DreamHack Masters Malmö 2019

Informacje

Nazwa DreamHack Masters Malmö 2019
Data 1 – 6 października 2019
Miejsce Malmö, Szwecja
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 250 000 $
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Astralis

ENCE

Team Envy

Evil Geniuses

dev1ce allu Nifty Brehze
dupreeh sergej s0m CeRq
Xyp9x Aerial ANDROID Ethan
gla1ve xseveN FugLy tarik
Magisk suNny ryann stanislaw
zonic (trener) Twista (trener) Eley (trener) ImAPet (trener)

Fnatic

FURIA Esports

G2 Esports

Grayhound Gaming

KRIMZ yuurih kennyS dexter
JW arT JaCkz Dickstacy
Brollan VINI AmaNEk malta
flusha KSCERATO huNter Sico
Golden HEN1 nexa INS
Samuelsson (trener) guerri (trener) maLeK (trener)

Team Liquid

mousesports

Natus Vincere

Ninjas in Pyjamas

nitr0 chrisJ flamie f0rest
EliGE ropz s1mple REZ
Twistzz karrigan electronic Lekr0
NAF woxic Boombl4 Plopski
Stewie2K frozen GuardiaN twist
adreN (trener) Rejin (trener) B1ad3 (trener) pita (trener)

North

OpTic Gaming

TYLOO

Team Vitality

aizy k0nfig somebody apEX
valde MSL BnTeT RpK
Kjaerbye niko Summer ZywOo
gade TeSeS Freeman ALEX
JUGi cajunb AttackeR shox
mithR (trener) ruggah (trener) XTQZZZ (trener)

Faza grupowa


Drabinka grupy A
Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB
Astralis 16
Team Envy 7
Astralis 2
G2 Esports 0
G2 Esports 16
FURIA Esports 14
Astralis (Q) 2
Team Vitality (Q) 0
ENCE 16
Fnatic 7
ENCE 1
Team Vitality 2
Team Vitality 16
TYLOO 7
 
1. runda LB 2. runda LB Finał LB
ENCE 0
FURIA Esports 2
Team Envy 1
FURIA Esports 2 FURIA Esports 0
Fnatic (Q) 2
G2 Esports 0
Fnatic 2
Fnatic 2
TYLOO 1
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Drabinka grupy B
Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB
Team Liquid 9
OpTic Gaming 16
OpTic Gaming 0
Natus Vincere 2
Natus Vincere 16
North 8
Natus Vincere (Q) 2
Ninjas in Pyjamas (Q) 0
mousesports 9
Ninjas in Pyjamas 16
Ninjas in Pyjamas 2
Grayhound Gaming 0
Evil Geniuses 10
Grayhound Gaming 16
 
1. runda LB 2. runda LB Finał LB
Grayhound Gaming 2
Team Liquid 0
Team Liquid 2
North 1 Grayhound Gaming 1
mousesports (Q) 2
OpTic Gaming 0
mousesports 2
mousesports 2
Evil Geniuses 0
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Harmonogram
1 października

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy A

12:00 Astralis 16:7 Team Envy Train
12:00 G2 Esports 16:14 FURIA Esports Train
13:20 ENCE 16:7 Fnatic Mirage
13:20 Team Vitality 16:7 TYLOO Inferno

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

14:40 Team Liquid 9:16 OpTic Gaming Overpass
14:40 Natus Vincere 16:8 North Overpass
16:00 mousesports 9:16 Ninjas in Pyjamas Inferno
16:00 Evil Geniuses 10:16 Grayhound Gaming Nuke

Półfinał drabinki wygranych grupy A

17:20 Astralis 2:0 G2 Esports
Nuke 19:16
Dust2 16:7

1. runda drabinki przegranych grupy A

17:20 Team Envy 1:2 FURIA Esports
Vertigo 8:16
Nuke 16:10
Mirage 9:16

Półfinał drabinki wygranych grupy A

21:00 ENCE 1:2 Team Vitality
Inferno 14:16
Nuke 16:11
Dust2 10:16

1. runda drabinki przegranych grupy A

21:00 Fnatic 2:1 TYLOO
Inferno 13:16
Mirage 16:2
Dust2 16:10
2 października

1. runda drabinki przegranych grupy B

12:00 North 1:2 Team Liquid
Inferno 16:14
Mirage 10:16
Dust2 6:16
12:00 Evil Geniuses 0:2 mousesports
Mirage 10:16
Train 20:22

2. runda drabinki przegranych grupy A

15:40 ENCE 0:2 FURIA Esports
Mirage 13:16
Train 9:16

Półfinał drabinki wygranych grupy B

15:10 Natus Vincere 2:0 OpTic Gaming
Dust2 16:8
Nuke 16:12

2. runda drabinki przegranych grupy A

19:20 G2 Esports 0:2 Fnatic
Inferno 4:16
Train 5:16

Półfinał drabinki wygranych grupy B

19:20 Grayhound Gaming 0:2 Ninjas in Pyjamas
Mirage 14:16
Overpass 8:16
3 października

2. runda drabinki przegranych grupy B

12:00 Team Liquid 0:2 Grayhound Gaming
Mirage 13:16
Nuke 10:16
12:00 mousesports 2:0 OpTic Gaming
Mirage 16:10
Nuke 16:13

Finał drabinki wygranych grupy A

15:40 Astralis 2:0 Team Vitality
Vertigo 16:5
Dust2 16:14

Finał drabinki przegranych grupy A

15:40 FURIA Esports 0:2 Fnatic
Mirage 32:34
Inferno 5:16

Finał drabinki wygranych grupy B

19:20 Natus Vincere 2:0 Ninjas in Pyjamas
Overpass 16:8
Inferno 16:13

Finał drabinki przegranych grupy B

19:20 Grayhound Gaming 1:2 mousesports
Dust2 2:16
Inferno 16:11
Mirage 5:16

Faza pucharowa

Ćwierćfinały Półfinały Finał
Astralis 0
Fnatic 2
Fnatic 2
Ninjas in Pyjamas 1 Fnatic 2
Team Vitality 1
Natus Vincere 1
Team Vitality 2
mousesports 1
Team Vitality 2

Harmonogram
4 października

Ćwierćfinały

16:00 Fnatic 2:1 Ninjas in Pyjamas
Dust2 16:12
Nuke 8:16
Overpass 16:9
19:30 mousesports 1:2 Team Vitality
Mirage 14:16
Inferno 16:12
Dust2 13:16
5 października

Półfinały

15:00 Astralis 0:2 Fnatic
Overpass 9:16
Nuke 23:25
18:50 Natus Vincere 1:2 Team Vitality
Nuke 16:6
Overpass 4:16
Dust2 11:16
6 października

Finał

17:00 Fnatic 2:1 Team Vitality
Dust2 14:16
Inferno 19:16
Mirage 16:13

Klasyfikacja końcowa

1. Fnatic 100 000 $
2. Team Vitality 50 000 $
3-4. Astralis, Natus Vincere 22 000 $
5-6. Ninjas in Pyjamas, mousesports 10 000 $
7-8. FURIA Esports, Grayhound Gaming 6 000 $
9-12. ENCE, G2 Esports, Team Liquid, OpTic Gaming 4 000 $
13-16. Evil Geniuses, Team Envy, North, TYLOO 3 000 $

Transmisja

Polskojęzyczna transmisja z DreamHack Masters Malmö 2019 dostępna będzie na kanale KXN Studio na Twitchu. Z kolei mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na kanałach DreamHackCS oraz DreamHackCS2.

Tagi: , ,
>