Absolute Masters

Informacje

Nazwa Absolute Masters
Data 14 maja – 2 lipca 2020
Miejsce online
Gra VALORANT
Liczba uczestników 32
Pula nagród 3 000 €
System faza grupowa GSL + drabinka pojedynczej eliminacji

Uczestnicy

Absolute Legends

Absolute Legends Blue

AERIS

AMENO

Carcass Demon crab1k pashaBiceps
Zik Hazar fiendw0w PAGO
SpeezyX9 Garrix s3mig0d peVor
Janppa Alex Melside byali
SEIDER Daan CyberFocus ToM223
Itopata (trener) kaidus (trener)

A$AP

Avenue Esports

Begrip Gaming

clan123

F3OR1 louwe WILLSTARZ Boombl4
MushroomY Adamelo R32 m0z
artems0n bruclon 28cm neathz
Hardcore cDe Miho KQC3x
Insider lifeR CyberDMG WitliZz

DREAMCHASERS

Exceptis

Ferrari Peek

Fordon Boars

emilio Bdv tomkeejs izak
xajdish Mizaiko elwzoy saju
pyth Enov8 oKKo NEEX
Devilwalk n0xii M1st1ck Patitek
sayf TiduS sT4mZ phr
Davsa (trener)

GOAGOAGOAGOA

InetGamer

KK VALORANT

LEMONn

ShaDowBurn waneG Rias SpaceBud
Rubikon jarod Nagget saya
sharyk rodeN Pjotr iDex
Forsak3n MetaL P1nqvin NowaXxZang
Ratatata drainz spajKK VlaDéDé

Need more DM

Never Ending Story

Ninjas in Pyjamas

Obsidian Esports

Tigene DKN bonkar Desmo
Fasthandy ecko Tenner martiNwk
bzt garzen Zyppan alexpalex
crazyd33R Soul rhyme JessenOJ
Barcode kyrie Yacine dst
Bird (trener)

Paraplegic Buffalos

PartyParrots

Prodigy

Resurrection Sickness

nedyg0d ANGE1 ScreaM Ericip
usta66 Shao mixwell Kevve
eDDi 7ssk7 Shaiiko Limpone
helmzi dinkzj ALEX Shrew
pYLon Art1st JEROME peppzor

ROYALS

SimpleMinecraftPlayers

Spanish Dogs

Team Spectralis

kpiz Vertigo Quick Nenwin
neph ruyter doAm Musse
Hype envi rau7e Woozy
leakeN adriaN koldamenta Seba
dps mathio ysxysx Tiimie

SUPERSTARS

Uruguay 3

Vikingekrig Esports

Worst players

Yurii mokeN ImproveGamer Dino
eXerZ melonhead BoVii arch
jonba goffee brinq pipsoN
Fit1nho kalle Ambi chiwawa
donQ draken czMarv dimasick

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Fordon Boars 2 2 0 1. Absolute Legends 2 2 0
2. Worst players 2 1 1 2. SimpleMinecraftPlayers 2 1 1
3. Never Ending Story 1 0 1 3. Spanish Dogs 1 0 1
4. clan123 1 0 1 4. Vikingekrig Esports 1 0 1
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. DREAMCHASERS 1 1 0 1. Resurrection Sickness 1 1 0
2. Obsidian Esports 1 1 0 2. PartyParrots 1 1 0
3. Begrip Gaming 2 1 1 3. Team Spectralis 1 0 1
4. AERIS 2 0 2 4. Ferrari Peek 1 0 1
Grupa E Grupa F
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. ROYALS 1 1 0 1. Uruguay 3 1 1 0
2. Need more DM 1 1 0 2. A$AP 1 1 0
3. Exceptis 1 0 1 3. SUPERSTARS 1 0 1
4. AMENO 1 0 1 4. GOAGOAGOAGOA 1 0 1
Grupa G Grupa H
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Prodigy 1 1 0 1. Ninjas in Pyjamas 1 1 0
2. Paraplegic Buffalos 1 1 0 2. InetGamer 1 1 0
3. LEMONn 1 0 1 3. KK VALORANT 1 0 1
4. Avenue Esports 1 0 1 4. Absolute Legends Blue 1 0 1

Harmonogram
14 maja

Grupa A

18:00 Fordon Boars 2:0 clan123 Haven 13:7
Bind 13:8

Grupa B

20:30 Vikingekrig Esports 1:2 SimpleMinecraftPlayers Haven 9:13
Split 13:4
Bind 2:13
15 maja

