ESEA MDL Season 34 – Europa

Informacje

Nazwa ESEA Mountain Dew League Season 34
Data od 27 kwietnia
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 17
Pula nagród 13 miejsc w ESEA Mountain Dew League Season 35
System round robin + faza pucharowa

Uczestnicy

Actina PACT

ALTERNATE aTTaX

Demolition Crew

Endpoint

darko stfN morelz MiGHTYMAX
lunAtic kressy crank robiin
Sobol slaxz- ayken Surreal
Goofy mirbit jOELZ CRUC1AL
MINISE ScrunK r0bs3n Thomas
VinS (trener) RossR (trener)

FATE Esports

GamerLegion

HellRaisers

Movistar Riders

mar RuStY Flarich mopoz
niki1 eraa kalinka SOKER
blocker mezii jR EasTor
Patrick Adam9130 ProbLeM loWel
harn Zero JIaYm steel
Bibby (trener) Gux (trener) TsaGa (trener) bladE (trener)

Nemiga Gaming

Nordavind DNB

pro100

Team Singularity

mds cromen NickelBack celrate
lollipop21k TENZKI WorldEdit mertz
Jyo HS dimasick TOBIZ
boX NaToSaphiX fostar jabbi
speed4k H4RR3 SP1NT Remoy
keep3r (trener) Rytter (trener) Casle (trener)

SKADE

Sprout

Unicorns of Love

Wisła All in!

dennyslaw Spiidi crisby SZPERO
Rainwaker faveN kzy mynio
SPELLAN denis JDC jedqr
Oxygen dycha Andyy hades
Duplicate snatchie P4TriCK fanatyk
pNshr (trener) enkay J (trener) dominikkk (trener) Loord (trener)

x-kom AGO

Furlan
GruBy
mhL
F1KU
oskarish
minirox (trener)

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. Nemiga Gaming 12 – 4 271 – 219 +52 36
2. x-kom AGO 11 – 5 245 – 201 +44 33
3. Actina PACT 11 – 5 240 – 177 +63 33
4. Endpoint 11 – 5 231 – 202 +29 33
5. ALTERNATE aTTaX 10 – 6 228 – 194 +34 30
6. Sprout 10 – 6 228 – 215 +13 30
7. FATE Esports 10 – 6 218 – 191 +27 30
8. HellRaisers 9 – 7 211 – 196 +15 27
9. Nordavind DNB 9 – 7 217 – 193 +24 27
10. Team Singularity 8 – 8 230 – 224 +6 24
11. Wisła All in! Games Kraków 8 – 8 215 – 219 -4 24
12. SKADE 8 – 8 238 – 220 +18 24
13. GamerLegion 6 – 10 209 – 239 -30 18
14. Movistar Riders 6 – 10 200 – 227 -27 18
15. Demolition Crew 3 – 13 162 – 237 -75 9
16. Unicorns of Love 3 – 13 143 – 249 -106 9
17. pro100 2 – 14 171 – 249 -78 6
Legenda:
 Awans do fazy pucharowej
 Zaproszenie do ESEA MDL Season 35
 Udział w turnieju barażowym o utrzymanie w ESEA MDL

