DreamHack Masters Spring 2020 – Europa

Informacje

Nazwa DreamHack Masters Spring 2020
Data 19 maja – 14 czerwca 2020
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 160 000 $
System faza grupowa round robin + drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

Astralis

BIG

Complexity Gaming

ENCE

dev1ce tabseN oBo allu
dupreeh tiziaN blameF sergej
Xyp9x XANTARES RUSH Aerial
Magisk syrsoN k0nfig suNny
JUGi k1to poizon Jamppi
zonic (trener) tow b (trener) keita (trener) Twista (trener)

FaZe Clan

Fnatic

G2 Esports

GODSENT

rain KRIMZ kennyS kRYSTAL
NiKo JW JaCkz zehN
coldzera Brollan AmaNEk STYKO
broky flusha huNter- Maden
Bymas Golden nexa Farlig
YNk (trener) Samuelsson (trener) maLeK (trener) Devilwalk (trener)

Heroic

MAD Lions

mousesports

Natus Vincere

stavn acoR chrisJ flamie
b0RUP sjuush ropz s1mple
cadiaN Bubzkji karrigan electronic
TeSeS roeJ woxic Boombl4
niko AcilioN frozen Perfecto
HUNDEN (trener) peacemaker (trener) Rejin (trener) B1ad3 (trener)

Ninjas in Pyjamas

North

Team Spirit

Team Vitality

REZ aizy somedieyoung apEX
Plopski gade chopper RpK
twist cajunb iDISBALANCE ZywOo
nawwk MSL mir shox
hampus kristou magixx misutaaa
THREAT (trener) Jumpy (trener) Certus (trener) XTQZZZ (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. G2 Esports 3 2 1 1. BIG 3 3 0
2. Astralis 3 2 1 2. Complexity Gaming 3 2 1
3. Heroic 3 1 2 3. MAD Lions 3 1 2
4. North 3 1 2 4. mousesports 3 0 3
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. FaZe Clan 3 3 0 1. Natus Vincere 3 2 1
2. Team Spirit 3 2 1 2. Team Vitality 3 2 1
3. Fnatic 3 1 2 3. Ninjas in Pyjamas 3 1 2
4. GODSENT 3 0 3 4. ENCE 3 1 2

Harmonogram
19 maja

Grupa A

14:00 Astralis 2:0 Heroic
Train 19:16
Inferno 16:14
17:30 G2 Esports 1:2 North
Vertigo 10:16
Inferno 16:8
Dust2 14:16
20 maja

Grupa A

14:00 G2 Esports 2:1 Heroic
Nuke 13:16
Vertigo 16:13
Mirage 19:17
17:30 Astralis 2:0 North
Vertigo 16:4
Inferno 16:8
21 maja

Grupa A

14:00 North 0:2 Heroic
Train 9:16
Vertigo 4:16
17:30 Astralis 0:2 G2 Esports
Dust2 13:16
Nuke 7:16
22 maja

Grupa B

14:00 mousesports 0:2 Complexity Gaming
Inferno 9:16
Dust2 8:16
17:30 MAD Lions 1:2 BIG
Mirage 16:11
Nuke 7:16
Vertigo 13:16
23 maja

Grupa B

14:00 mousesports 1:2 BIG
Nuke 22:20
Vertigo 14:16
Dust2 2:16
17:30 MAD Lions 0:2 Complexity Gaming
Mirage 14:16
Vertigo 9:16
24 maja

Grupa B

14:00 BIG 2:1 Complexity Gaming
Mirage 18:22
Vertigo 16:11
Dust2 16:11
17:30 mousesports 0:2 MAD Lions
Inferno 5:16
Train 10:16
25 maja

Grupa C

14:00 Fnatic 0:2 Team Spirit
Nuke 3:16
Inferno 14:16
17:30 FaZe Clan 2:1 GODSENT
Nuke 16:12
Inferno 14:16
Dust2 16:7
26 maja

Grupa C

14:00 FaZe Clan 2:1 Team Spirit
Train 7:16
Dust2 19:15
Nuke 19:17
17:30 Fnatic 2:1 GODSENT
Nuke 15:19
Inferno 16:14
Train 16:3
27 maja

