Virtus.pro Snax

ECS Season 7 – Europa

Informacje

Nazwa Esports Championship Series Europe Season 7 – faza zasadnicza
Data 11 marca – 9 maja 2019
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 12+
Pula nagród 125 000 $ + 4 miejsca na finałach lanowych
System faza pucharowa

Uczestnicy

Drużyny startowe*
Fnatic

Astralis

FaZe Clan

Fnatic

Team LDLC

dev1ce rain KRIMZ to1nou
dupreeh NiKo JW devoduvek
Xyp9x GuardiaN Xizt matHEND
gla1ve olofmeister twist xms
Magisk NEO Brollan SIXER
Zonic (trener) YnK (trener) Jumpy (trener) Ozstirk3r (trener)

mousesports

Ninjas in Pyjamas

North

OpTic Gaming

chrisJ f0rest aizy k0nfig
ropz GeT_RiGhT valde cajunb
karrigan REZ Kjaerbye Snappi
woxic dennis cadiaN JUGi
frozen Lekr0 gade refrezh
pita (trener) mithR (trener) ruggah (trener)
Pretendenci**

AVANGAR

Epsilon Esports

forZe

G2 Esports

buster Surreal facecrack shox
KrizzeN CRUC1AL Jerry kennyS
qikert SPELLAN almazer JaCkz
Jame k1to xsepower Lucky
SANJI broky FL1T AmaNEk
dastan (trener) DroW (trener) 5TRYK#R (trener) maLeK (trener)

Valiance & Co

Virtus.pro

Team Vitality

LETN1 MICHU NBK-
huNter snatchie apEX
nexa Snax RpK
EspiranTo Vegi ZywOo
ottoNd OKOLICIOUZ ALEX
emi (trener) kuben (trener) XTQZZZ (trener)
Przypisy:
* Najlepsze osiem zespołów szóstego sezonu Esports Championship Series Europe
 ** Zespoły z miejsc 9-10. szóstego sezonu Esports Championship Series Europe oraz drużyny z ECS Pinnacle Cup
Jeśli drużyna startowa zdecyduje się nie wziąć udziału w jednym z tygodni rywalizacji, zostaje zastąpiona zespołem z grona pretendentów

Pierwszy tydzień

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Astralis 2
Team LDLC 0 Astralis 2
AVANGAR 0
AVANGAR 2 Astralis 2
North 1
Ninjas in Pyjamas 0
Ninjas in Pyjamas 2
forZe 0 Ninjas in Pyjamas 2
FaZe Clan 1
Virtus.pro 1
FaZe Clan 2

Harmonogram

11 marca

Ćwierćfinał

17:00 Astralis 2:0 Team LDLC
Dust2 16:7
Nuke 16:4
17:00 AVANGAR 2:1 North
Overpass 16:12
Inferno 14:16
Mirage 16:8
20:00 Ninjas in Pyjamas 2:0 forZe
Train 16:9
Dust2 16:10
20:00 Virtus.pro 1:2 FaZe Clan
Train 16:5
Inferno 9:16
Cache 12:16
12 marca

Półfinał

20:00 Astralis 2:0 AVANGAR
Overpass 16:14
Inferno 16:13
13 marca

Półfinał

20:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 FaZe Clan
Inferno 2:16
Train 19:17
Overpass 16:5
14 marca

Finał

20:00 Astralis 2:0 Ninjas in Pyjamas
Train 16:9
Inferno 16:1

Drugi tydzień

Ćwierćfinał Półfinał Finał
North 2
Virtus.pro 1 North 2
AVANGAR 0
AVANGAR 2 North 2
forZe 0
Team Vitality 1
mousesports 2
Fnatic Fnatic 0 mousesports 1
Team Vitality 2
Team LDLC 0
Team Vitality 2

Harmonogram

18 marca

Ćwierćfinał

17:00 North 2:1 Virtus.pro
Nuke 20:22
Train 16:11
Mirage 16:11
17:00 AVANGAR 2:0 forZe
Mirage 16:11
Dust2 16:8
20:00 mousesports 2:0 Fnatic Fnatic
Dust2 16:8
Inferno 19:15
20:00 Team LDLC 0:2 Team Vitality
Nuke 9:16
Mirage 13:16
19 marca

Półfinał

20:00 AVANGAR 0:2 North
Train 7:16
Dust2 16:19
20 marca

Półfinał

20:00 Team Vitality 2:1 mousesports
Overpass 16:5
Mirage 4:16
Dust2 16:3
21 marca