Wyniki

x 16:13 16:0 16:8 16:0 14:16 16:6 16:12 14:16 16:14 19:16 16:9 16:12 9:16 13:16 16:7 11:16
13:16 x 16:12 14:16 16:10 16:7 14:16 16:7 16:14 5:16 16:13 16:9 16:12 16:11 16:3 11:16 11:16
0:16 12:16 x 14:16 0:16 19:15 14:16 8:16 13:16 9:16 13:16 9:16 8:16 9:16 16:1 16:13 2:16
8:16 16:14 16:14 x 16:4 16:12 16:14 14:16 10:16 16:14 16:7 9:16 13:16 16:11 16:6 16:7 17:19
0:16 10:16 16:10 4:16 x 16:9 11:16 16:13 16:11 16:12 16:7 16:10 13:16 14:16 16:6 16:8 22:19
16:14 7:16 15:19 12:16 9:16 x 11:16 16:6 28:25 5:16 16:6 14:16 5:16 16:8 16:14 16:19 7:16
6:16 16:14 16:14 14:16 16:11 16:11 x 7:16 8:16 16:0 9:16 16:19 16:9 16:6 16:8 16:8 7:16
12:16 7:16 16:8 16:14 13:16 6:16 16:7 x 5:16 9:16 16:12 12:16 28:24 4:16 16:7 10:16 14:16
16:14 14:16 16:13 16:10 11:16 25:28 16:8 16:5 x 16:10 16:6 25:22 22:20 16:12 14:16 16:12 16:11
14:16 16:5 16:9 14:16 12:16 16:5 0:16 16:9 10:16 x 16:13 16:12 16:6 9:16 16:10 14:16 16:12
16:19 13:16 16:13 7:16 7:16 6:16 16:9 12:16 6:16 13:16 x 8:16 5:16 14:16 14:16 10:16 8:16
9:16 9:16 16:9 16:9 10:16 16:14 19:16 16:12 22:25 12:16 16:8 x 12:16 11:16 16:10 16:9 14:16
12:16 12:16 16:8 16:13 16:13 16:5 9:16 24:28 20:22 6:16 16:5 16:12 x 17:19 16:2 10:16 16:13
16:9 11:16 16:9 11:16 16:14 8:16 6:16 16:4 12:16 16:9 16:14 16:11 19:17 x 16:12 22:20 11:16
16:13 3:16 1:16 6:16 6:16 14:16 8:16 7:16 16:14 10:16 16:14 10:16 2:16 12:16 x 3:16 13:16
7:16 16:11 13:16 7:16 8:16 19:16 8:16 16:10 12:16 16:14 16:10 9:16 16:10 20:22 16:3 x 16:11
16:11 16:11 16:2 19:17 19:22 16:7 16:7 16:14 11:16 12:16 16:8 16:14 13:16 16:11 16:13 11:16 x

Faza ligowa


1. tydzień
28 kwietnia
17:00 Wisła All in! 12:16 Nemiga Gaming Vertigo
18:00 Endpoint 16:6 Unicorns of Love Dust2
29 kwietnia
18:00 Nemiga Gaming 16:13 Demolition Crew Nuke
19:00 Endpoint 13:16 SKADE Overpass
30 kwietnia
17:00 Unicorns of Love 16:13 Actina PACT Dust2
18:00 ALTERNATE aTTaX 16:12 Demolition Crew Inferno
19:00 ALTERNATE aTTaX 16:10 FATE Esports Overpass

2. tydzień
5 maja
19:00 SKADE 10:16 Wisła All in! Nuke
20:00 SKADE 16:12 Team Singularity Mirage
6 maja
17:00 ALTERNATE aTTaX 5:16 Nordavind DNB Overpass
18:00 Demolition Crew 9:16 Nordavind DNB Mirage
19:00 Unicorns of Love 10:16 Team Singularity Overpass
19:00 HellRaisers 14:16 Endpoint Dust2
20:00 HellRaisers 16:8 Wisła All in! Inferno
7 maja
19:00 SKADE 16:5 GamerLegion Inferno

3. tydzień
12 maja
17:00 Demolition Crew 0:16 Actina PACT w/o
17:00 Nordavind DNB 16:5 GamerLegion Mirage
18:00 Sprout 11:16 Endpoint Overpass
18:00 Nemiga Gaming 25:22 Team Singularity Overpass
18:00 HellRaisers 6:16 Actina PACT Train
19:00 Nordavind DNB 0:16 HellRaisers w/o
13 maja
18:00 Wisła All in! 16:3 Unicorns of Love Nuke
19:00 Sprout 19:17 SKADE Dust2
20:00 SKADE 12:16 Actina PACT Dust2
21:00 Actina PACT 16:9 Team Singularity Dust2
14 maja
16:00 x-kom AGO 16:7 GamerLegion Dust2
17:00 ALTERNATE aTTaX 16:3 Unicorns of Love Vertigo
18:00 Sprout 16:4 Movistar Riders Train
18:00 x-kom AGO 16:7 HellRaisers Dust2
19:00 Movistar Riders 13:16 FATE Esports Overpass
19:00 Actina PACT 16:13 ALTERNATE aTTaX Inferno