Grupa C

18:00 DREAMCHASERS 2:1 Begrip Gaming Haven 12:13
Bind 13:6
Split 13:6

Grupa D

20:30 Ferrari Peek 1:2 Resurrection Sickness Split 13:8
Haven 9:13
Bind 12:13
16 maja

Grupa E

18:00 ROYALS 2:0 AMENO Split 13:10
Haven 13:6

Grupa F

20:30 GOAGOAGOAGOA 1:2 Uruguay 3 Bind 6:13
Haven 13:5
Split 2:13
17 maja

Grupa G

18:00 Prodigy 2:0 Avenue Esports Haven 13:10
Bind 13:12

Grupa H

20:30 Ninjas in Pyjamas 2:0 Absolute Legends Blue Split 13:6
Bind 13:4
21 maja

Grupa A

18:00 Never Ending Story 1:2 Worst players Bind 6:13
Split 13:12
Haven 11:13

Grupa B

20:30 Spanish Dogs 1:2 Absolute Legends Haven 8:13
Bind 13:8
Split 7:13
22 maja

Grupa C

18:00 Obsidian Esports 2:1 AERIS Haven 13:11
Bind 10:13
Split 13:7

Grupa D

20:30 Team Spectralis 1:2 PartyParrots Bind 9:13
Haven 13:10
Split 4:13
23 maja

Grupa E

18:00 Exceptis 1:2 Need more DM Bind 13:7
Split 10:13
Haven 10:13

Grupa F

20:30 SUPERSTARS 0:2 A$AP Haven 12:13
Bind 11:13
24 maja

Grupa G

18:00 LEMONn 1:2 Paraplegic Buffalos Bind 13:2
Haven 12:13
Split 9:13

Grupa H

20:30 KK VALORANT 1:2 InetGamer Split 1:0
Haven 6:13
Bind 9:13
4 czerwca

Mecz wygranych grupy A

18:00 Fordon Boars 2:1 Worst players Ascent 13:7
Split 11:13
Haven 13:9

Mecz wygranych grupy B

20:30 SimpleMinecraftPlayers 1:2 Absolute Legends Bind 5:13
Split 13:7
Haven 5:13
5 czerwca

Mecz wygranych grupy C

18:00 DREAMCHASERS vs Obsidian Esports TBD

Mecz wygranych grupy E

20:30 ROYALS vs Need more DM TBD
6 czerwca

Mecz wygranych grupy D

18:00 Resurrection Sickness vs PartyParrots TBD

Mecz wygranych grupy G

20:30 Prodigy vs Paraplegic Buffalos TBD
7 czerwca

Mecz wygranych grupy F

18:00 Uruguay 3 vs A$AP TBD

Mecz wygranych grupy H

20:30 Ninjas in Pyjamas vs InetGamer TBD
11 czerwca

Mecz przegranych grupy A

18:00 clan123 vs Never Ending Story TBD

Mecz przegranych grupy B

20:30 Vikingekrig Esports vs Spanish Dogs TBD
12 czerwca

Mecz przegranych grupy C

18:00 Begrip Gaming 2:0 AERIS w/o

Mecz przegranych grupy D

20:30 Ferrari Peek vs Team Spectralis TBD
13 czerwca

Mecz przegranych grupy E

18:00 AMENO vs Exceptis TBD

Mecz przegranych grupy F

20:30 GOAGOAGOAGOA vs SUPERSTARS TBD
14 czerwca

Mecz przegranych grupy G

18:00 Avenue Esports vs LEMONn TBD

Mecz przegranych grupy H

20:30 Absolute Legends Blue vs KK VALORANT TBD
18 czerwca

Decydujący mecz grupy A

18:00 Worst players vs TBD TBD

Decydujący mecz grupy B

20:30 SimpleMinecraftPlayers vs TBD TBD
19 czerwca

Decydujący mecz grupy C

18:00 TBD vs Begrip Gaming TBD

Decydujący mecz grupy D

20:30 TBD vs TBD TBD
20 czerwca

Decydujący mecz grupy E

18:00 TBD vs TBD TBD

Decydujący mecz grupy F

20:30 TBD vs TBD TBD
21 czerwca

Decydujący mecz grupy G

18:00 TBD vs TBD TBD

Decydujący mecz grupy H

20:30 TBD vs TBD TBD

Faza pucharowa

TBA

Klasyfikacja końcowa

1. 1 500 €
2. 1 000 €
3. 500 €
4.
5-8.
9-16.
17-32. AERIS

Transmisja

Anglojęzyczna transmisja z Absolute Masters dostępna będzie na oficjalnym kanale Absolute Legends na Twitchu.

Tagi: ,
>