DreamHack Open Fall 2020

Informacje

Nazwa DreamHack Open Fall 2020
Data 15 – 25 października
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 115 000 $
System faza grupowa GSL + drabinka podwójnej eliminacji

Uczestnicy

Astralis

BIG

ENCE

Endpoint

dev1ce tabseN allu MiGHTYMAX
dupreeh  tiziaN sergej robiin
gla1ve XANTARES Aerial Surreal
Magisk syrsoN suNny CRUC1AL
es3tag k1to xseveN flameZ
zonic (trener) tow b (trener) RossR (trener)

FaZe Clan

Fnatic

G2 Esports

GODSENT

rain KRIMZ kennyS kRYSTAL
NiKo JW JaCkz zehN
coldzera Brollan AmaNEk STYKO
broky flusha huNter- Maden
Kjaerbye Golden nexa Farlig
YNk (trener) Samuelsson (trener) maLeK (trener) Devilwalk (trener)

Heroic

mousesports

Ninjas in Pyjamas

North

stavn chrisJ REZ aizy
b0RUP ropz Plopski gade
cadiaN karrigan twist cajunb
TeSeS frozen nawwk MSL
niko Bymas hampus Lekr0
THREAT (trener) Jumpy (trener)

OG

sAw

Sprout

Team Vitality

NBK- arki Spiidi apEX
Aleksib JUST faveN RpK
valde MUTiRiS denis ZywOo
ISSAA rmn dycha shox
mantuu stadodo snatchie misutaaa
AIm (trener) enkay J (trener) XTQZZZ (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Team Vitality 2 2 0 1. Astralis 2 2 0
2. Fnatic 3 2 1 2. G2 Esports 3 2 1
3. OG 3 1 2 3. Heroic 3 1 2
4. mousesports 2 0 2 4. Endpoint 2 0 2
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. BIG 2 2 0 1. North 2 2 0
2. GODSENT 3 2 1 2. Ninjas in Pyjamas 3 2 1
3. FaZe Clan 3 1 2 3. Sprout 3 1 2
4. sAw 2 0 2 4. ENCE 2 0 2

Harmonogram
15 października

Grupa A

13:00 Team Vitality 2:0 mousesports Nuke 16:6
Dust2 16:12

Grupa C

13:00 GODSENT 2:0 sAw Vertigo 16:9
Nuke 16:14

Grupa D

13:00 Ninjas in Pyjamas 0:2 Sprout Vertigo 13:16
Mirage 12:16

Grupa A

16:30 Fnatic 2:1 OG Mirage 5:16
Train 16:11
Inferno 16:11

Grupa B

16:30 G2 Esports 2:0 Endpoint Inferno 16:12
Vertigo 16:13

Grupa C

16:30 BIG 2:0 FaZe Clan Mirage 19:16
Nuke 16:7

Grupa B

20:00 Astralis 2:1 Heroic Vertigo 28:24
Train 8:16
Inferno 16:13

Grupa D

20:00 ENCE 1:2 North Overpass 8:16
Train 16:12
Inferno 8:16
16 października

Mecz przegranych grupy A

13:00 mousesports 0:2 OG Nuke 13:16
Dust2 6:16

Mecz przegranych grupy B

13:00 Endpoint 0:2 Heroic Train 10:16
Vertigo 10:16

Mecz przegranych grupy D

13:00 Ninjas in Pyjamas 2:0 ENCE Overpass 16:7
Train 16:13

Mecz przegranych grupy C

16:30 sAw 1:2 FaZe Clan Nuke 16:12
Dust2 7:16
Train 11:16

Mecz wygranych grupy A

16:30 Team Vitality 2:1 Fnatic Inferno 5:16
Nuke 16:6
Mirage 16:10

Mecz wygranych grupy B

16:30 G2 Esports 1:2 Astralis Nuke 6:16
Dust2 16:2
Inferno 6:16

Mecz wygranych grupy C

20:00 GODSENT 1:2 BIG Mirage 19:17
Overpass 12:16
Inferno 15:19

Mecz wygranych grupy D

20:00 Sprout 1:2 North Train 11:16
Dust2 16:9
Vertigo 10:16
17 października

Decydujący mecz grupy A

16:30 OG 1:2 Fnatic Mirage 12:16
Inferno 16:13
Overpass 14:16

Decydujący mecz grupy B

16:30 Heroic 1:2 G2 Esports Overpass 16:10
Vertigo 11:16
Inferno 13:16

Decydujący mecz grupy C

20:00 FaZe Clan 1:2 GODSENT Mirage 16:11
Nuke 11:16
Inferno 12:16

Decydujący mecz grupy D

20:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 Sprout Nuke 6:16
Mirage 16:9
Inferno 16:11

