation League

Za nami pierwsze cztery kolejki PlayStation League. Obecnie na czele tabeli znajduje się Rafał "Wirtuoz" Janowski z kompletem punktów na swoim koncie....