4. tydzień
18 maja
17:00 Nemiga Gaming 14:16 ALTERNATE aTTaX Vertigo
19 maja
17:00 Sprout 16:9 Nordavind DNB Dust2
18:00 pro100 16:9 HellRaisers Dust2
18:00 Demolition Crew 19:15 GamerLegion Mirage
19:00 Unicorns of Love 6:16 FATE Esports Overpass
19:00 ALTERNATE aTTaX 11:16 Wisła All in! Overpass
20 maja
16:00 Actina PACT 19:16 pro100 Train
17:00 Sprout 11:16 ALTERNATE aTTaX Inferno
18:00 pro100 6:16 Nemiga Gaming Inferno
21 maja
17:00 HellRaisers 16:11 GamerLegion Inferno
18:00 GamerLegion 14:16 Team Singularity Overpass
18:00 Sprout 16:14 pro100 Mirage
18:00 Nemiga Gaming 16:8 HellRaisers Mirage
19:00 pro100 7:16 FATE Esports Mirage
20:00 Demolition Crew 8:16 SKADE Train

5. tydzień
26 maja
17:00 Nordavind DNB 10:16 Nemiga Gaming Inferno
18:00 ALTERNATE aTTaX 14:16 Endpoint Vertigo
19:00 Sprout 16:14 FATE Esports Mirage
20:00 pro100 10:16 Wisła All in! Vertigo
20:00 ALTERNATE aTTaX 16:7 GamerLegion Overpass
27 maja
18:00 Movistar Riders 6:16 GamerLegion Overpass
18:00 Nemiga Gaming 16:10 Endpoint Overpass
20:00 HellRaisers 16:14 Demolition Crew Inferno
28 maja
19;00 SKADE 20:22 Nemiga Gaming Inferno
20:00 HellRaisers 16:11 FATE Esports Mirage

6. tydzień
2 czerwca
16:00 ALTERNATE aTTaX 16:7 Movistar Riders Inferno
18:00 pro100 8:16 Team Singularity Mirage
3 czerwca
16:00 pro100 12:16 Movistar Riders Vertigo
17:00 pro100 13:16 Nordavind DNB Inferno
17:00 Actina PACT 16:8 Endpoint Inferno
4 czerwca
17:00 pro100 14:16 Unicorns of Love Dust2
18:00 Movistar Riders 12:16 Team Singularity Vertigo
19:00 HellRaisers 16:9 SKADE Dust2
5 czerwca
18:00 SKADE 6:16 Nordavind DNB Nuke
9 czerwca
18:00 Sprout 8:16 GamerLegion Train
19:00 Sprout 16:12 Unicorns of Love Inferno
10 czerwca
16:00 Actina PACT 9:16 Sprout Nuke
16:00 x-kom AGO 11:16 Nemiga Gaming Mirage
17:00 Sprout 12:16 Nemiga Gaming Mirage
17:00 GamerLegion 16:14 Unicorns of Love Overpass
18:00 Wisła All in! 16:10 Movistar Riders Mirage
18:00 x-kom AGO 16:13 Unicorns of Love Nuke
19:00 Demolition Crew 8:16 Movistar Riders Inferno
20:00 ALTERNATE aTTaX 16:9 Team Singularity Vertigo

