STS

DreamHack Masters Spring 2021

Informacje

Nazwa DreamHack Masters Spring 2021
Data 29 kwietnia – 9 maja 2021
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 250 000 $
System faza grupowa GSL + drabinka pojedynczej eliminacji

Uczestnicy

Astralis

BIG

Complexity Gaming

Extra Salt

dupreeh tabseN blameF JT
Xyp9x tiziaN RUSH Sonic
gla1ve XANTARES k0nfig oSee
Magisk syrsoN poizon FaNg
Bubzkji k1to jks MarKE
zonic (trener) DuDe (trener) keita (trener) T.c (trener)

FaZe Clan

Team Fiend

FURIA Esports

G2 Esports

rain bubble yuurih JaCkz
coldzera dream3r arT AmaNEk
broky v1c7oR VINI nexa
Twistzz mar KSCERATO huNter-
karrigan REDSTAR junior NiKo
RobbaN (trener) Shockwave (trener) guerri (trener) maLeK (trener)

Gambit Esports

Heroic

mousesports

Natus Vincere

nafany stavn ropz s1mple
sh1ro cadiaN frozen electronic
interz TeSeS Bymas Boombl4
Ax1Le refrezh acoR Perfecto
Hobbit sjuush dexter B1T
groove (trener) HUNDEN (trener) mithR (trener) B1ad3 (trener)

paiN Gaming

Team Spirit

Virtus.pro

Team Vitality

PKL somedieyoung buster apEX
biguzera chopper qikert ZywOo
hardzao mir Jame shox
NEKIZ magixx SANJI misutaaa
saffee degster YEKINDAR Kyojin
Certus (trener) dastan (trener) XTQZZZ (trener)

Faza grupowa


Drabinka grupy A
1. runda UB 2. runda UB 3. runda UB
Gambit Esports 16
Team Fiend 5
Gambit Esports 2
G2 Esports 1
Team Spirit 16
G2 Esports 19
Gambit Esports 2
Natus Vincere 1
Natus Vincere 16
mousesports 14
Natus Vincere 2
Virtus.pro 0
FaZe Clan 13
Virtus.pro 16
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB
Virtus.pro 2
Team Spirit 0
Team Fiend 1 Virtus.pro 0
Team Spirit 2 G2 Esports 2
G2 Esports 2
mousesports 0
mousesports 2
FaZe Clan 1

Drabinka grupy B
1. runda UB 2. runda UB 3. runda UB
Astralis 16
Extra Salt 8
Astralis 2
Complexity Gaming 0
Complexity Gaming 16
Team Vitality 10
Astralis 0
Heroic 2
FURIA Esports 6
BIG 16
BIG 0
Heroic 2
paiN Gaming 6
Heroic 16
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB
BIG 0
Team Vitality 2
Extra Salt 1 Team Vitality 0
Team Vitality 2 FURIA Esports 2
Complexity Gaming 0
FURIA Esports 2
FURIA Esports 2
paiN Gaming 0

Harmonogram
29 kwietnia

1. runda drabinki wygranych grupy A

12:00 Gambit Esports 16:5 Team Fiend Dust2
12:00 Team Spirit 16:19 G2 Esports Mirage
13:10 Natus Vincere 16:14 mousesports Overpass
13:10 FaZe Clan 13:16 Virtus.pro Train

1. runda drabinki wygranych grupy B

14:20 Astralis 16:8 Extra Salt Nuke
14:20 Complexity Gaming 16:10 Team Vitality Nuke
15:30 FURIA Esports 16:6 BIG Vertigo
15:30 paiN Gaming 16:6 Heroic Nuke

2. runda drabinki wygranych grupy A

16:40 Gambit Esports 2:1 G2 Esports Mirage 16:8
Train 13:16
Dust2 16:4

1. runda drabinki przegranych grupy A

16:40 Team Fiend 1:2 Team Spirit Mirage 16:9
Overpass 17:19
Nuke 6:16

2. runda drabinki wygranych grupy A

19:55 Natus Vincere 2:0 Virtus.pro Dust2 16:10
Inferno 16:7

1. runda drabinki przegranych grupy A

19:55 mousesports 2:1 FaZe Clan Mirage 7:16
Nuke 16:5
Overpass 19:17
30 kwietnia

1. runda drabinki przegranych grupy B

13:30 Extra Salt 1:2 Team Vitality Overpass 7:16
Dust2 16:10
Nuke 7:16
13:30 FURIA Esports 2:0 paiN Gaming Nuke 16:12
Mirage 16:12

2. runda drabinki wygranych grupy B

16:45 Astralis 2:0 Complexity Gaming Vertigo 16:10
Inferno 22:19

2. runda drabinki przegranych grupy A

16:45 Team Spirit 0:2 Virtus.pro Train 11:16
Inferno 11:16

2. runda drabinki wygranych grupy B

20:00 BIG 0:2 Heroic Mirage 10:16
Nuke 12:16

2. runda drabinki przegranych grupy A

20:00 G2 Esports 2:0 mousesports Vertigo 16:10
Mirage 16:12
1 maja

2. runda drabinki przegranych grupy B

13:30 Team Vitality 2:0 BIG Mirage 16:11
Nuke 16:7
16:45 FURIA Esports 2:0 Complexity Gaming Mirage 19:17
Inferno 16:11

3. runda drabinki przegranych grupy A

20:00 Virtus.pro 0:2 G2 Esports Vertigo 12:16
Inferno 8:16
2 maja

3. runda drabinki przegranych grupy B

13:30 Team Vitality 2:0 FURIA Esports Vertigo 10:16
Nuke 17:19

3. runda drabinki wygranych grupy A

16:45 Gambit Esports 2:1 Natus Vincere Dust2 8:16
Overpass 16:7
Mirage 16:13

3. runda drabinki wygranych grupy B

20:00 Astralis 0:2 Heroic Nuke 6:16
Inferno 6:16

Faza pucharowa

Ćwierćfinały Półfinały Finał
Gambit Esports 2
G2 Esports 0
G2 Esports 2
Astralis 1 Gambit Esports 0
Natus Vincere 3
Heroic 1
Natus Vincere 2
FURIA Esports 1
Natus Vincere 2

Harmonogram
7 maja

Ćwierćfinały

16:45 G2 Esports 2:1 Astralis Train 16:7
Nuke 14:16
Vertigo 16:8
20:00 FURIA Esports 1:2 Natus Vincere Inferno 22:19
Nuke 6:16
Mirage 6:16
8 maja

Półfinały

16:45 Gambit Esports 2:0 G2 Esports Inferno 16:6
Vertigo 16:9
20:00 Heroic 1:2 Natus Vincere Mirage 16:11
Nuke 12:16
Inferno 13:16
9 maja

Finał

16:00 Gambit Esports 0:3 Natus Vincere Overpass 7:16
Dust2 12:16
Train 12:16

Klasyfikacja końcowa

1. Natus Vincere 100 000 $
2. Gambit Esports 42 000 $
3-4. G2 Esports, Heroic 20 000 $
5-6. Astralis, FURIA Esports 10 000 $
7-8. Virtus.pro, Team Vitality 6 000 $
9-12. BIG, Complexity Gaming, mousesports, Team Spirit 5 000 $
13-16. Extra Salt, FaZe Clan, Team Fiend, paiN Gaming 4 000 $

Transmisja

Transmisja z meczów DreamHack Masters Spring 2021 wraz z angielskim komentarzem dostępna będzie na oficjalnym kanale DreamHacka na Twitchu.

Tagi: , ,