cs_summit 6 – Europa

Informacje

Nazwa cs_summit 6
Data – 22-23 czerwca 2020 – zamknięte kwalifikacje
– 24 czerwca – 5 lipca 2020 – turniej główny
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 27
Pula nagród 125 000 $
System – zamknięte kwalifikacje: drabinka podwójnej eliminacji
– turniej główny: faza grupowa GSL + drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy – etap pierwszy

Actina PACT

AVEZ Esport

BIG

Complexity Gaming

darko KEi tabseN oBo
lunAtic Kylar tiziaN blameF
Sobol nawrot XANTARES RUSH
Goofy Markoś syrsoN k0nfig
MINISE byali k1to poizon
VinS (trener) bogdan (trener) tow b (trener) keita (trener)

c0ntact Gaming

Dignitas

Endpoint

FATE Esports

EspiranTo friberg MiGHTYMAX mar
ottoNd Xizt robiin niki1
emi GeT_RiGhT Surreal blocker
SHiPZ f0rest CRUC1AL Patrick
Snappi hallzerk Thomas harn
NeiL_M (trener) Fifflaren (trener) RossR (trener) Bibby (trener)

Fnatic

HAVU Gaming

Heroic

Japaleno

KRIMZ sLowi stavn FREDDyFROG
JW ZOREE b0RUP Relaxa
Brollan hoody cadiaN PlesseN
flusha sAw TeSeS dezon
Golden doto niko tabz
Samuelsson (trener) diSTURBED (trener) HUNDEN (trener) Chrille (trener)

MAD Lions

Nordavind DNB

OG

Sprout

acoR cromen NBK- Spiidi
sjuush TENZKI Aleksib faveN
Bubzkji HS valde denis
roeJ NaToSaphiX ISSAA dycha
AcilioN H4RR3 mantuu snatchie
peacemaker (trener) Rytter (trener) ruggah (trener) enkay J (trener)

Faza pucharowa – etap pierwszy

1/8 finału UB Ćwierćfinał UB Awans
Fnatic 2
Nordavind DNB 1
Fnatic 0 Heroic
Heroic 2
Heroic 2
Endpoint 1
Dignitas 1
FATE Esports 2
FATE Esports 2 FATE Esports
Actina PACT 1
MAD Lions 0
Actina PACT 2
Complexity Gaming 2
Japaleno 1
Complexity Gaming 0 BIG
BIG 2
BIG 2
HAVU Gaming 0
c0ntact Gaming 2
AVEZ Esport 0
c0ntact Gaming 0 OG
OG 2
OG 2
Sprout 1
1. runda LB Mecz o 5. miejsce Awans
Fnatic 2
Actina PACT 0
Fnatic 2 Fnatic
c0ntact Gaming 1
Complexity Gaming 1
c0ntact Gaming 2

Harmonogram
22 czerwca

1/8 finału drabinki wygranych

15:00 Fnatic 2:1 Nordavind DNB
Mirage 16:8
Inferno 2:16
Overpass 19:16
15:00 Heroic 2:1 Endpoint
Mirage 15:9
Vertigo 16:9
Train 16:5
15:00 Dignitas 1:2 FATE Esports
Dust2 16:12
Overpass 9:16
Inferno 12:16
15:00 MAD Lions 0:2 Actina PACT
Inferno 13:16
Nuke 11:16
15:00 Complexity Gaming 2:1 Japaleno
Inferno 14:16
Mirage 16:5
Dust2 16:7
15:00 BIG 2:0 HAVU Gaming
Nuke 16:14
Mirage 16:7
15:00 c0ntact Gaming 2:0 AVEZ Esport
Inferno 16:13
Nuke 16:11
15:00 OG 2:1 Sprout
Train 16:5
Mirage 7:16
Nuke 16:12

Ćwierćfinał drabinki wygranych

18:00 Fnatic 0:2 Heroic
Train 16:19
Nuke 10:16
18:00 Actina PACT 1:2 FATE Esports
Overpass 16:4
Vertigo 14:16
Train 13:16
18:00 BIG 2:0 Complexity Gaming
Mirage 16:7
Inferno 16:14
18:00 c0ntact Gaming 0:2 OG
Nuke 13:16
Inferno 11:16
23 czerwca

1. runda drabinki przegranych

15:00 Fnatic 2:0 Actina PACT
Train 16:7
Inferno 16:5
15:00 c0ntact Gaming 2:1 Complexity Gaming
Train 16:14
Nuke 17:19
Mirage 22:19