Faza pucharowa

1. runda UB 2. runda UB Finał UB Finał
AST 2
GOD 0
AST 2
FNC 1
NOR 0
FNC 2
AST 1
VIT 2
BIG 2
G2 1
BIG 0
VIT 2
VIT 2 VIT 2
NiP 0 HER 3
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB 4. runda LB Finał LB
GOD 1 BIG 1
SPR 2 HER 2
SPR 1 AST 1
HER 2 HER 2
NOR 0 HER 2
HER 2 NiP 1
G2 0 FNC 1
OG 2 NiP 2
OG 0
NiP 2
NiP 2
FZC 0

Harmonogram
19 października

Ćwierćfinał drabinki wygranych

13:00 Astralis 2:0 GODSENT Inferno 16:3
Nuke 16:10
16:30 North 0:2 Fnatic Inferno 9:16
Overpass 10:16
20:00 BIG 2:1 G2 Esports Inferno 13:16
Dust2 16:13
Overpass 16:10
20 października

Ćwierćfinał drabinki wygranych

13:00 Team Vitality 2:0 Ninjas in Pyjamas Mirage 16:10
Nuke 16:6

1. runda drabinki przegranych

16:30 Sprout 2:1 GODSENT Vertigo 16:7
Inferno 9:16
Nuke 16:9
20:00 Heroic 2:0 North Nuke 22:20
Vertigo 16:10
21 października

Półfinał drabinki wygranych

13:00 Astralis 2:1 Fnatic Inferno 16:12
Dust2 7:16
Overpass 16:7

1. runda drabinki przegranych

16:30 OG 2:0 G2 Esports Mirage 16:9
Nuke 16:14
20:00 FaZe Clan 0:2 Ninjas in Pyjamas Inferno 13:16
Overpass 22:25
22 października

Półfinał drabinki wygranych

13:00 BIG 0:2 Team Vitality Dust2 11:16
Inferno 11:16

2. runda drabinki przegranych

16:30 Sprout 1:2 Heroic Mirage 11:16
Train 16:10
Nuke 12:16

Mecz o 9-10. miejsce

16:30 GODSENT 0:2 North Nuke 6:16
Vertigo 6:16

2. runda drabinki przegranych

20:00 OG 0:2 Ninjas in Pyjamas Nuke 4:16
Train 10:16

Mecz o 9-10. miejsce

20:00 G2 Esports 1:2 FaZe Clan Dust2 6:16
Nuke 16:14
Overpass 8:16
23 października

3. runda drabinki przegranych

13:00 BIG 1:2 Heroic Vertigo 5:16
Mirage 16:8
Nuke 5:16
16:30 Fnatic 1:2 Ninjas in Pyjamas Overpass 12:16
Inferno 16:11
Vertigo 10:16

Mecz o 9. miejsce

16:30 North 0:2 FaZe Clan Dust2 17:19
Overpass 14:16

Finał drabinki wygranych

20:00 Astralis 1:2 Team Vitality Nuke 16:4
Dust2 10:16
Overpass 11:16

Mecz o 11. miejsce

20:00 GODSENT 2:0 G2 Esports Overpass 16:8
Vertigo 16:12
24 października

4. runda drabinki przegranych

13:00 Heroic 2:1 Ninjas in Pyjamas Vertigo 8:16
Train 16:3
Overpass 16:11

Mecz o 5. miejsce

16:30 BIG 2:0 Fnatic Inferno 16:8
Mirage 16:8

Finał drabinki przegranych

20:00 Astralis 1:2 Heroic Nuke 20:22
Inferno 16:8
Vertigo 11:16

Mecz o 7. miejsce

20:00 Sprout 0:2 OG Train 14:16
Inferno 11:16
25 października

Wielki finał

18:00 Team Vitality 2:3 Heroic Overpass 19:17
Nuke 20:22
Inferno 11:16
Vertigo 16:10
Mirage 7:16

Klasyfikacja końcowa

1. Heroic 33 000 $ 2 500 pkt
2 Team Vitality 21 500 $ 2 344 pkt
3. Astralis 14 000 $ 2 188 pkt
4. Ninjas in Pyjamas 10 000 $ 2 031 pkt
5. BIG 7 500 $ 1 875 pkt
6. Fnatic 6 500 $ 1 719 pkt
7. OG 6 000 $ 1 563 pkt
8. Sprout 5 000 $ 1 406 pkt
9. FaZe Clan 3 250 $ 1 250 pkt
10. North 2 500 $ 1 094 pkt
11. GODSENT 2 250 $ 938 pkt
12. G2 Esports 1 500 $ 781 pkt
13-16. ENCE, Endpoint, mousesports, sAw 500 $ 390,75 pkt

Transmisja

Anglojęzyczna transmisja z DreamHack Open Fall 2020 dostępna będzie na oficjalnym kanale DreamHack na Twitchu.

Tagi: , ,