ECS Season 8 – Europa

Informacje

Nazwa Esports Championship Series Season 8
Data 16 września – 31 października 2019
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8+
Pula nagród 125 000 $ + 4 miejsca na lanowych finałach
System drabinka pojedynczej eliminacji

Uczestnicy

Drużyny początkowe

Astralis

AVANGAR

FaZe Clan

Fnatic

dev1ce buster rain KRIMZ
dupreeh qikert NiKo JW
Xyp9x Jame olofmeister Brollan
gla1ve SANJI coldzera flusha
Magisk AdreN broky Golden
zonic (trener) dastan (trener) YNk (trener) Samuelsson (trener)

Ninjas in Pyjamas

North

OpTic Gaming

Team Vitality

f0rest aizy k0nfig apEX
REZ Kjaerbye MSL RpK
Lekr0 gade niko ZywOo
Plopski JUGi TeSeS ALEX
twist cajunb kwezz shox
pita (trener) mithR (trener) ruggah (trener) XTQZZZ (trener)
Pretendenci

Ambush Esport

BIG

Espada

forZe

raalz tabseN degster facecrack
BERRY tiziaN RAiLWAY Jerry
PR1mE XANTARES h1glaiN almazer
Ryxxo smooya Porya xsepower
refrezh LEGIJA n0rb3r7 FL1T
siNde (trener) tow b (trener) OverDrive (trener) liTTle (trener)

Team Heretics

Heroic

Japaleno

m1x

davidp es3tag FREDDyFROG sinnopsyy
Maka stavn Relaxa juanflatroo
LOGAN b0RUP djL anarkez
kioShiMa Snappi Plessen rigoN
Lucky cadiaN freddieb TUDSON
B1GGY (trener) LOMME (trener)

mousesports

Se7en eSports

Tricked Esport

Virtus.pro

chrisJ Lack1 HUNDEN MICHU
ropz w1nt3r acoR snatchie
karrigan hpp sjuush Snax
woxic smiley Bubzkji Vegi
frozen dERZKIY roeJ phr
Rejin (trener) roman (trener) Winspai (trener) kuben (trener)

Pierwszy tydzień

Ćwierćfinał Półfinał Finał
AVANGAR 2
Virtus.pro 1
AVANGAR 2
Fnatic 1
Team Heretics 0
Fnatic 2
AVANGAR 2
forZe 1
forZe 2
Ambush Esport 1
forZe 2
Japaleno 1
Japaleno 2
Heroic 1

Harmonogram
16 września

Ćwierćfinał

17:00 AVANGAR 2:1 Virtus.pro
Mirage 13:16
Dust2 16:11
Inferno 6:16
17:00 Team Heretics 0:2 Fnatic
Dust2 14:16
Mirage 9:16
20:00 forZe 2:1 Ambush Esport
Overpass 16:14
Inferno 10:16
Train 16:3
20:00 Japaleno 2:1 Heroic
Mirage 6:16
Inferno 16:12
Overpass 16:10
17 września

Półfinał

20:00 AVANGAR 2:1 Fnatic
Mirage 16:14
Dust2 6:16
Train 16:13
18 września

Półfinał

20:00 forZe 2:1 Japaleno
Overpass 13:16
Mirage 16:8
Inferno 16:8
19 września

Finał

20:00 AVANGAR 2:1 forZe
Dust2 16:9
Inferno 14:16
Train 16:3

Drugi tydzień

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Tricked Esport 2
Se7en eSports 0
Tricked Esport 0
Virtus.pro 2
Virtus.pro 2
Espada 1
Virtus.pro 0
Heroic 2
Heroic 2
BIG 0
Heroic 2
AVANGAR 0
m1x 1
AVANGAR 2

Harmonogram
30 września

Ćwierćfinał

17:00 Tricked Esport 2:0 Se7en eSports
Nuke 16:12
Mirage 16:11
17:00 Virtus.pro 2:1 ESPADA
Mirage 16:14
Dust2 9:16
Nuke 16:4
20:00 Heroic 2:0 BIG
Dust2 16:13
Nuke 16:10
20:00 m1x 1:2 AVANGAR
Mirage 19:16
Dust2 12:16
Inferno 12:16
1 października

Półfinał

20:00 Tricked Esport 0:2 Virtus.pro
Nuke 9:16
Mirage 11:16
2 października

Półfinał

20:00 Heroic 2:0 AVANGAR
Dust2 19:16
Inferno 19:17
3 października

Finał

20:00 Virtus.pro 0:2 Heroic
Dust2 14:16
Mirage 26:28

Trzeci tydzień

Ćwierćfinał Półfinał Finał
mousesports 1
m1x 2
m1x 2
Tricked Esport 0
Virtus.pro 0
Tricked Esport 2
m1x 0
Ninjas in Pyjamas 0
FaZe Clan 1
BIG 2
BIG 1
Ninjas in Pyjamas 2
Team Heretics 1
Ninjas in Pyjamas 2

Harmonogram
14 października

Ćwierćfinał

17:00 mousesports 1:2 m1x
Dust2 15:19
Nuke 16:5
Inferno 9:16
17:00 Virtus.pro 0:2 Tricked Esport
Overpass 7:16
Train 9:16
20:00 FaZe Clan 1:2 BIG
Inferno 16:4
Nuke 12:16
Train 5:16
20:00 Team Heretics 1:2 Ninjas in Pyjamas
Nuke 16:10
Dust2 4:16
Inferno 4:16
15 października

Półfinał

20:00 m1x 2:0 Tricked Esport
Train 19:17
Dust2 16:8
16 października

Półfinał

20:00 BIG 1:2 Ninjas in Pyjamas
Mirage 8:16
Inferno 16:9
Nuke 3:16
17 października

Finał

20:00 m1x vs Ninjas in Pyjamas
TBD
TBD
TBD

Czwarty tydzień

Ćwierćfinał Półfinał Finał
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0

Harmonogram
TBA

Ćwierćfinał

TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA

Półfinał

TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA

Półfinał

TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA

Finał

TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD

Piąty tydzień

Ćwierćfinał Półfinał Finał
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0
TBD 0

Harmonogram
TBA

Ćwierćfinał

TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA

Półfinał

TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA

Półfinał

TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA

Finał

TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD

Klasyfikacja końcowa

1. AVANGAR 15 000 $
2. Heroic 12 500 $
3. forZe 7 500 $
4. Virtus.pro 7 500 $
5. Fnatic 2 500 $
6. Japaleno 2 500 $
7. Tricked Esport 2 500 $
8. Ambush Esport
9. BIG
10. Espada
11. Team Heretics
12. m1x
13. Se7en eSports

Transmisja

Anglojęzyczna transmisja z meczów europejskiej dywizji Esports Championship Series Season 8 dostępna będzie na oficjalnym kanale FACEITA na Twitchu.

Tagi: , , , ,