Mecz o 5. miejsce

18:00 Fnatic 2:1 c0ntact Gaming
Mirage 16:3
Train 17:19
Overpass 16:7

Uczestnicy – etap drugi

BIG

ENCE

FATE Esports

FaZe Clan

tabseN allu mar rain
tiziaN sergej niki1 NiKo
XANTARES Aerial blocker coldzera
syrsoN xseveN Patrick broky
k1to suNny harn Bymas
tow b (trener) Twista (trener) Bibby (trener) YNk (trener)

Fnatic

G2 Esports

GODSENT

Team Heretics

KRIMZ kennyS kRYSTAL Maka
JW JaCkz zehN kioShiMa
Brollan AmaNEk STYKO Lucky
flusha huNter- Maden xms
Golden nexa Farlig Nivera
Samuelsson (trener) maLeK (trener) Devilwalk (trener) B1GGY (trener)

Heroic

mousesports

Movistar Riders

Ninjas in Pyjamas

stavn chrisJ mopoz REZ
b0RUP ropz ALEX Plopski
cadiaN karrigan EasTor twist
TeSeS woxic loWel nawwk
niko frozen steel hampus
HUNDEN (trener) Rejin (trener) bladE (trener) THREAT (trener)

North

OG

Team Vitality

x6tence

aizy NBK- apEX Nodios
gade Aleksib RpK HooXi
cajunb valde ZywOo refrezh
MSL ISSAA shox Queenix
kristou mantuu misutaaa HECTOz
Jumpy (trener) ruggah (trener) XTQZZZ (trener) zEVES (trener)

Faza grupowa – etap drugi

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. GODSENT 2 2 0 1. Team Vitality 2 2 0
2. Fnatic 3 2 1 2. North 3 2 1
3. G2 Esports 3 1 2 3. Movistar Riders 3 1 2
4. mousesports 2 0 2 4. FATE Esports 2 0 2
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Ninjas in Pyjamas 2 2 0 1. OG 2 2 0
2. Heroic 3 2 1 2. BIG 3 2 1
3. ENCE 3 1 2 3. FaZe Clan 3 1 2
4. x6tence 2 0 2 4. Team Heretics 2 0 2

Harmonogram
24 czerwca

Grupa A

15:00 G2 Esports 2:0 Fnatic
Nuke 16:8
Train 16:7
15:00 GODSENT 2:0 mousesports
Dust2 19:17
Vertigo 16:13

Grupa B

18:00 Team Vitality 2:0 FATE Esports
Overpass 16:2
Nuke 16:3
18:00 North 2:1 Movistar Riders
Inferno 16:11
Vertigo 14:16
Overpass 16:13
25 czerwca

Grupa C

015:00 ENCE 1:2 Heroic
Nuke 8:16
Train 16:8
Mirage 5:16
15:00 Ninjas in Pyjamas 2:0 x6tence
Train 16:4
Vertigo 16:6

Grupa D

18:00 FaZe Clan 0:2 BIG
Mirage 10:16
Nuke 12:16
18:00 Team Heretics 1:2 OG
Inferno 3:16
Nuke 16:11
Mirage 3:16
26 czerwca

Mecz przegranych grupy A

15:00 Fnatic 2:0 mousesports
Inferno 16:14
Nuke 16:4

Mecz przegranych grupy B

15:00 FATE Esports 0:2 Movistar Riders
Inferno 9:16
Mirage 6:16

Mecz przegranych grupy C

18:00 x6tence 1:2 ENCE
Overpass 16:13
Train 9:16
Nuke 15:19

Mecz przegranych grupy D

18:00 FaZe Clan 2:0 Team Heretics
Nuke 16:4
Train 16:7
27 czerwca

Mecz wygranych grupy A

15:00 G2 Esports 0:2 GODSENT
Train 6:16
Nuke 16:19

Mecz wygranych grupy B

15:00 Team Vitality 2:0 North
Overpass 16:10
Nuke 16:9

Mecz wygranych grupy C

18:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 Heroic
Mirage 16:13
Vertigo 6:16
Dust2 16:12

