ESEA MDL Season 35 – Europa

Informacje

Nazwa ESEA Mountain Dew League Season 35
Data od 1 września 2020
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 18
Pula nagród 13 miejsc w ESEA Mountain Dew League Season 36
System round robin + faza pucharowa

Uczestnicy

Actina PACT

ALTERNATE aTTaX

AVEZ Esport

bet7 sAw

darko stfN KEi arki
lunAtic kressy kylar JUST
Sobol slaxz- nawrot MUTiRiS
Goofy mirbit Markoś rmn
MINISE ScrunK byali stadodo
VinS (trener) bogdan (trener) AIm (trener)

Endpoint CeX

FATE Esports

forZe

Galaxy Racer Esports

MiGHTYMAX mar facecrack FREDDyFROG
robiin niki1 Jerry Relaxa
Surreal blocker almazer PlesseN
CRUC1AL Patrick xsepower dezon
flameZ harn FL1T tabz
RossR (trener) soLo (trener) liTTle (trener)

GamerLegion

HellRaisers

Nemiga Gaming

Nexus Gaming

RuStY Flarich mds BTN
eraa kalinka lollipop21k XELLOW
Zero jR Jyo iM
Adam9130 ProbLeM boX SEMINTE
dobbo JIaYm speed4k ragga
ashhh (trener) TsaGa (trener) keep3r (trener) sXe (trener)

Nordavind DNB

Team Secret

Team Singularity

SKADE

TENZKI sinnopsyy celrate dennyslaw
Ryxxo anarkez Remoy Rainwaker
haste PERCY notaN SPELLAN
sense smF IceBerg Oxygen
dfen Radifaction TOBIZ Duplicate
Rytter (trener)

Sprout

Wisła All in!

Spiidi SZPERO
faveN mynio
denis jedqr
dycha hades
snatchie ponczek
enkay J (trener)

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. HellRaisers 16 – 1 283 – 201 +82 48
2. Sprout 15 – 2 263 – 164 +99 45
3. bet7 sAw 13 – 4 252 – 190 +62 39
4. Team Secret 10 – 7 237 – 193 +44 30
5. Endpoint CeX 10 – 7 218 – 182 +36 30
6. forZe 10 – 7 237 – 227 +10 30
7. Wisła All in! Games Kraków 10 – 7 254 – 193 +61 30
8. Nexus Gaming 9 – 8 237 – 217 +20 27
9. Nemiga Gaming 9 – 8 241 – 219 +22 27
10. ALTERNATE aTTaX 8 – 9 238 – 238 0 24
11. Actina PACT 7 – 10 218 – 238 -20 21
12. Galaxy Racer Esports 7 – 10 211 – 217 -6 21
13. GamerLegion 7 – 10 217 – 235 -18 21
14. FATE Esports 7 – 10 203 – 226 -23 21
15. Team Singularity 6 – 11 214 – 246 -32 18
16. AVEZ Esport 6 – 11 237 – 228 +9 18
17. Nordavind DNB 3 – 14 179 – 253 -74 9
18. SKADE 0 – 17 0 – 272 -272 0
Legenda:
 Awans do fazy pucharowej
 Zaproszenie do ESEA MDL Season 36
 Udział w turnieju barażowym o utrzymanie w ESEA MDL
 Spadek do ESEA Advanced

