ESEA Mountain Dew League Season 30 – Europa

Informacje

Nazwa ESEA Mountain Dew League Season 30
Data 15 stycznia – 4 kwietnia
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 18
Pula nagród 35 000 $ + trzynaście miejsc w ESEA MDL Season 31
System round robin + faza pucharowa

Uczestnicy

AGO Esports

ALTERANTE aTTaX

Chaos Esports Club

ENCE

Furlan stfN FREDDyFROG allu
GruBy DuDe Relaxa Aleksib
phr kressy PlesseN sergej
SZPERO slaxz- djL Aerial
Kap3r mantuu RuStY xseveN
miNirox (trener) enkay J (trener) Twista (trener)

Epsilon Esports

expert eSport

ex-Fragsters

forZe

Surreal alexRr stavn facecrack
CRUC1AL ScrunK dragonfly Jerry
SPELLAN syken torben almazer
k1to Andyy LOMME xsepower
broky JDC AnJ FL1T
Lifedance (trener) 5TRYK#R (trener)

Izako Boars

Team LDLC

Movistar Riders

ex-Red Reserve

matty to1nou mopoz grux
nawrot devoduvek mixwell ScreaM
tecek matHEND loWel Ex6TenZ
NEEX xms SOKER HS
Patitek SIXER ALEX disco doplan
Hyper (trener) Ozstrik3r (trener) bladE (trener) Chrille (trener)

Team Spirit

Sprout

Unicorns of Love

Valiance & Co

COLDYY1 denis crisby LETN1
S0tF1k Spiidi kzy huNter
DavCost faveN maRky nexa
Dima syrsoN DeniMM EspiranTo
somedieyoung mirbit Kirby ottoNd
Certus (trener) tow b (trener) emi (trener)

Virtus.pro

Team Vitality

MICHU NBK-
snatchie apEX
TOAO RpK
Snax ZywOo
byali ALEX
kuben (trener) XTQZZZ (trener)

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. Team Vitality 16 – 1 241 – 123 +118 48
2. forZe 14 – 3 251 – 157 +94 42
3. Epsilon Esports 13 – 4 227 – 159 +68 39
4. Valiance & Co 13 – 4 244 – 187 +57 39
5. Movistar Riders 12 – 5 259 – 237 +22 36
6. Sprout 11 – 6 226 – 201 +25 33
7. Team Spirit 10 – 7 215 – 199 +16 30
8. ex-Red Reserve 10 – 7 246 – 246 0 30
9. ENCE 8 – 9 178 – 144 +34 24
10. ALTERNATE aTTaX 8 – 9 223 – 236 -13 24
11. Virtus.pro 7 – 10 196 – 250 -54 21
12. AGO Esports 7 – 10 223 – 219 +4 21
13. Izako Boars 5 – 12 190 – 253 -63 15
14. expert eSport 5 – 12 191 – 235 -44 15
15. ex-Fragsters 4 – 13 173 – 197 -24 12
16. Team LDLC 4 – 13 165 – 241 -76 12
17. Chaos Esports Club 4 – 13 209 – 257 -48 12
18. Unicorns of Love 2 – 15 160 – 276 -116 6
Legenda:
 Awans do fazy pucharowej
 Zaproszenie do ESEA MDL Season 31
 Udział w turnieju barażowym o utrzymanie w ESEA MDL
 Spadek do ESEA Advanced