7. tydzień
9 czerwca
18:00 Sprout 8:16 GamerLegion Train
19:00 Sprout 16:12 Unicorns of Love Inferno
10 czerwca
16:00 x-kom AGO 11:16 Nemiga Gaming Mirage
16:00 Sprout 16:9 Actina PACT Nuke
17:00 Sprout 12:16 Nemiga Gaming Mirage
17:00 Unicorns of Love 14:16 GamerLegion Overpass
18:00 Unicorns of Love 13:16 x-kom AGO Nuke
18:00 Movistar Riders 10:16 Wisła All in! Mirage
19:00 Movistar Riders 8:16 Demolition Crew Inferno
20:00 Team Singularity 9:16 ALTERNATE aTTaX Vertigo
11 czerwca
16:00 Nemiga Gaming 25:28 GamerLegion Inferno
17:00 GamerLegion 16:6 pro100 Mirage
18:00 Endpoint 14:16 Movistar Riders Train
18:00 Wisła All in! 7:16 Actina PACT Train
18:00 Unicorns of Love 1:16 Demolition Crew Dust2
20:00 Movistar Riders 16:7 HellRaisers Inferno
20:00 ALTERNATE aTTaX 16:13 pro100 Mirage
20:00 x-kom AGO 19:17 Endpoint Vertigo

8. tydzień
15 czerwca
20:00 Nordavind DNB 12:16 FATE Esports Dust2
16 czerwca
16:00 x-kom AGO 16:11 Actina PACT Vertigo
17:00 Sprout 22:20 Wisła All in! Mirage
17:00 Actina PACT 14:16 GamerLegion Overpass
18:00 ALTERNATE aTTaX 11:16 x-kom AGO Train
18:00 Wisła All in! 7:16 Endpoint Train
19:00 Demolition Crew 9:16 Team Singularity Train
19:00 Nordavind DNB 16:9 Movistar Riders Overpass
19:00 GamerLegion 9:16 FATE Esports Overpass
20:00 pro100 7:16 Endpoint Train
20:00 Unicorns of Love 10:16 Nordavind DNB Inferno
17 czerwca
16:00 Movistar Riders 14:16 x-kom AGO Train
17:00 Endpoint 16:12 GamerLegion Train
18:00 Nordavind DNB 14:16 Wisła All in! Mirage
18:00 Endpoint 16:4 FATE Esports Inferno
19:00 SKADE 16:2 Unicorns of Love Inferno
19:00 pro100 16:13 Demolition Crew Nuke
19:00 x-kom AGO 19:22 FATE Esports Dust2
20:00 Endpoint 16:14 Demolition Crew Dust2
20:00 pro100 5:16 SKADE Mirage
18 czerwca
17:00 x-kom AGO 16:2 Demolition Crew Nuke
17:00 Actina PACT 16:12 Movistar Riders Nuke
18:00 Nordavind DNB 14:16 Endpoint Inferno
18:00 Sprout 6:16 HellRaisers Inferno
18:00 Wisła All in! 9:16 Team Singularity Vertigo
19:00 FATE Esports 13:16 SKADE Mirage
19:00 Sprout 16:9 Demolition Crew Inferno
19:00 x-kom AGO 16:14 Team Singularity Vertigo
20:00 Endpoint 9:16 Team Singularity Vertigo
20:00 SKADE 24:28 Movistar Riders Overpass
19 czerwca
16:00 ALTERNATE aTTaX 16:12 SKADE Dust2
21 czerwca
18:00 Actina PACT 14:16 Nemiga Gaming Nuke