Wyniki

x 15:19 19:16 9:16 8:16 16:13 16:19 19:17 16:10 11:16 7:16 16:7 16:9 12:16 12:16 16:0 6:16 4:16
19:15 x 6:16 7:16 8:16 16:13 13:16 16:10 16:13 26:28 13:16 16:12 16:10 12:16 16:9 16:0 13:16 9:16
16:6 16:19 x 14:16 7:16 10:16 13:16 16:9 16:19 20:22 14:16 11:16 16:5 16:6 9:16 16:0 11:16 16:14
16:9 16:7 16:14 x 16:5 16:4 16:10 16:12 16:11 11:16 9:16 19:17 16:14 16:12 16:11 16:0 12:16 9:16
16:8 16:8 16:7 5:16 x 16:10 16:9 16:3 8:16 11:16 8:16 5:16 16:7 8:16 16:10 16:0 13:16 16:8
13:16 13:16 16:10 4:16 10:16 x 16:5 16:11 14:16 8:16 16:14 9:16 6:16 16:14 16:12 16:0 8:16 6:16
19:16 16:13 16:13 10:16 9:16 5:16 x 16:8 16:4 3:16 20:22 20:22 16:10 16:9 16:11 16:0 1:16 22:19
17:19 10:16 9:16 12:16 3:16 11:16 8:16 x 16:14 13:16 16:7 16:4 16:8 16:11 11:16 16:0 16:10 5:16
10:16 13:16 19:16 11:16 16:8 16:14 4:16 14:16 x 12:16 16:14 16:10 14:16 7:16 16:19 16:0 1:16 16:10
16:11 28:26 22:20 16:11 16:11 16:8 16:3 16:13 16:12 x 16:14 16:13 16:14 16:14 16:6 16:0 9:16 16:9
16:7 16:13 16:14 16:9 16:8 14:16 22:20 7:16 14:16 14:16 x 12:16 16:7 7:16 16:13 16:0 13:16 10:16
7:16 12:16 16:11 17:19 16:5 16:9 22:20 4:16 10:16 13:16 16:12 x 16:5 9:16 16:4 16:0 9:16 22:20
9:16 10:16 5:16 14:16 7:16 16:6 10:16 8:16 16:14 14:16 7:16 5:16 x 2:16 22:25 16:0 11:16 7:16
16:12 16:12 6:16 12:16 16:8 14:16 9:16 11:16 16:7 14:16 16:7 16:9 16:2 x 16:10 16:0 11:16 16:14
16:12 9:16 16:9 11:16 10:16 12:16 11:16 16:11 19:16 6:16 13:16 4:16 25:22 10:16 x 16:0 14:16 6:16
0:16 0:16 0:16 0:16 0:16 0:16 0:16 0:16 0:16 0:16 0:16 0:16 0:16 0:16 0:16 x 0:16 0:16
16:6 16:13 16:11 16:12 16:13 16:8 16:1 10:16 16:1 16:9 16:13 16:9 16:11 16:11 16:14 16:0 x 13:16
16:4 16:9 14:16 16:9 8:16 16:6 19:22 16:5 10:16 9::16 16:10 20:22 16:7 14:16 16:6 16:0 16:13 x

Faza ligowa


1. tydzień
1 września
18:15 forZe 20:22 Nexus Gaming Dust2
3 września
17:00 Sprout 10:16 Galaxy Racer Esports Inferno
18:15 HellRaisers 16:13 Nexus Gaming Dust2
19:30 HellRaisers 9:16 Sprout Train

2. tydzień
8 września
17:00 GamerLegion 16:8 Endpoint CeX Mirage
18:15 HellRaisers 16:13 Galaxy Racer Esports Inferno
19:30 HellRaisers 16:11 Endpoint CeX Dust2
9 września
17:00 Endpoint CeX 13:16 Sprout Vertigo
10 września
17:00 FATE Esports 8:16 HellRaisers Train
18:15 Galaxy Racer Esports 16:14 GamerLegion Dust2
20:45 Galaxy Racer Esports 12:16 bet7 sAw Vertigo

3. tydzień
15 września
17:00 Endpoint CeX 8:16 Team Secret Mirage
18:15 AVEZ Esport 11:16 Sprout Train
18:15 ALTERNATE aTTaX 16:13 GamerLegion Overpass
19:30 Galaxy Racer Esports 11:16 Team Singularity Overpass
16 września
17:00 Actina PACT 16:7 Nexus Gaming Inferno
18:15 GamerLegion 16:14 FATE Esports Train
19:30 bet7 sAw 12:16 Sprout Inferno
17 września
17:00 ALTERNATE aTTaX 6:16 AVEZ Esport Vertigo
17:00 Actina PACT 12:16 Team Secret Inferno
18:15 Actina PACT 16:19 forZe Nuke
18:15 Endpoint CeX 5:16 Nexus Gaming Dust2
20:45 FATE Esports 16:5 forZe Mirage

