cs_summit 6 – Ameryka Północna

Informacje

Nazwa cs_summit 6
Data – 22-23 czerwca 2020 – etap pierwszy
– 24 czerwca-5 lipca 2020 – turniej główny
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 13
Pula nagród 75 000 $
System – etap pierwszy: drabinka podwójnej eliminacji
– turniej główny: faza grupowa GSL + drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy – etap pierwszy

Chaos Esports Club

Cloud9

Team Envy

MIBR

vanity JT Nifty FalleN
Xeppaa motm ryann fer
Jonji oSee Calyx TACO
leaf floppy MICHU Ng
mCe Sonic moose trk
T.c (trener) LEGIJA (trener) dead (trener)

New England Whalers

Team One

Triumph

Yeah Gaming

djay Maluk3 Spongey RCF
BOOBIE b4rtiN Shakezullah tatazin
PwnAlone prt Grim f4stzin
Rampage pesadelo curry iDk
ben1337 malbsMd Junior dumau
cky (trener) tacitus (trener) mza (trener)

Faza pucharowa – etap pierwszy

1. runda UB 2. runda UB Awans
Cloud9 2
NE Whalers 0
Cloud9 2 Cloud9
Yeah Gaming 0
Triumph 1
Yeah Gaming 2
Team Envy 0
Team One 2
Team One 1 Chaos EC
Chaos EC 2
MIBR 1
Chaos EC 2
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB Awans
Team One 0
Triumph 2
NE Whalers 0 Triumph 1 MIBR
Triumph 2 MIBR 2
Yeah Gaming 0
MIBR 2
Team Envy 0
MIBR 2

Harmonogram
22 czerwca

1. runda drabinki wygranych

21:00 Cloud9 2:0 New England Whalers
Nuke 16:10
Train 25:22
21:00 Triumph 1:2 Yeah Gaming
Inferno 24:28
Overpass 16:9
Dust2 8:16
21:00 Team Envy 0:2 Team One
Overpass 11:16
Train 7:16
21:00 MIBR 1:2 Chaos Esports Club
Overpass 6:16
Dust2 16:8
Inferno 17:19
23 czerwca

2. runda drabinki wygranych

00:00 Cloud9 2:0 Yeah Gaming
Inferno 16:11
Train 28:26
00:00 Team One 1:2 Chaos Esports Club
Mirage 14:16
Train 16:8
Overpass 12:16

1. runda drabinki przegranych

00:00 New England Whalers 0:2 Triumph
Vertigo 18:22
Nuke 7:16
00:00 Team Envy 0:2 MIBR
Dust2 4:16
Mirage 4:16

2. runda drabinki przegranych

21:00 Team One 0:2 Triumph
Overpass 7:16
Inferno 11:16
21:00 Yeah Gaming 0:2 MIBR
Inferno 10:16
Train 12:16
24 czerwca

3. runda drabinki przegranych

00:00 Triumph 1:2 MIBR
Overpass 28:31
Dust2 16:6
Mirage 13:16

Mecz o 10. miejsce

00:00 Team One 2:0 Yeah Gaming
Inferno 16:6
Train 16:11

Uczestnicy – etap drugi

100 Thieves

Chaos Esports Club

Cloud9

Evil Geniuses

AZR vanity JT Brehze
jks Xeppaa motm CeRq
jkaem Jonji oSee Ethan
Gratisfaction leaf floppy tarik
Liazz mCe Sonic stanislaw
ImAPet (trener) T.c (trener) zews (trener)

FURIA Esports

Gen.G Esports

Team Liquid

MIBR

yuurih autimatic nitr0 FalleN
arT daps EliGE fer
VINI koosta Twistzz TACO
KSCERATO s0m NAF kNg
HEN1 BnTeT Stewie2K trk
guerri (trener) Elmapuddy (trener) adreN (trener) dead (trener)

Faza grupowa – etap drugi

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Evil Geniuses 2 2 0 1. 100 Thieves 2 2 0
2. Team Liquid 3 2 1 2. Gen.G Esports 3 2 1
3. FURIA Esports 3 1 2 3. Cloud9 3 1 2
4. MIBR 2 0 2 4. Chaos Esports Club 2 0 2

Harmonogram
24 czerwca

Grupa A

21:00 Team Liquid 2:0 MIBR
Overpass 16:9
Inferno 16:12
25 czerwca

Grupa B

00:00 100 Thieves 2:0 Chaos Esports Club
Nuke 16:8
Inferno 16:11

Grupa A

21:00 Evil Geniuses 2:1 FURIA Esports
Nuke 14:16
Vertigo 16:13
Inferno 16:13
26 czerwca

Grupa B

00:00 Gen.G Esports 0:2 Cloud9
Vertigo 12:16
Inferno 12:16

Mecz przegranych grupy A

21:00 MIBR 0:2 FURIA Esports
Vertigo 8:16
Inferno 6:16
27 czerwca

Mecz przegranych grupy B

00:00 Chaos Esports Club 0:2 Gen.G Esports
Mirage 8:16
Inferno 9:16

Mecz wygranych grupy A

21:00 Team Liquid 0:2 Evil Geniuses
Nuke 13:16
Inferno 6:16
28 czerwca

Mecz wygranych grupy B

00:00 100 Thieves 2:0 Cloud9
Vertigo 16:7
Train 16:6

Decydujący mecz grupy A

21:00 FURIA Esports 0:2 Team Liquid
Vertigo 8:16
Nuke 10:16
29 czerwca

Decydujący mecz grupy B

00:00 Gen.G Esports 2:1 Cloud9
Vertigo 5:16
Inferno 16:13
Nuke 16:13
2 lipca

Mecz o 5. miejsce

21:00 FURIA Esports vs Cloud9
TBD
TBD
TBD

Faza pucharowa – etap drugi

Półfinał UB Finał UB Finał
100 Thieves 1
Team Liquid 2
Team Liquid 0
Evil Geniuses 0
Evil Geniuses 2 TBD 0
Gen.G Esports 0 TBD 0
1. runda LB Finał LB
TBD 0
100 Thieves 0 TBD 0
Gen.G Esports 0

Harmonogram
1 lipca

Półfinał drabinki wygranych

00:00 100 Thieves 1:2 Team Liquid
Nuke 12:16
Dust2 16:13
Inferno 12:16
2 lipca

Półfinał drabinki wygranych

00:00 Evil Geniuses 2:0 Gen.G Esports
Train 16:14
Inferno 16:10
3 lipca

1. runda drabinki przegranych

00:00 100 Thieves vs Gen.G Esports
TBD
TBD
TBD
4 lipca

Finał drabinki wygranych

00:00 Team Liquid vs Evil Geniuses
TBD
TBD
TBD

Finał przegranych

22:00 TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
5 lipca

Finał

21:00 TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD

Klasyfikacja końcowa

1. 22 000 $ 2 000 pkt
2 16 000 $ 1 875 pkt
3. 12 000 $ 1 750 pkt
4. 9 000 $ 1 625 pkt
5. 6 500 $ 1 500 pkt
6. 4 500 $ 1 375 pkt
7-8. Chaos Esports Club, MIBR 2 500 $ 1187,5 pkt
9. Triumph 1000 pkt
10. Team One 875 pkt
11. Yeah Gaming
12-13. Team Envy, New England Whalers

Transmisja

Transmisja z meczów północnoamerykańskiej dywizji cs_summit 6 wraz z angielskim komentarzem dostępna będzie na oficjalnym kanale Beyond the Summit na Twitchu.

Tagi: , ,
>