Wyniki

x 11:16 12:16 10:16 11:16 16:13 16:10 14:16 13:16 16:12 8:16 16:12 16:5 16:1 16:6 7:16 14:16 11:16
16:11 x 19:17 7:16 7:16 16:10 11:16 3:16 16:6 16:8 13:16 15:19 16:12 16:11 16:14 12:16 13:16 11:16
16:12 17:19 x 6:16 7:16 14:16 7:16 7:16 16:6 10:16 12:16 17:19 14:16 16:10 16:12 11:16 17:19 6:16
16:10 16:7 16:6 x 0:1 16:2 1:0 6:16 9:16 0:1 10:16 9:16 16:6 14:16 16:4 0:1 16:7 17:19
16:11 16:7 16:7 1:0 x 16:7 16:12 11:16 16:4 16:7 16:10 8:16 16:7 5:16 16:5 16:9 16:9 10:16
13:16 10:16 16:14 2:16 7:16 x 1:0 11:16 12:16 16:6 12:16 11:16 7:16 10:16 14:16 19:17 16:6 14:16
10:16 16:11 16:7 0:1 12:16 0:1 x 10:16 13:16 16:9 13:16 13:16 9:16 1:16 16:7 14:16 14:16 0:1
16:14 16:3 16:7 16:6 16:11 16:11 16:10 x 16:10 16:9 11:16 16:6 16:19 16:12 16:4 16:8 16:10 0:1
16:13 6:16 6:16 16:9 4:16 16:12 16:13 10:16 x 5:16 15:19 16:19 11:16 12:16 13:16 8:16 16:8 4:16
12:16 8:16 16:10 1:0 7:16 6:16 9:16 9:16 16:5 x 17:19 12:16 4:16 8:16 19:15 4:16 14:16 3:16
16:8 16:13 16:12 16:10 10:16 16:12 16:13 16:11 19:15 19:17 x 22:20 8:16 15:19 16:9 16:14 13:16 9:16
12:16 19:15 19:17 16:9 16:8 16:11 16:13 6:16 19:16 16:12 20:22 x 10:16 11:16 19:16 7:16 16:11 8:16
5:16 12:16 16:14 6:16 7:16 16:7 16:9 19:16 16:11 16:4 16:8 16:10 x 11:16 16:4 6:16 16:4 5:16
1:16 11:16 10:16 16:14 16:5 16:10 16:11 12:16 16:12 16:8 19:15 16:11 16:1 x 16:6 10:16 16:12 3:16
6:16 14:16 12:16 4:16 5:16 16:14 7:16 4:16 16:13 15:19 9:16 16:19 4:16 6:16 x 17:19 5:16 4:16
16:7 16:12 16:11 1:0 9:16 17:19 16:14 8:16 16:8 16:4 14:16 16:7 16:6 16:10 19:17 x 16:12 16:12
16:14 16:13 19:17 7:16 9:16 6:16 16:14 10:16 8:16 16:14 16:13 11:16 4:16 12:16 16:5 12:16 x 2:16
16:11 16:11 16:6 19:17 16:10 16:14 1:0 1:0 16:4 16:3 16:9 16:8 16:5 16:3 16:4 12:16 16:2 x

Faza ligowa


1. tydzień
15 stycznia
19:00 forZe 16:9 Team LDLC Dust2
16 stycznia
19:00 forZe 16:10 ex-Fragsters Inferno
18 stycznia
19:00 AGO Esports 11:16 Epsilon Esports Mirage

2. tydzień
23 stycznia
16:00 Valiance & Co 14:16 Movistar Riders Train
16:00 Team LDLC 6:16 expert eSport Cache
17:00 AGO Esports 14:16 Virtus.pro Train
18:00 forZe 16:14 AGO Esports Inferno
24 stycznia
16:00 Movistar Riders 16:12 expert eSport Train
19:00 AGO Esports 16:6 Unicorns of Love Overpass
20:00 Izako Boars 12:16 Sprout Cache

3. tydzień
28 stycznia
17:00 Izako Boars 16:13 AGO Esports Mirage
21:00 ENCE 10:16 Movistar Riders Overpass
29 stycznia
16:00 AGO Esports 10:16 ENCE Train
18:00 AGO Esports 11:16 Team Vitality Cache
19:00 Virtus.pro 2:16 Team Vitality Mirage
19:00 forZe 16:19 Team Spirit Mirage
19:00 ex-Red Reserve 20:22 Movistar Riders Mirage
19:00 Team LDLC 8:16 Sprout Inferno
19:00 expert eSport 13:16 AGO Esports Inferno
20:00 Team Vitality 16:4 Izako Boars Cache
30 stycznia
18:00 Chaos Esports Club 7:16 ex-Fragsters Mirage