4. tydzień
22 września
17:00 ALTERNATE aTTaX 13:16 Nemiga Gaming Inferno
18:15 Nexus Gaming 16:12 Nemiga Gaming Mirage
23 września
17:00 Actina PACT 4:16 Wisła All in! Train
18:15 HellRaisers 16:12 GamerLegion Train
19:30 Team Singularity 11:16 forZe Mirage
24 września
17:00 AVEZ Esport 20:22 HellRaisers Nuke
17:00 ALTERNATE aTTaX 9:16 Wisła All in! Overpass
18:15 Team Singularity 4:16 Nexus Gaming Vertigo
18:15 GamerLegion 16:10 Wisła All in! Mirage
18:15 FATE Esports 6:16 Nordavind DNB Inferno
19:30 Actina PACT 19:17 Galaxy Racer Esports Dust2

5. tydzień
29 września
17:00 Nordavind DNB 2:16 Team Secret Nuke
17:00 Nemiga Gaming 14:16 GamerLegion Nuke
17:00 ALTERNATE aTTaX 13:16 Sprout Dust2
18:15 Endpoint CeX 16:10 Team Singularity Dust2
18:15 GamerLegion 19:16 AVEZ Esport Nuke
18:15 FATE Esports 16:11 Galaxy Racer Esports Inferno
19:30 FATE Esports 16:12 Team Singularity Overpass
20:45 Nordavind DNB 22:25 Team Singularity Vertigo
30 września
17:00 GamerLegion 16:19 Team Singularity Nuke
17:00 Nemiga Gaming 16:7 Actina PACT Nuke
17:00 FATE Esports 6:16 Wisła All in! Train
18:15 Nemiga Gaming 16:14 AVEZ Esport Nuke
18:15 FATE Esports 10:16 Endpoint CeX Vertigo
18:15 Nordavind DNB 16:14 GamerLegion Dust2
18:15 Sprout 16:11 Team Secret Train
19:30 HellRaisers 16:6 Team Singularity Dust2
19:30 Nordavind DNB 9:16 Actina PACT Vertigo
20:45 Wisła All in! 14:16 Team Secret Nuke
1 października
17:00 Nemiga Gaming 7:16 Galaxy Racer Esports Vertigo
17:00 Actina PACT 6:16 Sprout Train
18:15 Endpoint CeX 16:7 Nordavind DNB Dust2
18:15 ALTERNATE aTTaX 19:15 Actina PACT Dust2
18:15 bet7 sAw 9:16 Wisła All in! Dust2
18:15 GamerLegion 7:16 Team Secret Nuke
19:30 AVEZ Esport 14:16 bet7 sAw Vertigo
22:00 Nordavind DNB 7:16 Wisła All in! Nuke

6. tydzień
6 października
17:00 HellRaisers 16:14 Team Secret Inferno
18:15 Nordavind DNB 5:16 Nexus Gaming Mirage
7 października
17:00 forZe 1:16 Sprout Dust2
18:15 Actina PACT 11:16 HellRaisers Nuke
18:15 AVEZ Esport 11:16 Nexus Gaming Train
18:15 forZe 16:8 Galaxy Racer Esports Inferno
19:30 Actina PACT 16:13 FATE Esports Vertigo
19:30 Nordavind DNB 11:16 Sprout Vertigo
20:45 Endpoint CeX 16:8 Wisła All in! Train
8 października
17:00 forZe 16:9 Team Secret Nuke
17:00 Galaxy Racer Esports 16:4 Nexus Gaming Dust2

