Americas CS:GO Minor Championship Rio 2020 – zamknięte eliminacje

Informacje

Nazwa Zamknięte eliminacje do Americas Minor Championship – Rio 2020
Data 7 – 10 marca 2020
Miejsce Online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 6 miejsc na Americas Minor Championship – Rio 2020
System drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

Cloud9

ex-eUnited

FURIA Esports

Gen.G Esports

JT Cooper- yuurih autimatic
motm MarKE arT daps
oSee food VINI koosta
floppy frekazoid KSCERATO s0m
Sonic TBA HEN1 BnTeT
T.c (trener) a2z (trener) guerri (trener) Elmapuddy (trener)

Bad News Bears

Chaos Esport Club

Swole Identity

Triumph

ptr cam kaboose Voltage
mitch ben1337 seb Spongey
crashies smooya Relyks Shakezullah
Jonji vanity dazzLe Asuna
dapr FugLy reltuC Grim
mCe (trener) fRoD(trener)

Team Envy

Rugratz

LiViD Gaming

Ze Pug Godz

Nifty Hunter huynh cJ
ryann penny MkaeL ANDROID
Calyx leaf INCRED Hiko
MICHU zander gMd ULTRA
moose mada c4Lypso neptune
LEGIJA (trener) effys

Team Divine

Mythic 

Orgless

Yeah Gaming

stellar fl0m RNS RCF
robby C0M WARDELL tatazin
thief Keiti Subroza f4stzin
riku Polen yay iDk
MAC-1 zNf Infinite dumau
gio (trener)

Drabinka

Pierwsza runda UB Druga runda UB Awans
FURIA Esports 2
Triumph 0 FURIA Esports 2
FURIA Esports
Team Envy 0
Team Envy 2
Swole Identity 1
Bad News Bears 2
Rugratz 1 Bad News Bears 2
Bad News Bears
Ze Pug Godz 0
ex-eUnited 1
Ze Pug Godz 2
Gen.G Esports 2
Team Divine 0 Gen.G Esports 2
Gen.G Esports
Orgless 0
Orgless 2
Yeah Gaming 1
Chaos EC 1
Mythic 2 Mythic 0
Cloud9
Cloud9 2
Cloud9 2
LiViD Gaming 0
Pierwsza runda LB Druga runda LB Trzecia runda LB
Mythic 1

Triumph 2
Triumph 2
Swole Identity 0 Triumph 2
Orgless 1
Orgless 2
ex-eUnited 1
Rugratz 0
ex-eUnited 2
Ze Pug Godz 1

Yeah Gaming 2
Team Divine 0
Yeah Gaming 2 Yeah Gaming 0
Team Envy 2
Team Envy 2
Chaos EC 1
Chaos EC 2
LiVid Gaming 0

Harmonogram

7 marca

Pierwsza runda drabinki wygranych

18:00 FURIA Esports 2:0 Triumph
Overpass 16:14
Inferno 16:11
18:00 Team Envy 2:1 Swole Identity
Mirage 16:12
Overpass 11:16
Train 16:14
18:00 Bad News Bears 2:1 Rugratz
Mirage 10:16
Inferno 16:11
Nuke 16:1
18:00 ex-eUnited 1:2 Ze Pug Gods
Inferno 10:16
Vertigo 22:19
Overpass 14:16
21:00 Gen.G Esports 2:0 Team Divine
Mirage 16:4
Nuke 16:7
21:00 Orgless 2:1 Yeah Gaming
Dust2 16:9
Nuke 11:16
Train 16:10
21:00 Chaos Esports Club 1:2 Mythic
Overpass 7:16
Nuke 16:11
Mirage 7:16
21:00 Cloud9 2:0 LiViD Gaming
Train 16:5
Overpass 16:11
8 marca

Druga runda drabinki wygranych

00:00 FURIA Esports 2:0 Team Envy Mirage 16:11
Nuke 16:7
00:00 Bad News Bears 2:0 Ze Pug Gods Inferno 16:13
Dust2 16:9
03:00 Gen.G Esports 2:0 Orgless Mirage 16:7
Inferno 16:7
03:00 Mythic 0:2 Cloud9 Vertigo 14:16
Inferno 10:16

Pierwsza runda drabinki przegranych 

17:00 Triumph 2:0 Swole Identity Overpass 16:13
Vertigo 16:5
17:00 Rugratz 0:2 ex-eUnited Vertigo 13:16
Overpass 14:16
20:00 Team Divine 0:2 Yeah Gaming Inferno 2:16
Nuke 6:16
20:00 Chaos Esports Club 2:0 LiVid Gaming Overpass 16:8
Nuke 16:11

Druga runda drabinki przegranych 

23:00 Orgless 2:1 ex-eUnited Nuke 3:16
Overpass 16:11
Inferno 16:12
23:00 Mythic 1:2 Triumph Inferno 12:16
Mirage 16:14
Overpass 14:16
9 marca

Druga runda drabinki przegranych

02:00 Team Envy 2:1 Chaos Esports Club Mirage 18:22
Dust2 19:16
Overpass 16:10
02:00 Ze Pug Godz 1:2 Yeah Gaming Inferno 16:10
Nuke 10:16
Mirage 13:16

Trzecia runda drabinki przegranych

23:00 Triumph 2:1 Orgless Nuke 11:16
Dust2 16:12
Inferno 16:14
10 marca

Trzecia runda drabinki przegranych

02:00 Yeah Gaming 0:2 Team Envy Inferno 11:16
Overpass 12:16

Klasyfikacja końcowa

1-4. FURIA Esports, Bad News Bears, Gen.G Esports, Cloud9 Minor
5-6. Team Envy, Triumph Minor
7-8. Orgless, Yeah Gaming  
9-12. Chaos Esports Club, ex-eUnited, Mythic, Ze Pug Gods
13-16. Swole Identity, Rugratz, Team Divine, LiViD Gaming

fot. twitter.com/nV_KhangFu

Tagi: , , , , ,