Mecz wygranych grupy D

18:00 BIG 1:2 OG
Dust2 16:9
Inferno 11:16
Mirage 14:16
28 czerwca

Decydujący mecz grupy A

15:00 Fnatic 2:0 G2 Esports
Train 16:11
Dust2 16:10

Decydujący mecz grupy B

15:00 Movistar Riders 0:2 North
Vertigo 14:16
Inferno 7:16

Decydujący mecz grupy C

18:00 ENCE 1:2 Heroic
Nuke 8:16
Train 16:13
Mirage 5:16

Decydujący mecz grupy D

18:00 FaZe Clan 0:2 BIG
Dust2 13:16
Nuke 9:16
30 czerwca

Mecz drużyn z 3. miejsc w grupach

21:00 G2 Esports 2:1 Movistar Riders
Inferno 16:6
Nuke 12:16
Mirage 16:6
21:00 ENCE 2:0 FaZe Clan
Dust2 16:13
Overpass 16:13
1 lipca

Mecz 0 9. miejsce

21:00 ENCE 0:2 G2 Esports
Train 8:16
Nuke 6:16

Mecz o 11. miejsce

21:00 FaZe Clan 2:0 Movistar Riders
Mirage 16:4
Overpass 16:12

Faza pucharowa – etap drugi

Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB Finał
OG 2
North 1
OG 0
Vitality 2
Vitality 2
Heroic 1
Vitality 0
BIG 0
NiP 0
Fnatic 2
Fnatic 0 TBD 0
BIG 2 TBD 0
GODSENT 0
BIG 2
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB Finał LB
Fnatic 0 TBD 0
Heroic 0 TBD 0
North 0 TBD 0
Heroic 2 TBD 0
OG 0
GODSENT 0
NiP 0
GODSENT 2

Harmonogram
29 czerwca

Ćwierćfinał drabinki wygranych

15:00 OG 2:1 North
Overpass 9:16
Inferno 16:6
Dust2 16:11
18:00 Team Vitality 2:1 Heroic
Dust2 16:5
Mirage 10:16
Inferno 16:5
18:00 Ninjas in Pyjamas 0:2 Fnatic
Overpass 17:19
Inferno 13:16
21:00 GODSENT 0:2 BIG
Dust2 9:16
Overpass 8:16
30 czerwca

1. runda drabinki przegranych

15:00 North 0:2 Heroic
Dust2 5:16
Train 10:16
18:00 Ninjas in Pyjamas 0:2 GODSENT
Vertigo 23:25
Train 9:16
1 lipca

Półfinał drabinki wygranych

15:00 OG 0:2 Team Vitality
Mirage 9:16
Overpass 26:28
18:00 Fnatic 0:2 BIG
Overpass 13:16
Nuke 10:16
2 lipca

2. runda drabinki przegranych

15:00 Heroic vs Fnatic
TBD
TBD
TBD
18:00 GODSENT vs OG
TBD
TBD
TBD

Mecz o 7. miejsce

21:00 North vs Ninjas in Pyjamas
TBD
TBD
TBD
3 lipca

3. runda drabinki przegranych

15:00 TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD

Finał drabinki wygranych

18:00 Team Vitality vs BIG
TBD
TBD
TBD

Mecz o 5. miejsce

21:00 TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
4 lipca

Finał drabinki przegranych

18:00 TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
5 lipca

Finał

17:00 TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD

Klasyfikacja końcowa

1. 34 000 $ 2 000 pkt
2 22 000 $ 1 875 pkt
3. 17 000 $ 1 750 pkt
4. 13 000 $ 1 625 pkt
5. 10 000 $ 1 500 pkt
6. 7 500 $ 1 375 pkt
7. 5 500 $ 1 250 pkt
8. 4 000 $ 1 125 pkt
9. G2 Esports 3 000 $ 1000 pkt
10. ENCE 2 200 $ 875 pkt
11. FaZe Clan 1 600 $ 750 pkt
12. Movistar Riders 1 200 $ 625 pkt
13-16. FATE Esports, Team Heretics, mousesports, x6tence 1 000 $ 312,5 pkt
17. c0ntact Gaming
18-19. Actina PACT, Complexity Gaming
20-27. AVEZ Esports, Dignitas, Endpoint, HAVU Gaming, Japaleno, MAD Lions, Nordavind DNB, Sprout

Transmisja

Transmisja z meczów europejskiej dywizji cs_summit 6 wraz z angielskim komentarzem dostępna będzie na oficjalnym kanale Beyond the Summit na Twitchu.

Tagi: , ,
>