STS

BLAST Premier Spring Showdown 2020 – Europa

Informacje

Nazwa BLAST Premier Spring Showdown 2020
Data 1 – 7 czerwca 2020
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 10
Pula nagród 182 500 $ + 3 miejsca na europejskich finałach
System faza grupowa round robin + gauntlet

Uczestnicy

Astralis

Dignitas

ENCE

Fnatic

dev1ce friberg allu KRIMZ
dupreeh Xizt sergej JW
Magisk GeT_RiGhT Aerial Brollan
JUGi f0rest suNny flusha
Snappi hallzerk Jamppi Golden
zonic (trener) Fifflaren (trener) Twista (trener) Samuelsson (trener)

MAD Lions

mousesports

Ninjas in Pyjamas

sAw

acoR chrisJ REZ arki
sjuush ropz Plopski JUST
Bubzkji karrigan twist MUTiRiS
roeJ woxic nawwk rmn
AcilioN frozen hampus stadodo
peacemaker (trener) Rejin (trener) THREAT (trener) AIm (trener)

Virtus.pro

Team Vitality

qikert apEX
Jame RpK
SANJI ZywOo
AdreN shox
YEKINDAR misutaaa
dastan (trener) XTQZZZ (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W R P # Drużyna M W R P
1. Ninjas in Pyjamas 4 2 2 0 1. MAD Lions 4 3 1 0
2. ENCE 4 2 2 0 2. Fnatic 4 3 0 1
3. Team Vitality 4 1 2 1 3. mousesports 4 1 1 2
4. Astralis 4 1 0 3 4. Dignitas 4 1 0 3
5. sAw 4 1 0 3 5. Virtus.pro 4 1 0 3

Harmonogram
1 czerwca

Grupa A

15:30 Team Vitality 15:15 ENCE Dust2

Grupa B

16:45 mousesports 16:10 Dignitas Train

Grupa A

18:00 Astralis 7:16 Ninjas in Pyjamas Train

Grupa B

19:15 Fnatic 10:16 MAD Lions Mirage

Grupa A

20:30 Astralis 16:4 sAw Train
2 czerwca

Grupa B

15:30 Fnatic 16:7 Virtus.pro Train

Grupa A

16:45 Ninjas in Pyjamas 16:7 sAw Vertigo

Grupa B

18:00 MAD Lions 16:7 Virtus.pro Overpass

Grupa A

19:15 Team Vitality 15:15 Ninjas in Pyjamas Inferno

Grupa B

20:30 MAD Lions 16:5 Dignitas Train
3 czerwca

Grupa A

15:30 ENCE 16:14 sAw Dust2

Grupa B

16:45 Dignitas 16:8 Virtus.pro Vertigo

Grupa A

18:00 Ninjas in Pyjamas 15:15 ENCE Train

Grupa B

19:15 Fnatic 16:14 mousesports Train

Grupa A

20:30 Astralis 6:16 Team Vitality Nuke
4 czerwca

Grupa B

15:30 mousesports 15:15 MAD Lions Train

Grupa A

16:45 Team Vitality 11:16 sAw Dust2

Grupa B

18:00 mousesports 14:16 Virtus.pro Dust2

Grupa A

19:15 Astralis 13:16 ENCE Nuke

Grupa B

20:30 Fnatic 16:9 Dignitas Dust2

Faza pucharowa

Ćwierćfinał Półfinał Finał
MAD Lions 0
ENCE 2
ENCE 2
mousesports 0
mousesports 2 Ninjas in Pyjamas 1
Astralis 0 Team Vitality 2
Fnatic 0
Team Vitality 2
Team Vitality 2
Dignitas 1

Harmonogram
5 czerwca

Ćwierćfinał

12:30 mousesports 2:0 Astralis
Overpass 19:16
Train 16:5
16:00 Team Vitality 2:1 Dignitas
Nuke 16:5
Dust2 8:16
Vertigo 16:11
6 czerwca

Półfinał

12:30 ENCE 2:0 mousesports
Train 16:6
Dust2 16:9
16:00 Fnatic 0:2 Team Vitality
Nuke 10:16
Inferno 9:16
7 czerwca

Finał

12:30 MAD Lions 0:2 ENCE
Train 13:16
Mirage 18:22
16:00 Ninjas in Pyjamas 1:2 Team Vitality
Nuke 16:7
Overpass 14:16
Vertigo 11:16
15 czerwca

Mecz o 3. miejsce

12:30 MAD Lions 1:2 Ninjas in Pyjama
Overpass 7:16
Nuke 16:10
Train 11:16

Klasyfikacja końcowa

1-2. ENCE, Ninjas in Pyjamas 37 500 $
3. Ninjas in Pyjamas 25 000 $
4. MAD Lions 20 000 $
5-6. Fnatic, mousesports 13 750 $
7-8. Astralis, Dignitas 10 000 $
9-10. sAw, Virtus.pro 7 500 $

Transmisja

Anglojęzyczna transmisja z meczów europejskiej dywizji BLAST Premier Spring Showdown 2020 dostępna będzie na oficjalnym kanale BLAST Premier na Twitchu.

Tagi: , , ,