Alior Bank Ultraliga – 2. Dywizja

Informacje

Nazwa Alior Bank Ultraliga – 2. Dywizja
Data 18 czerwca – 30 lipca 2020
Miejsce Online
Gra League of Legends
Uczestników 8
Format • Double Round Robin (mecze BO1)
• Faza pucharowa (mecze BO5)

Uczestnicy

devils.one

Team ESCA Gaming

Gentlemen’s Academy

H34T Young Flames

Puszek Czaru Bartek to ja PolskiFok
Fearless Bolszak Bluealert Mazi
lee sàng Dawidsonek Lewus Ariana
Adison Ejsner Fatihcan Nunjucks
Moliii Grk Highway marlon
MaruzeL Korlish

piratesports Academy

Pompa Team Academy

PRIDE Academy

soon to be named

Jaqen Color LewaR Unknown
Sh4dowUS Rybson Janeq Ben3k
Domoles Oran Turtel niQ
Harpoon defles ModyKrokiet Zamulek
ElQuertos Maquk Azym KubYD
Inca MenQ Arces

Tabela

# Drużyna M W P % wygranych
1. soon to be named 14 12 2 86%
2. Pompa Team Academy 14 11 3 79%
3. Team ESCA Gaming 14 11 3 79%
4. piratesports Academy 14 9 5 64%
5. devils.one 14 5 9 36%
6. Gentlemen’s Academy 14 4 10 29%
7. H34T Young Flames 14 3 11 21%
8. PRIDE Academy 14 1 13 7%
Legenda:
 Awans do fazy pucharowej
 Brak awansu do fazy pucharowej

Faza ligowa


1. kolejka
18 czerwca
16:00 devils.one 0:1 soon to be named BO1
16:00 Pompa Team Academy 1:0 Team ESCA Gaming BO1
18:00 PRIDE Academy 0:1 piratesports Academy BO1
18:00 H34T Young Flames 0:1 Pompa Team Academy BO1
19:00 Gentlemen’s Academy 0:1 soon to be named BO1
19:00 Team ESCA Gaming 1:0 devils.one BO1
20:00 devils.one 0:1 Gentlemen’s Academy BO1
20:00 Team ESCA Gaming 1:0 H34T Young Flames BO1
21:00 soon to be named 1:0 PRIDE Academy BO1
21:00 Pompa Team Academy 1:0 piratesports Academy BO1
19 czerwca
19:00 piratesports Academy 1:0 Gentlemen’s Academy BO1
19:00 PRIDE Academy 1:0 H34T Young Flames BO1

2. kolejka
22 czerwca
17:00 Pompa Team Academy 0:1 soon to be named BO1
17:00 piratesports Academy 0:1 Team ESCA Gaming BO1
18:00 soon to be named 1:0 piratesports Academy BO1
18:00 PRIDE Academy 0:1 Gentlemen’s Academy BO1
18:00 H34T Young Flames 0:1 devils.one BO1
19:00 devils.one 1:0 PRIDE Academy BO1
19:00 H34T Young Flames 0:1 piratesports Academy BO1
20:00 Gentlemen’s Academy 0:1 Pompa Team Academy BO1
20:00 Team ESCA Gaming 1:0 soon to be named BO1

3. kolejka
28 czerwca
17:00 piratesports Academy 1:0 devils.one BO1
29 czerwca
17:00 Team ESCA Gaming 1:0 Gentlemen’s Academy BO1
17:00 soon to be named 1:0 H34T Young Flames BO1
18:00 Pompa Team Academy 1:0 PRIDE Academy BO1
19:00 Gentlemen’s Academy 0:1 H34T Young Flames BO1
19:00 Team ESCA Gaming 1:0 PRIDE Academy BO1

4. kolejka
6 lipca
17:00 Pompa Team Academy 1:0 devils.one BO1
17:00 H34T Young Flames 1:0 PRIDE Academy BO1
17:00 Gentlemen’s Academy 0:1 piratesports Academy BO1
18:00 Team ESCA Gaming 0:1 Pompa Team Academy BO1
18:00 soon to be named 1:0 devils.one BO1
19:00 devils.one 0:1 Team ESCA Gaming BO1
19:00 soon to be named 1:0 Gentlemen’s Academy BO1
20:00 Pompa Team Academy 1:0 H34T Young Flames BO1
20:00 piratesports Academy 1:0 PRIDE Academy BO1

5. kolejka
13 lipca
17:00 piratesports Academy 1:0 Pompa Team Academy BO1
17:00 PRIDE Academy 0:1 soon to be named BO1
18:00 H34T Young Flames 0:1 Team ESCA Gaming BO1
18:00 Gentlemen’s Academy 0:1 devils.one BO1
19:00 devils.one 1:0 H34T Young Flames BO1
19:00 Gentlemen’s Academy 1:0 PRIDE Academy BO1
20:00 Team ESCA Gaming 0:1 piratesports Academy BO1
20:00 soon to be named 1:0 Pompa Team Academy BO1

6. kolejka
16 lipca
16:00 soon to be named 0:1 Team ESCA Gaming BO1
16:00 Pompa Team Academy 1:0 Gentlemen’s Academy BO1
17:00 piratesports Academy 0:1 H34T Young Flames BO1
17:00 PRIDE Academy 0:1 devils.one BO1
18:00 devils.one 0:1 piratesports Academy BO1
18:00 PRIDE Academy 0:1 Pompa Team Academy BO1
19:00 H34T Young Flames 0:1 soon to be named BO1
19:00 Gentlemen’s Academy 0:1 Team ESCA Gaming BO1
20:00 devils.one 0:1 Pompa Team Academy BO1
20:00 piratesports Academy 0:1 soon to be named BO1
21:00 PRIDE Academy 0:1 Team ESCA Gaming BO1
21:00 H34T Young Flames 0:1 Gentlemen’s Academy BO1

Faza pucharowa

Półfinał UB Finał UB Wielki finał
soon to be named 3
piratesports Academy 0
soon to be named 3
Pompa Team Academy 2
Pompa Team Academy 3 soon to be named 1
Team ESCA Gaming 0 Pompa Team Academy 3
1. runda LB Finał LB
Pompa Team Academy 3
piratesports Academy 0 Team ESCA Gaming 2
Team ESCA Gaming 3

Harmonogram
20 lipca

Półfinał drabinki wygranych

17:00 soon to be named 3:0 piratesports Academy BO5
17:00 Pompa Team Academy 3:0 Team ESCA Gaming BO5
23 lipca

Finał drabinki wygranych

17:00 soon to be named 3:2 Pompa Team Academy BO5

1. runda drabinki przegranych

17:00 piratesports Academy 0:3 Team ESCA Gaming BO5
27 lipca

Finał drabinki przegranych

17:00 Team ESCA Gaming 2:3 Pompa Team Academy BO5
30 lipca

Wielki finał

17:00 soon to be named 1:3 Pompa Team Academy BO5

Transmisja

Wybrane spotkania 2. dywizji Alior Bank Ultraligi transmitowane będą na oficjalnym kanale Ligi Grimorr na Twitchu.

Tagi: , , ,