Finał

20:00 North 2:1 Team Vitality
Cache 2:16
Inferno 16:5
Nuke 16:14

Trzeci tydzień

Ćwierćfinał Półfinał Finał
OpTic Gaming 2
G2 Esports 0 OpTic Gaming 2
AVANGAR 1
AVANGAR 2 OpTic Gaming 1
Epsilon Esports 0
Team Vitality 2
forZe 1
Valiance & Co 2 Valiance & Co 0
Team Vitality 2
Team Vitality 2
Virtus.pro 0

Harmonogram

25 kwietnia

Ćwierćfinał

17:00 OpTic Gaming 2:0 G2 Esports
Inferno 19:17
Dust2 16:11
17:00 AVANGAR 2:0 Epsilon Esports
Dust2 16:8
Train 16:11
20:00 forZe 1:2 Valiance & Co
Nuke 1:16
Inferno 16:13
Mirage 5:16
20:00 Team Vitality 2:0 Virtus.pro
Nuke 16:10
Overpass 16:7
26 kwietnia

Półfinał

20:00 AVANGAR 1:2 OpTic Gaming
Dust2 14:16
Overpass 16:11
Train 11:16
27 kwietnia

Półfinał

20:00 Team Vitality 2:0 Valiance & Co
Dust2 16:9
Mirage 16:13
28 kwietnia

Finał

20:00 OpTic Gaming 1:2 Team Vitality
Inferno 11:16
Overpass 16:7
Nuke 6:16

Czwarty tydzień

Ćwierćfinał Półfinał Finał
FaZe Clan 1
Virtus.pro 2 Virtus.pro 0
AVANGAR 2
forZe 0 AVANGAR 1
AVANGAR 2
Ninjas in Pyjamas 2
G2 Esports 0
mousesports 2 mousesports 0
Ninjas in Pyjamas 2
Epsilon Esports 0
Ninjas in Pyjamas 2

Harmonogram

13 maja

Ćwierćfinał

17:00 FaZe Clan 1:2 Virtus.pro
Nuke 10:16
Overpass 16:13
Mirage 6:16
17:00 forZe 0:2 AVANGAR
Inferno 7:16
Train 4:16
20:00 G2 Esports 0:2 mousesports
Train 9:16
Dust2 7:16
20:00 Epsilon Esports 0:2 Ninjas in Pyjamas
Train 5:16
Inferno 12:16
14 maja

Półfinał

20:00 Virtus.pro 0:2 AVANGAR
Inferno 9:16
Vertigo 13:16
15 maja

Półfinał

20:00 mousesports 0:2 Ninjas in Pyjamas
Nuke 13:16
Inferno 7:16
16 maja

Finał

20:00 AVANGAR 1:2 Ninjas in Pyjamas
Dust2 16:19
Train 19:17
Inferno 10:16

Piąty tydzień

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Fnatic Fnatic 2
Virtus.pro 1 Fnatic Fnatic 2
AVANGAR 1
AVANGAR 2 Fnatic Fnatic 0
mousesports 1
OpTic Gaming 0
FaZe Clan 2
G2 Esports 0 FaZe Clan 0
OpTic Gaming 2
OpTic Gaming 2
Ninjas in Pyjamas 0

Harmonogram

21 maja

Ćwierćfinał

17:00 Fnatic Fnatic 2:1 Virtus.po
Vertigo 12:16
Inferno 16:14
Mirage 16:6
17:00 AVANGAR 2:1 mousesports
Train 14:16
Inferno 16:8
Mirage 16:9
20:00 FaZe Clan 2:0 G2 Esports
Dust2 16:5
Nuke 16:11
20:00 OpTic Gaming 2:0 Ninjas in Pyjamas
Nuke 16:12
Dust2 16:10
22 maja

Półfinał

20:00 Fnatic Fnatic 2:1 AVANGAR
Mirage 16:12
Inferno 10:16
Train 16:14
23 maja

Półfinał

20:00 FaZe Clan 0:2 OpTic Gaming
Vertigo 11:16
Nuke 10:16
24 maja

Finał

20:00 Fnatic Fnatic vs OpTic Gaming
TBD
TBD
TBD

Klasyfikacja końcowa

Drużyna Wygrane tygodnie Suma nagród
Ninjas in Pyjamas 1 17 750 $
Team Vitality 1 17 000 $
AVANGAR 15 000 $
North 1 12 750 $
Astralis 1 12 000 $
OpTic Gaming 10 000 $
FaZe Clan 5 750 $
Fnatic 5 750 $
mousesports 5 750 $
Virtus.pro 5 500 $
forZe 3 000 $
Valiance & Co 2 500 $
G2 Esports 2 250 $
Epsilon Esports 1 500 $
Team LDLC 1 500 $

Transmisja

Transmisja z Esports Championship Series Europe Season 7 dostępna jest w języku angielskim na kanale FACEITA na Twitchu, a w języku polskim na kanale ESPORT NOW.

Tagi: , , , ,