STS

Alior Bank Ultraliga Sezon 5

Informacje

Nazwa Alior Bank Ultraliga Sezon 5
Data od 19 stycznia 2021
Miejsce online
Gra League of Legends
Uczestników 8
Format • Double Round Robin (mecze BO1)
• Faza pucharowa (mecze BO5)

Uczestnicy

7more7 Pompa Team

AGO ROGUE

devils.one

Team ESCA Gaming

Color Sinmivak sheru Jaqen
behave Lurox Diagu Sh4dow Us
Warszi Chres Kralzer Domoles
Ather Lucker Zamulek Harpoon
Wojtuś Pyrka Slipper Meleks
Zetural Klaj Kaspersky Inca

Gentlemen’s Gaming

Illuminar Gaming

K1CK

Komil & Friends

HeSSZero Melonik Kackos Grzybek
Jenxas Tabasko Bruness Ben3k
Chosii Czajek Matislaw Wojux
Yashiro Odi11 Puki Style svns
Calmsky Czypsy Raxxo april
Vounghuard bezum Flash Aleks
Zmiany w składach
Tydzień 2., dzień 1. Tantrum Gerro
Tydzień 2., dzień 1. adrian behave
Tydzień 2., dzień 1. Ariana Warszi
Tydzień 3., dzień 1. Rzems Grzybek
Tydzień 3., dzień 1. KonDziSan Ben3k
Tydzień 3., dzień 1. Komil Wojux
Tydzień 3., dzień 1. Gerro svns
Tydzień 3., dzień 1. PIRANHA april
Tydzień 5., dzień 1. Sh4dow us stachu
Tydzień 5., dzień 2. stachu Shadow us

Tabela

# Drużyna M W P % wygranych
1. AGO ROGUE 14 12 2 86%
2. Illuminar Gaming 14 11 3 79%
3. 7more7 Pompa Team 14 9 5 64%
4. K1CK 14 7 7 50%
5. devils.one 14 6 8 43%
6. Team ESCA Gaming 14 5 9 36%
7. Gentlemen’s Gaming 14 4 10 29%
8. Komil & Friends 14 2 12 14%
Legenda:
 Awans 2. rundy górnej części drabinki fazy pucharowej
 Awans 1. rundy górnej części drabinki fazy pucharowej
 Awans do dolnej części drabinki fazy pucharowej
 Brak awansu do fazy pucharowej

Faza ligowa


1. tydzień
19 stycznia
17:30 Team ESCA Gaming 0:1 7more7 Pompa Team BO1
18:30 Komil & Friends 0:1 devils.one BO1
19:30 Illuminar Gaming 1:0 Gentlemen’s Gaming BO1
20:30 K1CK 0:1 AGO ROGUE BO1
20 stycznia
17:30 Illuminar Gaming 1:0 K1CK BO1
18:30 Komil & Friends 0:1 Team ESCA Gaming BO1
19:30 AGO ROGUE 1:0 devils.one BO1
20:30 Gentlemen’s Gaming 0:1 7more7 Pompa Team BO1

2. tydzień
26 stycznia
17:30 devils.one 0:1 7more7 Pompa Team BO1
18:30 Gentlemen’s Gaming 0:1 K1CK BO1
19:30 AGO ROGUE 1:0 Komil & Friends BO1
20:30 Illuminar Gaming 1:0 Team ESCA Gaming BO1
27 stycznia
17:30 Komil & Friends 0:1 Illuminar Gaming BO1
18:30 Team ESCA Gaming 1:0 Gentlemen’s Gaming BO1
19:30 AGO ROGUE 1:0 7more7 Pompa Team BO1
20:30 K1CK 1:0 devils.one BO1

3. tydzień
2 lutego
17:30 Team ESCA Gaming 0:1 AGO ROGUE BO1
18:30 Illuminar Gaming 0:1 7more7 Pompa Team BO1
19:30 Gentlemen’s Gaming 0:1 devils.one BO1
20:30 K1CK 1:0 Komil & Friends BO1
3 lutego
17:30 K1CK 1:0 Team ESCA Gaming BO1
18:30 7more7 Pompa Team 1:0 Komil & Friends BO1
19:30 AGO ROGUE 1:0 Gentlemen’s Gaming BO1
20:30 Illuminar Gaming 1:0 devils.one BO1

