STS

DreamHack Masters Dallas 2019

Informacje

Nazwa DreamHack Masters Dallas 2019
Data 28 maja – 2 czerwca 2019
Miejsce Dallas, Stany Zjednoczone
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 250 000 $
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A

FaZe Clan

Team Liquid

Lucid Dream

Ninjas in Pyjamas

rain nitr0 wannafly f0rest
NiKo EliGE cbbk GeT_RiGhT
GuardiaN Twistzz PTC REZ
olofmeister NAF Geniuss Lekr0
NEO Stewie2K qqGOD pita
YNk (trener) adreN (trener) MYM (trener)

North

TYLOO

Team Vitality

Windigo Gaming

aizy somebody NBK- SHiPZ
valde BnTeT apEX bubble
Kjaerbye xccurate RpK v1c7oR
gade AttackeR ZywOo poizon
JUGi Summer ALEX Calyx
mithR (trener) XTQZZZ (trener) Shockwave (trener)
Grupa B

Cloud9

ENCE

Fnatic

FURIA Esports

autimatic allu KRIMZ yuurih
RUSH Aleksib JW arT
Golden sergej Xizt VINI
vice Aerial twist KSCERATO
cajunb xseveN Brollan ableJ
valens (trener) Twista (trener) Jumpy (trener) guerri (trener)

G2 Esports

Isurus Gaming

NRG Esports

Renegades

shox Noktse daps AZR
kennyS 1962 Brehze jks
JaCkz reversive CeRq jkaem
Lucky meyern Ethan Gratisfaction
AmaNEk max tarik Liazz
maLeK (trener) pino (trener) ImAPet (trener) kassad (trener)

Grupa A – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Team Liquid 16
Lucid Dream 7 Team Liquid 2
North 0
Team Vitality 14 Team Liquid (Q) 2
North 16
FaZe Clan (Q) 1
FaZe Clan 16
Windigo Gaming 7 FaZe Clan 2
Ninjas in Pyjamas 0
Ninjas in Pyjamas 16
TYLOO 13
Pierwsza runda LB Druga runda LB Trzecia runda LB
Ninjas in Pyjamas 0
Lucid Dream 0
Team Vitality 2 Team Vitality 2
Team Vitality 2
North 0
North 2
Windigo Gaming 2
Windigo Gaming 0
TYLOO 0
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Grupa B – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
ENCE 16
Isurus Gaming 4 ENCE 2
G2 Esports 1
Renegades 17 ENCE (Q) 2
G2 Esports 19
FURIA Esports (Q) 1
NRG Esports 7
FURIA Esports 16 FURIA Esports 2
Fnatic 0
Fnatic 16
Cloud9 7
Pierwsza runda LB Druga runda LB Trzecia runda LB
Fnatic 1
Isurus Gaming 1
Renegades 2 Renegades 1
Renegades 2
G2 Esports 2
G2 Esports 2
NRG Esports 2
NRG Esports 1
Cloud9 1
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Faza grupowa – harmonogram

28 maja

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy A

19:00 Team Liquid 16:7 Lucid Dream Dust2
19:00 Team Vitality 14:16 North Overpass
20:20 FaZe Clan 16:7 Windigo Gaming Dust2
20:20 Ninjas in Pyjamas 16:13 TYLOO Dust2

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

21:40 ENCE 16:4 Isurus Gaming Inferno
21:40 Renegades 17:19 G2 Esports Train
23:00 NRG Esports 7:16 FURIA Esports Overpass
23:00 Fnatic 16:7 Cloud9 Train
29 maja

Półfinał drabinki wygranych grupy A

00:20 Team Liquid 2:0 North
Nuke 16:11
Mirage 16:12

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy A

00:20 Lucid Dream 0:2 Team Vitality
Dust2 5:16
Nuke 1:16

Półfinał drabinki wygranych grupy A

04:00 Ninjas in Pyjamas 0:2 FaZe Clan
Dust2 6:16
Nuke 7:16

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy A

04:00 TYLOO 0:2 Windigo Gaming
Inferno 9:16
Overpass 4:16

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy B

19:00 Isurus Gaming 1:2 Renegades
Dust2 16:13
Mirage 4:16
Inferno 5:16
19:00 NRG Esports 2:1 Cloud9
Dust2 10:16
Train 16:11
Mirage 16:3

Druga runda drabinki przegranych grupy A

22:40 Team Vitality 2:0 Ninjas in Pyjamas
Overpass 16:8
Dust2 16:14

Półfinał drabinki wygranych grupy B

22:40 ENCE 2:1 G2 Esports
Train 16:11
Dust2 8:16
Nuke 16:6
30 maja

Druga runda drabinki przegranych grupy A

02:20 North 2:0 Windigo Gaming
Overpass 16:3
Dust2 25:22

Półfinał drabinki wygranych grupy B

02:20 FURIA Esports 2:0 Fnatic
Mirage 16:12
Nuke 16:12

Druga runda drabinki przegranych grupy B

19:00 Renegades 2:1 Fnatic
Mirage 16:14
Train 9:16
Inferno 16:4
19:00 NRG Esports 1:2 G2 Esports
Train 19:16
Inferno 11:16
Overpass 3:16

Finał drabinki wygranych grupy A

22:40 Team Liquid 2:1 FaZe Clan
Dust2 22:19
Nuke 12:16
Inferno 16:11

Trzecia runda drabinki przegranych grupy A

22:40 Team Vitality 2:0 North
Nuke 16:10
Mirage 16:11
31 maja

Finał drabinki wygranych grupy B

02:20 ENCE 2:1 FURIA Esports
Overpass 16:9
Train 11:16
Nuke 16:9

Trzecia runda drabinki przegranych grupy B

02:20 Renegades 1:2 G2 Esports
Inferno 7:16
Dust2 16:14
Train 13:16

Faza pucharowa – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Team Liquid 2
Team Vitality 0
FURIA Esports 0 Team Liquid 2
FURIA Esports 2
ENCE 1
ENCE 2
G2 Esports 0
FaZe Clan 0
FaZe Clan 2

Faza pucharowa – harmonogram

31 maja

Ćwierćfinał

21:00 Team Vitality 0:2 FURIA Esports
Inferno 8:16
Nuke 8:16
1 czerwca

Ćwierćfinał

00:50 FaZe Clan 2:0 G2 Esports
Inferno 16:8
Dust2 25:23

Półfinał

21:00 Team Liquid 2:0 FURIA Esports
Nuke 16:13
Overpass 16:4
2 czerwca

Półfinał

00:50 ENCE 2:0 FaZe Clan
Dust2 19:16
Train 16:13

Wielki finał

20:00 Team Liquid 2:1 ENCE
Mirage 16:8
Overpass 17:19
Inferno 16:13

Klasyfikacja końcowa

1. Team Liquid 100 000 $
2. ENCE 50 000 $
3-4. FaZe Clan, FURIA Esports 22 000 $
5-6. G2 Esports, Team Vitality 10 000 $
7-8. North, Renegades 6 000 $
9-12. Fnatic, Ninjas in Pyjamas, NRG Esports, Windigo Gaming 4 000 $
13-16. Cloud9, Isurus Gaming, Lucid Dream, TYLOO 3 000 $

Transmisja

Transmisja z DreamHack Masters Dallas 2019 wraz z angielskim komentarzem dostępna będzie na oficjalnym kanale DreamHacka na Twitchu.

Tagi: , , ,