4. tydzień
4 lutego
18:00 Sprout 16:11 Team Spirit Inferno
19:00 AGO Esports 8:16 Movistar Riders Inferno
5 lutego
16:00 forZe 16:11 expert eSport Nuke
18:00 ex-Red Reserve 8:16 Team Vitality Mirage
19:00 Unicorns of Love 6:16 Sprout Dust2
19:00 Team Vitality 16:6 Chaos Esports Club Overpass
6 lutego
17:30 ENCE 16:2 expert eSport Dust2
7 lutego
18:00 Team LDLC 8:16 ALTERNATE aTTaX Overpass

5. tydzień
11 lutego
17:00 Chaos Esports Club 17:19 ALTERNATE aTTaX Inferno
17:00 ex-Fragsters 9:16 Team Spirit Nuke
18:00 ex-Fragsters 14:16 Valiance & Co Dust2
20:00 Sprout 10:16 Valiance & Co Nuke
12 lutego
16:00 Virtus.pro 16:13 ALTERNATE aTTaX Overpass
17:00 Valiance & Co 17:19 expert eSport Nuke
18:00 AGO Esports 16:12 Team LDLC Overpass
19:00 Virtus.pro 16:5 Unicorns of Love Cache
19:00 AGO Esports 16:10 ex-Fragsters Dust2
19:00 Izako Boars 10:16 forZe Overpass
13 lutego
17:00 Sprout 19:15 Movistar Riders Train
18:00 Chaos Esports Club 10:16 Team LDLC Overpass
19:00 ex-Red Reserve 16:8 Epsilon Esports Overpass
19:00 Chaos Esports Club 16:12 Unicorns of Love Inferno
21:00 Movistar Riders 16:9 Unicorns of Love Inferno
14 lutego
17:00 ex-Fragsters 14:16 Virtus.pro Mirage
18:00 Izako Boars 4:16 Epsilon Esports Cache
19:00 Chaos Esports Club 12:16 Movistar Riders Mirage
19:00 forZe 16:8 Valiance & Co Mirage
20:00 ex-Red Reserve 19:15 ALTERNATE aTTaX Cache
20:00 Izako Boars 13:16 Unicorns of Love Overpass
15 lutego
16:00 Virtus.pro 16:13 Movistar Riders Cache
18:00 Team LDLC 14:16 Virtus.pro Cache

6. tydzień
18 lutego
19:00 ex-Red Reserve 19:17 Chaos Esports Club Dust2
19:00 Izako Boars 15:19 Movistar Riders Train
19 lutego
19:00 Team LDLC 19:15 Unicorns of Love Dust2
20:00 AGO Esports 16:12 ex-Red Reserve Mirage
20:00 Unicorns of Love 17:19 Valiance & Co Dust2
20 lutego
18:00 Team LDLC 12:16 ex-Red Reserve Cache
18:00 Sprout 16:5 Epsilon Esports Train
19:00 Movistar Riders 16:13 ex-Fragsters Nuke
19:00 AGO Esports 16:1 Sprout Esport Cache
21 lutego
16:00 Epsilon Esports 16:10 Movistar Riders Overpass
17:00 expert eSport 14:16 Unicorns of Love Cache
17:00 Sprout 16:12 Virtus.pro Nuke
18:00 forZe 16:10 Virtus.pro Dust2
18:00 Izako Boars 16:13 ex-Fragsters Train
19:00 ALTERNATE aTTaX 16:10 expert eSport Train
19:00 Unicorns of Love 16:19 ex-Red Reserve Dust2

