EPICENTER 2018

Informacje

Nazwa EPICENTER 2018
Data 22 – 28 października 2018
Miejsce Moskwa, Rosja
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 295 000 $
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy – dzika karta

5POWER Gaming

HellRaisers

Swole Patrol

Virtus.pro

dobu ANGE1 freakazoid NEO
kabal bondik Cooper- pashaBiceps
xiaosaGe DeadFox Zellsis MICHU
shuadapai woxic swag snatchie
QKA ISSAA MarKE morelz
Jewelry (trener) Johnta (trener) kuben (trener)

Faza pucharowa – dzika karta

22 października

Półfinał drabinki wygranych

10:00 Virtus.pro 2:0 5POWER Gaming
Train 16:0
Dust2 16:14
13:00 Swole Patrol 0:2 HellRaisers
Inferno 3:16
Cache 7:16

Pierwsza runda drabinki przegranych

16:00 5POWER Gaming 0:2 Swole Patrol
Nuke 7:16
Inferno 7:16

Finał drabinki wygranych

19:00 Virtus.pro 0:2 HellRaisers
Inferno 14:16
Mirage 14:16
23 października

Finał drabinki przegranych

09:00 Swole Patrol 2:0 Virtus.pro
Train 16:4
Nuke 16:14

Uczestnicy

Grupa A

ENCE eSports

FaZe Clans

HellRaisers

Natus Vincere

allu rain ANGE1 Edward
Aleksib karrigan bondik flamie
sergej NiKo DeadFox s1mple
Aerial GuardiaN woxic Zeus
xseveN olofmeister ISSAA electronic
Twista (trener) RobbaN (trener) Johnta (trener) Kane (trener)
Grupa B

AVANGAR

Team Liquid

Ninjas in Pyjamas

Swole Patrol

buster nitr0 f0rest freakazoid
KrizzeN EliGE GeT_RiGhT Cooper-
qikert Twistzz REZ Zellsis
Jame NAF dennis swag
fitch TACO Lekr0 MarKE
dastan (trener) zews (trener) pita (trener)

Grupy

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Natus Vincere 2 2 0 1. Team Liquid 2 2 0
2. FaZe Clan 2 1 1 2. AVANGAR 2 1 1
3. HellRaisers 2 1 1 3. Ninjas in Pyjamas 2 1 1
4. ENCE eSports 2 0 2 4. Swole Patrol 2 0 2

Faza grupowa

23 października

Grupa A

12:00 FaZe Clan 2:1 ENCE eSports
Train 16:8
Inferno 13:16
Mirage 16:8
15:00 Natus Vincere 2:1 HellRaisers
Train 16:10
Overpass 11:16
Dust2 16:3

Mecz przegranych grupy A

19:00 ENCE eSports 1:2 HellRaisers
Overpass 13:16
Train 16:10
Mirage 7:16
24 października

Grupa B

11:00 Ninjas in Pyjamas 1:2 AVANGAR
Overpass 13:16
Cache 16:10
Dust2 11:16
14:00 Team Liquid 2:0 Swole Patrol
Nuke 16:5
Inferno 16:5

Mecz przegranych grupy B

18:00 Ninjas in Pyjamas 2:0 Swole Patrol
Overpass 16:6
Nuke 16:14
25 października

Mecz wygranych grupy A

16:00 FaZe Clan 0:2 Natus Vincere
Train 13:16
Overpass 5:16

Mecz wygranych grupy B

19:00 AVANGAR 0:2 Team Liquid
Mirage 5:16
Inferno 8:16

Faza pucharowa

27 października

Ćwierćfinał

12:00 HellRaisers 0:2 AVANGAR
Inferno 10:16
Train 9:16
16:00 Ninjas in Pyjamas 0:2 FaZe Clan
Overpass 8:16
Mirage 11:16
28 października

Półfinał

9:45 Natus Vincere 2:0 AVANGAR
Dust2 16:11
Train 16:12
12:30 Team Liquid 0:2 FaZe Clan
Mirage 9:16
Inferno 12:16

Wielki finał

16:30 Natus Vincere 0:2 FaZe Clan
Mirage 12:16
Dust2 3:16

Klasyfikacja końcowa

1. FaZe Clan 150 000 $
2. Natus Vincere 75 000 $
3-4. AVANGAR, Team Liquid 20 000 $
5-6. HellRaisers, Ninjas in Pyjamas 10 000 $
7-8. ENCE eSports, Swole Patrol 5 000 $

Transmisja

Transmisja z EPICENTER 2018 z angielskim komentarzem dostępna będzie na oficjalnym kanale EPICENTER na Twitchu.

Tagi: ,