STS

EPICENTER 2019

Informacje

Nazwa EPICENTER 2019
Data 17 – 22 grudnia 2019
Miejsce Moskwa, Rosja
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 500 000 $
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

EHOME

Evil Geniuses

forZe

Heroic

Marek Brehze facecrack es3tag
SLOWLY CeRq Jerry stavn
DeStRoYeR Ethan almazer b0RUP
B1NGO tarik xsepower Snappi
FIOURN stanislaw FL1T cadiaN
Despair (trener) ImAPet (trener) liTTle (trener) LOMME (trener)

mousesports

Natus Vincere

Virtus.pro

Team Vitality

chrisJ flamie buster apEX
ropz s1mple qikert RpK
karrigan electronic Jame ZywOo
woxic Boombl4 SANJI ALEX
frozen GuardiaN AdreN shox
Rejin (trener) B1ad3 (trener) dastan (trener) XTQZZZ (trener)

Faza grupowa

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Team Vitality 2 2 0 1. mousesports 2 2 0
2. Natus Vincere 3 2 1 2. forZe 3 2 1
3. Heroic 3 1 2 3. Evil Geniuses 3 1 2
4. EHOME 2 0 2 4. Virtus.pro 2 0 2

Harmonogram
17 grudnia

Grupa A

11:00 Team Vitality 2:0 EHOME
Inferno 16:12
Nuke 16:1
14:00 Natus Vincere 2:0 Heroic
Inferno 16:8
Nuke 16:5

Mecz wygranych grupy A

17:00 Team Vitality 2:1 Natus Vincere
Dust2 4:16
Inferno 16:3
Nuke 16:3
18 grudnia

Grupa B

11:00 forZe 0:2 Evil Geniuses
Mirage 14:16
Nuke 4:16
14:00 Virtus.pro 1:2 mousesports
Inferno 16:11
Mirage 11:16
Dust2 19:22

Mecz wygranych grupy B

17:00 Evil Geniuses 0:2 mousesports
Train 11:16
Inferno 4:16
19 grudnia

Mecz przegranych grupy A

10:00 EHOME 0:2 Heroic
Inferno 5:16
Nuke 1:16

Mecz przegranych grupy B

13:00 forZe 2:1 Virtus.pro
Train 16:3
Inferno 13:16
Vertigo 16:10

Decydujący mecz grupy A

16:00 Natus Vincere 2:1 Heroic
Nuke 9:16
Train 16:6
Inferno 16:9

Decydujący mecz grupy B

19:00 Evil Geniuses 1:2 forZe
Nuke 16:6
Mirage 1:16
Inferno 10:16

Faza pucharowa

Ćwierćfinały Półfinały Finał
Team Vitality 2
Heroic 0
forZe 0
Heroic 2 Team Vitality 2
mousesports 1
mousesports 2
Evil Geniuses 0
Natus Vincere 0
Evil Geniuses 2

Harmonogram
21 grudnia

Ćwierćfinał

12:00 forZe 0:2 Heroic
Mirage 6:16
Nuke 12:16
15:00 Natus Vincere 0:2 Evil Geniuses
Mirage 10:16
Dust2 14:16
22 grudnia

Półfinał

10:00 Team Vitality 2:0 Heroic
Vertigo 16:12
Inferno 16:12
13:00 mousesports 2:0 Evil Geniuses
Train 16:12
Overpass 16:14

Finał

16:00 Team Vitality 2:1 mousesports
Inferno 16:19
Mirage 16:12
Nuke 16:9

Klasyfikacja końcowa

1. Team Vitality 250 000 $
2. mousesports 120 000 $
3-4. Evil Geniuses, Heroic 40 000 $
5-6. forZe, Natus Vincere 15 000 $
7-8. EHOME, Virtus.pro 10 000 $

Transmisja

Anglojęzyczna transmisja z EPICENTER 2019 dostępna będzie na oficjalnym kanale EPICENTER na Twitchu.

Tagi: , ,