4. tydzień
9 lutego
17:30 K1CK 0:1 7more7 Pompa Team BO1
18:30 Team ESCA Gaming 0:1 devils.one BO1
19:30 AGO ROGUE 1:0 Illuminar Gaming BO1
20:30 Gentlemen’s Gaming 1:0 Komil & Friends BO1
10 lutego
17:30 Gentlemen’s Gaming 0:1 7more7 Pompa Team BO1
18:30 Komil & Friends 1:0 Team ESCA Gaming BO1
19:30 K1CK 0:1 Illuminar Gaming BO1
20:30 AGO ROGUE 1:0 devils.one BO1

5. tydzień
16 lutego
17:30 AGO ROGUE 1:0 Team ESCA Gaming BO1
18:30 K1CK 1:0 Komil & Friends BO1
19:30 Illuminar Gaming 1:0 7more7 Pompa Team BO1
20:30 devils.one 1:0 Gentlemen’s Gaming BO1
17 lutego
17:30 AGO ROGUE 0:1 Komil & Friends BO1
18:30 Gentlemen’s Gaming 1:0 K1CK BO1
19:30 7more7 Pompa Team 1:0 devils.one BO1
20:30 Illuminar Gaming 1:0 Team ESCA Gaming BO1

6. tydzień
23 lutego
17:30 Komil & Friends 0:1 7more7 Pompa Team BO1
18:30 Gentlemen’s Gaming 0:1 AGO ROGUE BO1
19:30 Illuminar Gaming 1:0 devils.one BO1
20:30 K1CK 1:0 Team ESCA Gaming BO1
24 lutego
17:30 Team ESCA Gaming 1:0 Gentlemen’s Gaming BO1
18:30 AGO ROGUE 1:0 7more7 Pompa Team BO1
19:30 Illuminar Gaming 1:0 Komil & Friends BO1
20:30 devils.one 1:0 K1CK BO1

7. tydzień
2 marca
17:30 7more7 Pompa Team 0:1 Team ESCA Gaming BO1
18:30 Komil & Friends 0:1 devils.one BO1
19:30 Gentlemen’s Gaming 1:0 Illuminar Gaming BO1
20:30 AGO ROGUE 1:0 K1CK BO1
3 marca
17:30 Illuminar Gaming 1:0 AGO ROGUE BO1
18:30 devils.one 0:1 Team ESCA Gaming BO1
19:30 Komil & Friends 0:1 Gentlemen’s Gaming BO1
20:30 K1CK 1:0 7more7 Pompa Team BO1

Faza pucharowa

1. runda 2. runda 3. runda Wielki finał
Illuminar 3 AGO 3
Pompa 1 Illuminar 2
AGO 3
Illuminar 2 K1CK 2
Pompa 0 K1CK 3
K1CK 3
K1CK 3
devils.one 0

Harmonogram
9 marca

1. runda drabinki wygranych

17:30 Illuminar Gaming 3:1 7more7 Pompa Team BO5
10 marca

1. runda drabinki przegranych

17:30 K1CK 3:0 devils.one BO5
16 marca

Finał drabinki wygranych

17:30 AGO ROGUE 3:2 Illuminar Gaming BO5
17 marca

2. runda drabinki przegranych

17:30 K1CK 3:0 7more7 Pompa Team BO5
23 marca

Finał drabinki przegranych

17:30 Illuminar Gaming 2:3 K1CK BO5
24 marca

Wielki finał

17:30 AGO ROGUE 3:2 K1CK BO5

Transmisja

Wszystkie spotkania Alior Bank Ultraliga Sezon 5 będą transmitowane w telewizji na kanale Polsat Games, a także w serwisach Twitch oraz YouTube.

Tagi: , , , ,