STS

cs_summit 8

Informacje

Nazwa cs_summit 8
Data 20 – 30 maja 2021
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 50 000 $
System faza grupowa GSL + drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

Bad News Bears

Evil Geniuses

Extra Salt

EXTREMUM

ptr Brehze JT AZR
Jonji CeRq Sonic Liazz
Swisher stanislaw oSee Gratisfaction⁠
Spongey oBo FaNg ⁠jkaem
alter MICHU MarKE BnTeT

FURIA Esports

Team Liquid

O Plano

paiN Gaming

yuurih EliGE kNG PKL
arT NAF HEN1 biguzera
VINI Stewie2K LUCAS1 hardzao
KSCERATO Grim leo_drk NEKIZ
junior FalleN vsm saffee

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. paiN Gaming 2 2 0 1. Extra Salt 2 2 0
2. FURIA Esports 3 2 1 2. Team Liquid 3 2 1
3. O Plano 3 1 2 3. EXTREMUM 3 1 2
4. Evil Geniuses 2 0 2 4. Bad News Bears 2 0 2

Harmonogram
20 maja

Grupa A

23:30 Evil Geniuses 1:2 paiN Gaming Nuke 11:16
Vertigo 16:12
Inferno 11:16
21 maja

Grupa B

02:30 Extra Salt 2:0 EXTREMUM Nuke 16:13
Vertigo 16:12

Grupa A

23:30 FURIA Esports 0:2 O Plano Vertigo 8:16
Mirage 8:16
22 maja

Grupa B

02:30 Team Liquid 2:1 Bad News Bears Mirage 16:9
Inferno 13:16
Overpass 16:12

Mecz wygranych grupy A

23:30 paiN Gaming 2:0 O Plano Nuke 16:14
Overpass 16:10
23 maja

Mecz wygranych grupy B

02:30 Extra Salt 2:1 Team Liquid Nuke 16:12
Vertigo 11:16
Inferno 16:14

Mecz przegranych grupy A

23:30 Evil Geniuses 0:2 FURIA Esports Overpass 20:22
Inferno 6:16
24 maja

Mecz przegranych grupy B

02:30 EXTREMUM 2:0 Bad News Bears Inferno 16:13
Nuke 16:12

Decydujący mecz grupy A

23:30 O Plano 0:2 FURIA Esports Nuke 12:16
Mirage 17:19
25 maja

Decydujący mecz grupy B

02:30 Team Liquid 2:1 EXTREMUM Inferno 16:7
Mirage 16:19
Vertigo 16:12

Faza pucharowa

1. runda UB Finał UB Finał
Extra Salt 1
FURIA Esports 2
FURIA Esports 1
Team Liquid 2
paiN Gaming 0 Team Liquid 3
Team Liquid 2 FURIA Esports 1
1. runda LB 2. runda LB Finał LB
paiN Gaming 1 FURIA Esports 2
O Plano 2 EXTREMUM 0
O Plano 0
EXTREMUM 2
Extra Salt 1
EXTREMUM 2

Harmonogram
26 maja

1. runda drabinki wygranych

23:30 Extra Salt 1:2 FURIA Esports Nuke 13:16
Inferno 16:12
Train 12:16
27 maja

1. runda drabinki wygranych

02:30 paiN Gaming 0:2 Team Liquid Nuke 7:16
Dust2 13:16

1. runda drabinki przegranych

23:30 EXTREMUM 2:1 Extra Salt Vertigo 13:16
Nuke 19:17
Dust2 16:8
28 maja

1. runda drabinki przegranych

02:30 O Plano 2:1 paiN Gaming Nuke 9:16
Train 16:10
Dust2 16:11

Finał drabinki wygranych

23:30 FURIA Esports 1:2 Team Liquid Nuke 18:22
Overpass 22:19
Inferno 14:16
29 maja

2. runda drabinki przegranych

02:30 EXTREMUM 2:0 O Plano Inferno 16:5
Dust2 16:14

Finał drabinki przegranych

23:30 FURIA Esports 2:0 EXTREMUM Nuke 16:11
Vertigo 19:15
30 maja

Mecz o 5. miejsce

02:30 Extra Salt 2:0 paiN Gaming Overpass 16:13
Inferno 16:14

Finał

23:30 Team Liquid 3:1 FURIA Esports Overpass 16:7
Nuke 16:11
Inferno 14:16
Mirage 16:5

Klasyfikacja końcowa

1. Team Liquid 17 000 $ 1 600 pkt
2 FURIA Esports 10 000 $ 1 500 pkt
3. EXTREMUM 7 000 $ 1 400 pkt
4. O Plano 5 000 $ 1 300 pkt
5. Extra Salt 4 000 $ 1 200 pkt
6. paiN Gaming 3 000 $ 1 100 pkt
7-8. Bad News Bears, Evil Geniuses 2 000 $ 950 pkt

Transmisja

Anglojęzyczna transmisja z cs_summit 8 dostępna będzie na oficjalnym kanale Beyond the Summit na Twitchu.

Tagi: , ,