7. tydzień
13 października
19:30 Sprout 16:14 Team Singularity Mirage
15 października
17:00 ALTERNATE aTTaX 16:12 Nexus Gaming Dust2
19:30 ALTERNATE aTTaX 16:9 Team Singularity Inferno
20:45 Actina PACT 12:16 Team Singularity Vertigo

8. tydzień
20 października
17:00 Actina PACT 9:16 bet7 sAw Nuke
17:00 Nexus Gaming 9:16 Team Secret Train
18:15 Nexus Gaming 17:19 bet7 sAw Inferno
18:15 HellRaisers 16:9 Wisła All in! Nuke
19:30 Team Singularity 10:16 Team Secret Mirage
21 października
17:00 bet7 sAw 16:11 GamerLegion Nuke
17:00 AVEZ Esport 16:6 Team Secret Train
18:15 Wisła All in! 14:16 AVEZ Esport Train
18:15 ALTERNATE aTTaX 8:16 Endpoint CeX Inferno
18:15 bet7 sAw 16:14 Nordavind DNB Inferno
19:30 Team Singularity 6:16 Wisła All in! Mirage
19:30 AVEZ Esport 16:5 Nordavind DNB Overpass
20:45 bet7 sAw 16:11 Team Singularity Vertigo
22 października
15:00 Nemiga Gaming 10:16 Wisła All in! Mirage
17:00 ALTERNATE aTTaX 12:16 Team Secret Overpass
17:00 Actina PACT 19:16 AVEZ Esport Nuke
18:15 Actina PACT 16:10 GamerLegion Nuke
18:15 AVEZ Esport 16:9 Galaxy Racer Esports Train
18:15 Endpoint CeX 5:16 bet7 sAw Inferno
19:30 Nemiga Gaming 16:13 Team Singularity Inferno
19:30 bet7 sAw 16:7 ALTERNATE aTTaX Vertigo
19:30 HellRaisers 16:14 Nordavind DNB Train
20:45 Actina PACT 8:16 Endpoint CeX Inferno
20:45 AVEZ Esport 9:16 Team Singularity Overpass
20:45 Galaxy Racer Esports 16:8 Nordavind DNB Train

9. tydzień
27 października
17:00 ALTERNATE aTTaX 26:28 HellRaisers Dust2
17:00 Wisła All in! 16:5 Galaxy Racer Esports Dust2
17:00 forZe 10:16 bet7 sAw Nuke
17:00 GamerLegion 16:10 Nexus Gaming Mirage
18:15 HellRaisers 16:11 bet7 sAw Inferno
18:15 Sprout 16:9 Nexus Gaming Train
18:15 forZe 22:19 Wisła All in! Mirage
19:30 FATE Esports 8:16 Sprout Train
19:30 ALTERNATE aTTaX 16:10 Nordavind DNB Inferno
28 października
17:00 Galaxy Racer Esports 16:11 Team Secret Dust2
17:00 AVEZ Esport 13:16 forZe Train
17:00 GamerLegion 1:16 Sprout Inferno
17:00 Wisła All in! 20:22 Nexus Gaming Train
17:00 FATE Esports 13:16 ALTERNATE aTTaX Overpass
17:00 Nemiga Gaming 16:8 Endpoint CeX Inferno
18:15 FATE Esports 4:16 bet7 sAw Inferno
18:15 Nemiga Gaming 14:16 HellRaisers Nuke
18:15 forZe 16:4 GamerLegion Mirage
19:30 Wisła All in! 16:13 Sprout Train
19:30 HellRaisers 16:3 forZe Dust2
19:30 Galaxy Racer Esports 3:16 Endpoint CeX Dust2
19:30 Nemiga Gaming 14:16 FATE Esports Overpass
29 października
16:00 Nemiga Gaming 22:20 forZe Mirage
17:00 Endpoint CeX 16:9 forZe Inferno
17:00 ALTERNATE aTTaX 16:10 Galaxy Racer Esports Inferno
17:00 bet7 sAw 16:12 Team Secret Inferno
17:00 Nemiga Gaming 13:16 Sprout Nuke
17:00 FATE Esports 9:16 Nexus Gaming Train
18:15 FATE Esports 16:14 Team Secret Inferno
18:15 bet7 sAw 9:16 Nemiga Gaming Nuke
18:15 AVEZ Esport 7:16 Endpoint CeX Vertigo
19:30 forZe 16:10 Nordavind DNB Mirage
19:30 FATE Esports 16:10 AVEZ Esport Overpass
20:45 ALTERNATE aTTaX 13:16 forZe Inferno
30 października
16:00 Nemiga Gaming 16:7 Nordavind DNB Inferno
17:00 Nemiga Gaming 7:16 Team Secret Nuke

