cs_summit 7

Informacje

Nazwa cs_summit 7
Data 25 – 31 stycznia 2021
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 12
Pula nagród 200 000 $
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Cloud9

Complexity Gaming

Dignitas VIE

FaZe Clan

floppy blameF f0rest rain
ALEX RUSH friberg coldzera
mezii k0nfig hallzerk broky
es3tag jks H4RR3 Kjaerbye
Xeppaa JUGi HEAP olofmeister
Elmapuddy (trener) keita (trener) vENdetta (trener)

Fnatic

FURIA Esports

Heroic

MIBR

KRIMZ yuurih stavn chelo
JW arT b0RUP yel
Brollan VINI cadiaN shz
Golden KSCERATO TeSeS boltz
⁠Jackinho⁠ honda niko danoco
Samuelsson (trener) guerri (trener)

mousesports

Ninjas in Pyjamas

OG

Virtus.pro

ropz REZ NBK- buster
karrigan Plopski Aleksib qikert
frozen twist valde Jame
Bymas nawwk ISSAA SANJI
acoR hampus mantuu YEKINDAR
mithR (trener) THREAT (trener) ruggah (trener) dastan (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Fnatic 2 2 0 1. mousesports 2 2 0
2. OG 3 2 1 2. Heroic 3 2 1
3. Dignitas VIE 3 1 2 3. MIBR 3 1 2
4. Complexity Gaming 2 0 2 4. FaZe Clan 2 0 2
Grupa C  
# Drużyna M W P
1. Virtus.pro 2 2 0
2. FURIA Esports 3 2 1
3. Cloud9 3 1 2
4. Ninjas in Pyjamas 2 0 2

Harmonogram
25 stycznia

Grupa A

14:00 OG 2:1 Dignitas VIE Inferno 16:14
Train 3:16
Dust2 16:14
14:00 Fnatic 2:0 Complexity Gaming Train 16:8
Mirage 16:12

Grupa B

17:30 FaZe Clan 0:2 mousesports Mirage 6:16
Train 4:16
17:30 Heroic 2:0 MIBR Overpass 16:14
Vertigo 16:9

Grupa C

21:00 FURIA Esports 2:1 Cloud9 Inferno 16:14
Nuke 6:16
Train 16:11
21:00 Virtus.pro 2:0 Ninjas in Pyjamas Overpass 16:5
Inferno 16:6
26 stycznia

Mecz wygranych grupy A

14:00 Fnatic 2:1 OG Train 16:9
Mirage 11:16
Inferno 19:17

Mecz wygranych grupy B

17:30 mousesports 2:0 Heroic Train 16:12
Vertigo 16:14

Mecz wygranych grupy C

21:00 Virtus.pro 2:0 FURIA Esports Inferno 16:13
Overpass 16:12
27 stycznia

Mecz przegranych grupy A

14:00 Complexity Gaming 0:2 Dignitas VIE Overpass 7:16
Train 16:19

Mecz przegranych grupy B

17:30 FaZe Clan 1:2 MIBR Dust2 15:19
Inferno 22:20
Mirage 9:16

Mecz przegranych grupy C

21:00 Ninjas in Pyjamas 1:2 Cloud9 Dust2 16:5
Overpass 11:16
Train 12:16
28 stycznia

Decydujący mecz grupy A

14:00 OG 2:1 Dignitas VIE Inferno 11:16
Train 16:12
Dust2 19:16

Decydujący mecz grupy B

17:30 Heroic 2:1 MIBR Vertigo 16:13
Inferno 11:16
Mirage 16:10

Decydujący mecz grupy C

21:00 FURIA Esports 2:1 Cloud9 Nuke 16:14
Inferno 13:16
Train 16:10
29 stycznia

Mecz ostatniej szansy

14:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 Dignitas VIE Train 16:4
Vertigo 14:16
Inferno 16:8
17:30 MIBR 1:2 Cloud9 Overpass 13:16
Vertigo 16:12
Inferno 8:16

Faza pucharowa

Ćwierćfinał Półfinał Finał
mousesports 2
FURIA Esports 0
mousesports 0
Virtus.pro 2
Virtus.pro 2
Ninjas in Pyjamas 0
Virtus.pro 2
Fnatic 0
Fnatic 2
Cloud9 1
Fnatic 2
Heroic 0
OG 0
Heroic 2

Harmonogram
29 stycznia

Ćwierćfinał

21:00 mousesports 2:0 FURIA Esports Nuke 16:7
Inferno 16:14
30 stycznia

Ćwierćfinał

14:00 Virtus.pro 2:0 Ninjas in Pyjamas Mirage 16:12
Dust2 16:14
17:30 Fnatic 2:1 Cloud9 Vertigo 6:16
Inferno 16:10
Overpass 16:9
21:00 OG 0:2 Heroic Nuke 12:16
Inferno 10:16
31 stycznia

Półfinał

14:00 mousesports 0:2 Virtus.pro Train 6:16
Dust2 5:16
17:30 Fnatic 2:0 Heroic Mirage 16:14
Inferno 16:12

Finał

21:00 Virtus.pro 2:0 Fnatic Inferno 16:14
Vertigo 16:8

Klasyfikacja końcowa

1. Virtus.pro 90 000 $
2. Fnatic 40 000 $
3-4. Heroic, mousesports 12 500 $
5-8. Cloud9, FURIA Esports, Ninjas in Pyjamas, OG
9-10. Dignitas VIE, MIBR
11-12. Complexity Gaming, FaZe Clan

Transmisja

Anglojęzyczna transmisja z cs_summit 7 dostępna będzie na oficjalnym kanale Beyond the Summit na Twitchu.

Tagi: , ,