STS

BLAST Premier Fall Groups 2021

Informacje

Nazwa BLAST Premier Fall Groups 2021
Data 16 – 26 września 2021
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 12
Pula nagród 150 000 $
System faza grupowa GSL

Uczestnicy

Astralis

BIG

Complexity Gaming

Evil Geniuses

dupreeh tabseN blameF CeRq
Xyp9x tiziaN poizon oBo
Magisk syrsoN jks MICHU
Bubzkji k1to es3tag daps
Lucky gade coldzera SPELLAN
zonic (trener) LEGIJA (trener) peacemaker (trener)

FaZe Clan

G2 Esports

Team Liquid

MIBR

rain JaCkz EliGE yel
olofmeister AmaNEk NAF shz
broky nexa Stewie2K exit
Twistzz huNter- Grim brnz4n
karrigan NiKo FalleN nak
RobbaN (trener) maLeK (trener) adreN (trener) Apoka (trener)

Natus Vincere

Ninjas in Pyjamas

OG

Team Vitality

s1mple REZ Aleksib apEX
electronic Plopski valde ZywOo
Boombl4 hampus mantuu shox
Perfecto dev1ce niko misutaaa
B1T LNZ flameZ Kyojin
B1ad3 (trener) calc (trener) ruggah (trener) XTQZZZ (trener)

Grupa A

Półfinał UB Finał UB Finał
Astralis 2
Evil Geniuses 0
Astralis 0
Team Vitality 2
Team Vitality 2 Team Vitality 2
Team Liquid 1 Astralis 1
1. runda LB Finał LB
Astralis 2
Team Liquid 1
Evil Geniuses 0
Team Liquid 2

Harmonogram
16 września

Półfinał drabinki wygranych

16:30 Astralis 2:0 Evil Geniuses Dust2 16:11
Nuke 16:10
19:30 Team Vitality 2:1 Team Liquid Inferno 16:6
Vertigo 8:16
Mirage 16:11
17 września

Finał drabinki wygranych

16:30 Astralis 0:2 Team Vitality Overpass 12:16
Nuke 14:16

1. runda drabinki przegranych

19:30 Evil Geniuses 0:2 Team Liquid Mirage 6:16
Vertigo 7:16
18 września

Finał drabinki przegranych

16:30 Astralis 2:1 Team Liquid Vertigo 9:16
Nuke 16:11
Dust2 16:13

Finał

20:30 Team Vitality 2:1 Astralis Nuke 10:16
Vertigo 16:10
Dust2 16:9

 

Grupa B

Półfinał UB Finał UB Finał
G2 Esports 2
MIBR 0
G2 Esports 1
Ninjas in Pyjamas 2
Ninjas in Pyjamas 2 Ninjas in Pyjamas 2
BIG 0 BIG 1
1. runda LB Finał LB
G2 Esports 0
BIG 2
MIBR 0
BIG 2

Harmonogram
20 września

Półfinał drabinki wygranych

16:30 G2 Esports 2:0 MIBR Mirage 16:11
Inferno 16:7
19:30 Ninjas in Pyjamas 2:0 BIG Dust2 16:9
Inferno 16:6
21 września

Finał drabinki wygranych

16:30 G2 Esports 1:2 Ninjas in Pyjamas Ancient 16:7
Mirage 14:16
Inferno 9:16

1. runda drabinki przegranych

19:30 MIBR 0:2 BIG Mirage 4:16
Nuke 9:16
22 września

Finał drabinki przegranych

16:30 G2 Esports 0:2 BIG Dust2 12:16
Inferno 17:19

Finał

20:30 Ninjas in Pyjamas 2:1 BIG Dust2 14:16
Mirage 16:13
Inferno 16:5

Grupa C

Półfinał UB Finał UB Finał
Natus Vincere 2
OG 1
Natus Vincere 2
Complexity Gaming 1
FaZe Clan 0 Natus Vincere 2
Complexity Gaming 2 FaZe Clan 0
1. runda LB Finał LB
Complexity Gaming 1
FaZe Clan 2
OG 1
FaZe Clan 2

Harmonogram
24 września

Półfinał drabinki wygranych

16:30 Natus Vincere 2:1 OG Overpass 16:4
Dust2 13:16
Mirage 16:8
19:30 FaZe Clan 0:2 Complexity Gaming Nuke 8:16
Ancient 16:19
25 września

Finał drabinki wygranych

16:30 Natus Vincere 2:1 Complexity Gaming Overpass 16:10
Ancient 4:16
Nuke 16:9

1. runda drabinki przegranych

19:30 OG 1:2 FaZe Clan Inferno 16:13
Ancient 14:16
Mirage 8:16
26 września

Finał drabinki przegranych

16:30 Complexity Gaming 1:2 FaZe Clan Dust2 14:16
Nuke 16:7
Ancient 0:16

Finał

20:30 Natus Vincere 2:0 FaZe Clan Dust2 16:10
Mirage 16:13

Klasyfikacja końcowa

1-3. Natus Vincere, Ninjas in Pyjamas, Team Vitality 25 000 $
4-6. Astralis, BIG, FaZe Clan 12 500 $
7-9. Complexity Gaming, G2 Esports, Team Liquid 7 500 $
10-12. Evil Geniuses, MIBR, OG 5 000 $

Transmisja

Polskojęzyczna transmisja z BLAST Premier Spring Groups 2021 dostępna będzie na oficjalnym kanale ESPORT NOW na Twitchu.

Tagi: , , , ,