DreamHack Masters Winter 2020 – Europa

Informacje

Nazwa DreamHack Masters Winter 2020
Data 30 listopada – 6 grudnia 2020
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 150 000 $
System faza grupowa GSL + drabinka pojedynczej eliminacji

Uczestnicy

Astralis

Cloud9

Complexity Gaming

c0ntact Gaming

dev1ce floppy blameF EspiranTo
dupreeh ALEX RUSH ottoNd
Xyp9x mezii k0nfig Snappi
gla1ve woxic poizon Spinx
Magisk es3tag jks rigoN
zonic (trener) kassad (trener) keita (trener) NeiL_M (trener)

ENCE

FaZe Clan

FURIA Esports

G2 Esports

allu rain yuurih kennyS
suNny coldzera arT AmaNEk
Jamppi broky VINI nexa
doto Kjaerbye KSCERATO huNter-
SADDYX olofmeister HEN1 NiKo
sAw (trener) maLeK (trener)

Gambit Esports

GODSENT

Heroic

Team Liquid

nafany STYKO stavn EliGE
sh1ro zehN b0RUP Twistzz
interz Maden cadiaN NAF
Ax1Le Farlig TeSeS Stewie2K
Hobbit emi niko Grim
groove (trener) Devilwalk (trener) moses (trener)

mousesports

Nemiga Gaming

North

Team Spirit

chrisJ mds gade somedieyoung
ropz lollipop21k cajunb chopper
karrigan Jyo Lekr0 iDISBALANCE
frozen boX Kristou mir
Bymas speed4k kreaz magixx
mithR (trener) keep3r (trener) Jumpy (trener) Certus (trener)

Faza grupowa


Drabinka grupy A
1. runda UB 2. runda UB Awans
Heroic 2
c0ntact Gaming 0
Heroic 2 Heroic
Team Spirit 0
FaZe Clan 0
Team Spirit 2
Complexity Gaming 2
ENCE 1
Complexity Gaming 0 Gambit Esports
Gambit Esports 2
Cloud9 0
Gambit Esports 2
1. runda LB 2. runda LB Awans
Complexity Gaming 2 Complexity Gaming
FaZe Clan 1
c0ntact Gaming 1
FaZe Clan 2
Team Spirit 0 Cloud9
Cloud9 2
ENCE 0
Cloud9 2

Drabinka grupy B
1. runda UB 2. runda UB Awans
Astralis 1
GODSENT 2
GODSENT 1 mousesports
mousesports 2
Team Liquid 0
mousesports 2
G2 Esports 2
Nemiga Gaming 0
G2 Esports 1 FURIA Esports
FURIA Esports 2
FURIA Esports 2
North 0
1. runda LB 2. runda LB Awans
G2 Esports 0 Astralis
Astralis 2
Astralis 2
Team Liquid 0
GODSENT 2 GODSENT
North 1
Nemiga Gaming 1
North 2

Harmonogram
30 listopada

1. runda drabinki wygranych grupy A

13:00 Heroic 2:0 c0ntact Gaming Mirage 16:11
Nuke 16:10
13:00 FaZe Clan 0:2 Team Spirit Dust2 11:16
Mirage 13:16

1. runda drabinki wygranych grupy B

16:30 Astralis 1:2 GODSENT Train 12:16
Dust2 16:4
Nuke 11:16
16:30 Team Liquid 0:2 mousesports Inferno 13:16
Dust2 12:16

1. runda drabinki wygranych grupy A

20:00 Complexity Gaming 2:1 ENCE Dust2 16:12
Overpass 14:16
Mirage 16:13
20:00 Cloud9 0:2 Gambit Esports Vertigo 6:16
Inferno 14:16
1 grudnia

1. runda drabinki wygranych grupy B

13:00 G2 Esports 2:0 Nemiga Gaming Mirage 19:16
Dust2 16:7
13:00 FURIA Esports 2:0 North Overpass 16:4
Inferno 16:6

1. runda drabinki przegranych grupy A

16:30 c0ntact Gaming 1:2 FaZe Clan Train 11:16
Dust2 16:13
Nuke 16:19
16:30 Cloud9 2:0 ENCE Dust2 25:23
Nuke 16:9

2. runda drabinki wygranych grupy A

20:00 Heroic 2:0 Team Spirit Mirage 16:9
Nuke 28:26
20:00 Gambit Esports 2:0 Complexity Gaming Train 16:5
Mirage 16:5
2 grudnia

1. runda drabinki przegranych grupy B

13:00 Team Liquid 0:2 Astralis Vertigo 14:16
Inferno 7:16
13:00 North 2:1 Nemiga Gaming Train 16:2
Inferno 11:16
Nuke 16:9

2. runda drabinki wygranych grupy B

16:30 mousesports 2:1 GODSENT Nuke 13:16
Inferno 16:9
Train 16:8
16:30 FURIA Esports 2:1 G2 Esports Inferno 16:8
Mirage 13:16
Nuke 16:6
3 grudnia

2. runda drabinki przegranych grupy A

16:30 FaZe Clan 1:2 Complexity Gaming Inferno 4:16
Nuke 22:19
Mirage 7:16
16:30 Cloud9 2:0 Team Spirit Nuke 16:14
Dust2 16:4

2. runda drabinki przegranych grupy B

20:00 Astralis 2:0 G2 Esports Dust2 16:13
Inferno 19:16
20:00 North 1:2 GODSENT Train 16:14
Nuke 9:16
Overpass 13:16

Faza pucharowa

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Heroic 1
GODSENT 2
GODSENT 1
mousesports 2
mousesports 2
Cloud9 0
mousesports 1
Astralis 3
Gambit Esports 0
Astralis 2
Astralis 2
FURIA Esports 0
FURIA Esports 2
Complexity Gaming 0

Harmonogram
4 grudnia

Ćwierćfinał

13:00 Heroic 1:2 GODSENT Inferno 10:16
Vertigo 16:14
Train 10:16
13:00 mousesports 2:0 Cloud9 Nuke 16:12
Inferno 16:12
16:30 Gambit Esports 0:2 Astralis Vertigo 9:16
Inferno 12:16
16:30 FURIA Esports 2:0 Complexity Gaming Mirage 16:8
Nuke 16:6
5 grudnia

Półfinał

13:00 GODSENT 1:2 mousesports Nuke 16:13
Mirage 13:16
Inferno 10:16
16:30 FURIA Esports 0:2 Astralis Overpass 7:16
Nuke 6:16
6 grudnia

Finał

16:00 mousesports 1:3 Astralis Train 5:16
Inferno 16:3
Nuke 13:16
Vertigo 19:22

Klasyfikacja końcowa

1. Astralis 60 000 $
2. mousesports 30 000 $
3-4. FURIA Esports, GODSENT 12 000 $
5-8. Cloud9, Complexity Gaming, Gambit Esports, Heroic 5 000 $
9-12. FaZe Clan, G2 Esports, North, Team Spirit 2 500 $
13-16. c0ntact Gaming, ENCE, Team Liquid, Nemiga Gaming 1 500 $

Transmisja

Transmisja z meczów europejskiej dywizji DreamHack Masters Winter 2020 wraz z angielskim komentarzem dostępna będzie na oficjalnym kanale DreamHacka na Twitchu.

Tagi: , ,