9. tydzień
22 czerwca
18:00 Unicorns of Love 16:14 Nemiga Gaming Inferno
19:00 Movistar Riders 5:16 Nemiga Gaming Nuke
23 czerwca
16:00 x-kom AGO 11:16 Wisła All in! Train
18:00 x-kom AGO 13:16 SKADE Mirage
18:00 Movistar Riders 16:7 Unicorns of Love Inferno
19:00 FATE Esports 16:11 Nemiga Gaming Mirage
24 czerwca
17:00 Actina PACT 16:14 Nordavind DNB Nuke
17:00 Wisła All in! 19:16 GamerLegion Train
18:00 Sprout 16:11 Team Singularity Train
18:00 pro100 8:16 x-kom AGO Nuke
19:00 Team Singularity 12:16 Nordavind DNB Mirage
20:00 x-kom AGO 16:11 Sprout Inferno
25 czerwca
18:00 FATE Esports 16:10 Team Singularity Mirage
18:00 Unicorns of Love 8:16 HellRaisers Inferno
19:00 Wisła All in! 8:16 FATE Esports Train
19:00 Team Singularity 19:16 HellRaisers Vertigo
20:00 FATE Esports 16:0 Demolition Crew w/o
20:00 ALTERNATE aTTaX 14:16 HellRaisers Inferno
21:30 Wisła All in! 13:16 Demolition Crew Mirage
26 czerwca
17:00 x-kom AGO 12:16 Nordavind DNB Nuke
28 czerwca
15:30 FATE Esports 0:16 Actina PACT w/o

Faza pucharowa

Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB Finał
Nemiga 2
HR 0
Nemiga 2
Endpoint 1
aTTaX 0
Endpoint 2
Nemiga 1
Sprout 2
PACT 0
Sprout 2
Sprout 2 Sprout 3
FATE 0 Nemiga 0
FATE 2
AGO 0
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB Finał LB
FATE 0 Nemiga 2
aTTaX 2 aTTaX 1
HR 0 aTTaX 2
aTTaX 2 Endpoint 1
Endpoint 2
AGO 0
PACT 0
AGO 2

Harmonogram
29 czerwca

Ćwierćfinał drabinki wygranych

18:00 Nemiga Gaming 2:0 HellRaisers
Inferno 16:9
Mirage 16:13
18:00 ALTERNATE aTTaX 0:2 Endpoint
Overpass 17:19
Mirage 7:16
18:00 Actina PACT 0:2 Sprout
Dust2 16:19
Train 17:19
18:00 FATE Esports 2:0 x-kom AGO
Mirage 16:12
Vertigo 1:0

Półfinał drabinki wygranych

21:00 Nemiga Gaming 2:1 Endpoint
Vertigo 14:16
Mirage 16:7
Inferno 16:13
21:00 Sprout 2:0 FATE Esports
Train 16:5
Mirage 16:4

1. runda drabinki przegranych

21:00 HellRaisers 0:2 ALTERNATE aTTaX
Train 9:16
Vertigo 13:16
21:00 Actina PACT 0:2 x-kom AGO
Inferno 9:16
Vertigo 10:16
30 czerwca

Finał drabinki wygranych

18:00 Nemiga Gaming 1:2 Sprout
Dust2 14:16
Nuke 19:16
Mirage 8:16

2. runda drabinki przegranych

18:00 FATE Esports 0:2 ALTERNATE aTTaX
Mirage 4:16
Inferno 18:22
18:00 Endpoint 2:0 x-kom AGO
Mirage 16:14
Dust2 16:14

3. runda drabinki przegranych

21:00 Endpoint 1:2 ALTERNATE aTTaX
Dust2 16:14
Mirage 5:16
Vertigo 13:16
1 lipca

Finał drabinki przegranych

17:00 Nemiga Gaming 2:1 ALTERNATE aTTaX
Vertigo 7:16
Mirage 16:7
Inferno 16:13

Finał

20:00 Sprout 3:0 Nemiga Gaming
Zwycięzca UB 1:0
Nuke 16:10
Dust 16:10

Klasyfikacja końcowa

1. Sprout ESEA MDL
2. Nemiga Gaming ESEA MDL
3. ALTERNATE aTTaX ESEA MDL
4. Endpoint ESEA MDL
5-6. FATE Esports, x-kom AGO ESEA MDL
7-8. Actina PACT, HellRaisers ESEA MDL
9-13. GamerLegion, Nordavind DNB, Team Singularity, SKADE, Wisła All in! Games Kraków ESEA MDL
14-17. Demolition Crew, Movistar Riders, pro100, Unicorns of Love baraże

Transmisja

Wybrane mecze europejskiej dywizji ESEA Mountain Dew League Season 34 wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,
>