Ultraliga, Sezon 2

Alior Bank Ultraliga Sezon 4

Informacje

Nazwa Alior Bank Ultraliga Sezon 4
Data od 9 czerwca 2020
Miejsce Online
Gra League of Legends
Uczestników 8
Format • Double Round Robin (mecze BO1)
• Faza pucharowa (mecze BO5)

Uczestnicy

7more7 Pompa Team

AGO ROGUE

Gentlemen’s Gaming

Illuminar Gaming

Sinmivak Szygenda LeQu Melonik
Bruness Zanzarah Diagu Tabasko
Czajek Czekolad Chosii Warszi
Bullet Woolite Dambaj Odi11
Pyrka Trymbi Blue45ty Czypsy
Zetural Sharkz Flash bezum

K1ck Neosurf

Komputronik H34T

piratesports

PRIDE

iBo Glebo sheru Garp
Shlatan Chris adrian Kanna
Matislaw bucu Kralzer Proker
Puki Style Zamulek Miś itzRenifer
Mystiques Biosun iGepard Meager
xCharm
delord VoV Tuksiarz Juvenis
Zmiany w składach
Tydzień 1., dzień 2. Lewus Chosii
Tydzień 1., dzień 2. Zamulek Dambaj
Tydzień 2., dzień 1. kfcgenerous LeQu
Tydzień 2., dzień 1. Ben3k Diagu
Tydzień 4., dzień 1. Biosun Zamulek
Tydzień 6., dzień 1. piratesports logo Sheru Jaqen

Tabela

# Drużyna M W P % wygranych
1. AGO ROGUE 14 12 2 86%
2. 7more7 Pompa Team 14 10 4 71%
3. Komputronik H34T 14 9 5 64%
4. K1ck Neosurf 14 9 5 64%
5. Illuminar Gaming 14 7 7 50%
6. Gentlemen’s Gaming 14 5 9 36%
7. piratesports 14 2 12 14%
7. PRIDE 14 2 12 14%
Legenda:
 Awans do 2. rundy fazy pucharowej
 Awans do ćwierćfinału fazy pucharowej
 Brak awansu do fazy pucharowej

Faza ligowa


1. tydzień
9 czerwca
17:30 7more7 Pompa Team 1:0 Gentlemen’s Gaming relacja
18:30 PRIDE 0:1 piratesports relacja
19:30 Komputronik H34T 1:0 Illuminar Gaming relacja
20:30 AGO ROGUE 1:0 K1ck Neosurf relacja
10 czerwca
17:30 Komputronik H34T 0:1 AGO ROGUE relacja
18:30 Gentlemen’s Gaming 1:0 piratesports relacja
19:30 K1ck Neosurf 1:0 PRIDE relacja
20:30 7more7 Pompa Team 0:1 Illuminar Gaming relacja

2. tydzień
16 czerwca
17:30 PRIDE 0:1 7more7 Pompa Team relacja
18:30 Illuminar Gaming 0:1 AGO ROGUE relacja
19:30 K1ck Neosurf 1:0 piratesports relacja
20:30 Gentlemen’s Gaming 0:1 Komputronik H34T relacja
17 czerwca
17:30 piratesports 0:1 Komputronik H34T relacja
18:30 Illuminar Gaming 1:0 Gentlemen’s Gaming relacja
19:30 7more7 Pompa Team 1:0 K1ck Neosurf relacja
20:30 AGO ROGUE 1:0 PRIDE relacja

3. tydzień
23 czerwca
17:30 K1ck Neosurf 1:0 Gentlemen’s Gaming relacja
18:30 7more7 Pompa Team 1:0 Komputronik H34T relacja
19:30 Illuminar Gaming 1:0 PRIDE relacja
20:30 AGO ROGUE 1:0 piratesports relacja
24 czerwca
17:30 Gentlemen’s Gaming 0:1 AGO ROGUE relacja
18:30 7more7 Pompa Team 1:0 piratesports relacja
19:30 Illuminar Gaming 0:1 K1ck Neosurf relacja
20:30 Komputronik H34T 1:0 PRIDE relacja