Grupa D

14:00 Natus Vincere 2:1 Team Vitality
Nuke 8:16
Dust2 16:14
Overpass 16:9

Grupa C

17:30 Fnatic 0:2 FaZe Clan
Dust2 14:16
Overpass 13:16
28 maja

Grupa D

14:00 Team Vitality 2:0 Ninjas in Pyjamas
Vertigo 16:7
Dust2 16:4
17:30 Natus Vincere 0:2 ENCE
Train 12:16
Dust2 14:16
29 maja

Grupa D

14:00 Team Vitality 2:0 ENCE
Mirage 16:6
Dust2 16:9
17:30 Natus Vincere 2:0 Ninjas in Pyjamas
Overpass 16:8
Nuke 16:14
30 maja

Grupa D

14:00 Ninjas in Pyjamas 2:0 ENCE
Train 16:11
Inferno 19:17

Grupa C

17:30 GODSENT 1:2 Team Spirit
Train 16:12
Nuke 7:16
Inferno 9:16

Faza pucharowa

Półfinał UB Finał UB Finał
G2 2
NaVi 0
G2 2
BIG 1
BIG 2 G2 2
FaZe 0 BIG 3
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB 4. runda LB Finał LB
COL 1 NaVi 2
FNC 2 MAD 0
FNC 1 BIG 2
MAD 2 FaZe 0
MAD 2 NaVi 0
TS 0 FaZe 2
HER 1 FaZe 2
VIT 2 NiP 1
VIT 1
NiP 2
AST 1
NiP 2

Harmonogram
8 czerwca

1. runda drabinki przegranych

14:00 Complexity Gaming 1:2 Fnatic
Train 11:16
Nuke 19:17
Mirage 6:16
17:50 MAD Lions 2:0 Team Spirit
Mirage 16:12
Nuke 16:12
21:30 Heroic 1:2 Team Vitality
Mirage 16:10
Dust2 9:16
Vertigo 6:16
9 czerwca

1. runda drabinki przegranych

14:00 Astralis 1:2 Ninjas in Pyjamas
Train 12:16
Nuke 16:8
Overpass 18:22

Półfinał drabinki wygranych

17:50 G2 Esports 2:0 Natus Vincere
Mirage 22:19
Dust2 16:12
21:30 BIG 2:0 FaZe Clan
Nuke 16:9
Inferno 16:5
10 czerwca

2. runda drabinki przegranych

14:00 Fnatic 1:2 MAD Lions
Nuke 7:16
Train 16:5
Mirage 10:16
17:50 Team Vitality 1:2 Ninjas in Pyjamas
Mirage 5:16
Nuke 16:3
Inferno 11:16

Finał drabinki wygranych

21:30 G2 Esports 2:1 BIG
Nuke 16:5
Dust2 6:16
Mirage 16:7
11 czerwca

3. runda drabinki przegranych

14:00 Natus Vincere 2:0 MAD Lions
Mirage 16:5
Overpass 16:7
17:50 FaZe Clan 2:1 Ninjas in Pyjamas
Train 16:9
Mirage 8:16
Inferno 16:13
12 czerwca

4. runda drabinki przegranych

14:00 Natus Vincere 0:2 FaZe Clan
Mirage 11:16
Dust2 11:16
13 czerwca

Finał drabinki przegranych

14:00 BIG 2:0 FaZe Clan
Nuke 16:4
Mirage 22:19
14 czerwca

Finał

14:50 G2 Esports 2:3 BIG
Zwycięzca UB 1:0
Vertigo 16:6
Nuke 5:16
Dust2 6:16
Mirage 17:19

Klasyfikacja końcowa

1. BIG 54 000 $
2. G2 Esports 28 000 $
3. FaZe Clan 20 000 $
4. Natus Vincere 16 000 $
5-6. MAD Lions, Ninjas in Pyjamas 10 000 $
7-8. Fnatic, Team Vitality 5 000 $
9-12. Complexity Gaming, Team Spirit, Heroic, Astralis 3 000 $
13-16. ENCE, GODSENT, mousesports, North

Transmisja

Polska transmisja z meczów europejskiej dywizji DreamHack Masters Spring 2020 dostępna będzie na oficjalnym kanale Polsat Games na Twitchu.

Tagi: , ,