Faza pucharowa

Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB Finał
HR 1
Nexus 2
Nexus 0
Endpoint 2
Endpoint 2
Secret 1
Endpoint 2
sAw 1
sAw 2
forZe 0
sAw 2 Endpoint 3
Sprout 0 Sprout 2
Wisła 1
Sprout 2
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB Finał LB
Sprout 2 sAw 0
HR 0 Sprout 2
HR 2 Sprout 2
Secret 0 Wisła 1
Nexus 0
Wisła 2
forZe 1
Wisła 2

Harmonogram
21 listopada

Ćwierćfinał drabinki wygranych

15:00 Wisła All in! 1:2 Sprout Mirage 7:16
Dust2 16:13
Nuke 10:16
19:00 HellRaisers 1:2 Nexus Gaming Dust2 16:9
Train 13:16
Inferno 9:16
19:00 Endpoint CeX 2:1 Team Secret Dust2 7:16
Inferno 19:16
Train 16:3
19:00 bet7 sAw 2:0 forZe Inferno 16:13
Nuke 19:16
22 listopada

Półfinał drabinki wygranych

19:00 Nexus Gaming 0:2 Endpoint CeX Nuke 7:16
Train 7:16
19:00 Sprout 2:0 bet7 sAw Inferno 16:14
Dust2 16:6

1. runda drabinki przegranych

19:00 HellRaisers 2:0 Team Secret Inferno 16:7
Train 16:10
19:00 Wisła All in! 2:1 forZe Overpass 14:16
Mirage 19:16
Nuke 16:10
23 listopada

Finał drabinki wygranych

19:00 Endpoint CeX 2:1 bet7 sAw Nuke 7:16
Train 16:8
Inferno 16:13

2. runda drabinki przegranych

19:00 Sprout 2:0 HellRaisers Vertigo 16:4
Inferno 19:17
19:00 Nexus Gaming 0:2 Wisła All in! Inferno 7:16
Train 20:22
24 listopada

3. runda drabinki przegranych

19:00 Sprout 2:1 Wisła All in! Train 8:16
Dust2 16:10
Nuke 16:5
25 listopada

Finał drabinki przegranych

19:00 bet7 sAw 0:2 Sprout Dust2 7:16
Train 14:16
26 listopada

Finał

19:00 Endpoint CeX 3:2 Sprout Zwycięzca UB 1:0
Train 2:16
Vertigo 16:12
Inferno 7:16
Mirage 16:11

Klasyfikacja końcowa

1. Endpoint CeX EPL
2. Sprout ESEA MDL
3. bet7 sAw ESEA MDL
4. Wisła All in! Games Kraków ESEA MDL
5-6. HellRaisers, Nexus Gaming ESEA MDL
7-8. forZe, Team Secret ESEA MDL
9-13. Actina PACT, ALTERNATE aTTaX, Galaxy Racer Esports, GamerLegion, Nemiga Gaming ESEA MDL
14-17. AVEZ Esport, FATE Esports, Nordavind DNB, Team Singularity baraże
18. SKADE spadek

Transmisja

Wybrane mecze europejskiej dywizji ESEA Mountain Dew League Season 35 wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,