4. tydzień
30 czerwca
17:30 AGO ROGUE 1:0 7more7 Pompa Team relacja
18:30 PRIDE 0:1 Gentlemen’s Gaming relacja
19:30 Komputronik H34T 1:0 K1ck Neosurf relacja
20:30 Illuminar Gaming 1:0 piratesports relacja
1 lipca
17:30 Illuminar Gaming 1:0 7more7 Pompa Team relacja
18:30 piratesports 0:1 Gentlemen’s Gaming relacja
19:30 AGO ROGUE 0:1 Komputronik H34T relacja
20:30 PRIDE 0:1 K1ck Neosurf relacja

5. tydzień
7 lipca
17:30 Gentlemen’s Gaming 0:1 K1ck Neosurf relacja
18:30 piratesports 0:1 AGO ROGUE relacja
19:30 Komputronik H34T 0:1 7more7 Pompa Team relacja
20:30 PRIDE 1:0 Illuminar Gaming relacja
8 lipca
17:30 piratesports 0:1 K1ck Neosurf relacja
18:30 AGO ROGUE 1:0 Illuminar Gaming relacja
19:30 PRIDE 0:1 7more7 Pompa Team relacja
20:30 Komputronik H34T 1:0 Gentlemen’s Gaming relacja

6. tydzień
14 lipca
17:30 piratesports 0:1 7more7 Pompa Team relacja
18:30 K1ck Neosurf 0:1 Illuminar Gaming relacja
19:30 Komputronik H34T 0:1 PRIDE relacja
20:30 AGO ROGUE 1:0 Gentlemen’s Gaming relacja
15 lipca
17:30 Illuminar Gaming 0:1 Gentlemen’s Gaming relacja
18:30 7more7 Pompa Team 1:0 K1ck Neosurf relacja
19:30 Komputronik H34T 1:0 piratesports relacja
20:30 AGO ROGUE 1:0 PRIDE relacja

7. tydzień
21 lipca
17:30 Gentlemen’s Gaming 0:1 7more7 Pompa Team relacja
18:30 PRIDE 0:1 piratesports relacja
19:30 Komputronik H34T 1:0 Illuminar Gaming relacja
20:30 AGO ROGUE 0:1 K1ck Neosurf relacja
22 lipca
17:30 Komputronik H34T 0:1 K1ck Neosurf relacja
18:30 Gentlemen’s Gaming 1:0 PRIDE relacja
19:30 Illuminar Gaming 1:0 piratesports relacja
20:30 7more7 Pompa Team 0:1 AGO ROGUE relacja
21:30 Komputronik H34T 1:0 K1ck Neosurf relacja

Faza pucharowa

1. runda 2. runda 3. runda Finał
AGO 3
Pompa 0
H34T 1 AGO 1
Gentlemen’s 3 Pompa 1 K1ck 3
Gentlemen’s 0 K1ck 3
K1ck 3
K1ck 3
Illuminar 0

Harmonogram
28 lipca

1. runda

17:00 Komputronik H34T 1:3 Gentlemen’s Gaming BO5
29 lipca

1. runda

17:00 K1ck Neosurf 3:0 Illuminar Gaming BO5
4 sierpnia

2. runda

17:00 AGO ROGUE 3:0 7more7 Pompa Team BO5
5 sierpnia

2. runda

17:00 K1ck Neosurf 3:0 Gentlemen’s Gaming BO5
11 sierpnia

3. runda

17:00 7more7 Pompa Team 1:3 K1ck Neosurf BO5
12 sierpnia

Finał

17:00 AGO ROGUE 1:3 K1ck Neosurf BO5

Transmisja

Wszystkie spotkania Alior Bank Ultraligi będą transmitowane w telewizji na kanale Polsat Games, a także w serwisach Twitch oraz YouTube.

Tagi: , , , ,