7. tydzień
25 lutego
17:00 Epsilon Esports 16:12 ex-Fragsters Inferno
19:00 Movistar Riders 8:16 Team Spirit Nuke
26 lutego
15:00 Izako Boars 6:16 ALTERNATE aTTaX Train
16:00 Movistar Riders 16:11 forZe Overpass
17:00 Chaos Esports Club 7:16 Epsilon Esports Mirage
17:00 Valiance & Co 16:12 Virtus.pro Mirage
18:00 Virtus.pro 11:16 ex-Red Reserve Cache
18:00 Chaos Esports Club 14:16 expert eSport Mirage
19:00 Izako Boars 8:16 Valiance & Co Dust2
27 lutego
15:00 ALTERNATE aTTaX 16:11 Sprout Mirage
16:00 ALTERNATE aTTaX 13:16 Movistar Riders Overpass
16:00 forZe 16:6 ex-Red Reserve Inferno
17:00 AGO Esports 7:16 Valiance & Co Cache
17:00 Epsilon Esports 16:9 Virtus.pro Dust2
18:00 Virtus.pro 6:16 expert eSport Cache
28 lutego
16:00 forZe 16:3 ALTERNATE aTTaX Train
17:00 Epsilon Esports 16:7 expert eSport Inferno
18:00 Valiance & Co 16:4 Team LDLC Dust2
19:00 Sprout 16:10 expert eSport Train
3 marca
20:00 Chaos Esports Club 11:16 Valiance & Co Mirage

8. tydzień
4 marca
16:00 Epsilon Esports 16:9 Valiance & Co Train
18:00 Valiance & Co 16:7 ex-Red Reserve Inferno
18:00 Sprout 10:16 Chaos Esports Club Cache
19:00 Team LDLC 17:19 Movistar Riders Overpass
20:00 AGO Esports 16:5 Team Spirit Mirage
20:00 Team Vitality 12:16 Valiance & Co Cache
5 marca
16:00 AGO Esports 12:16 Chaos Esports Club Cache
16:30 ENCE 0:1 Epsilon Esports w/o
17:00 Team Spirit 6:16 Valiance & Co Train
17:00 Valiance & Co 1:0 ENCE w/o
18:00 ENCE 0:1 Team LDLC w/o
19:00 ex-Fragsters 16:7 Unicorns of Love Inferno
19:00 Valiance & Co 16:12 ALTERNATE aTTaX Cache
6 marca
16:00 ALTERNATE aTTaX 16:11 AGO Esports Cache
17:00 ex-Red Reserve 16:13 ex-Fragsters Inferno
18:00 Team LDLC 9:16 ex-Fragsters Nuke
7 marca
16:00 Epsilon Esports 11:16 forZe Inferno
16:00 Team Vitality 16:9 Movistar Riders Cache
17:00 ALTERNATE aTTaX 16:14 Unicorns of Love Cache
19:00 expert eSport 11:16 ex-Red Reserve Dust2
19:00 Izako Boars 16:8 Virtus.pro Dust2
8 marca
19:00 Epsilon Esports 16:5 Unicorns of Love Nuke
10 marca
16:00 Unicorns of Love 4:16 forZe Mirage
20:00 Team Spirit 7:16 Epsilon Esports Mirage

9. tydzień
11 marca
16:00 Team Vitality 1:0 ex-Fragsters w/o
17:00 ENCE 1:0 ex-Fragsters w/o
17:00 Team Spirit 12:16 ALTERNATE aTTaX Overpass
18:00 ENCE 6:16 forZe Overpass
18:00 Team Spirit 16:10 ex-Red Reserve Inferno
19:00 Team Spirit 16:14 Chaos Esports Club Inferno
12 marca
16:00 Virtus.pro 4:16 Team Spirit Dust2
16:00 ALTERNATE aTTaX 7:16 Epsilon Esports Overpass
17:00 ex-Fragsters 0:1 expert eSport w/o
18:00 Chaos Esports Club 6:16 ENCE Mirage
18:00 ALTERNATE aTTaX 11:16 Team Vitality Mirage
19:00 Team Spirit 16:4 Team LDLC Train
19:00 Team Vitality 16:4 Unicorns of Love Dust2
20:00 expert eSport 7:16 Team Spirit Inferno
20:00 ex-Fragsters 16:11 ALTERNATE aTTaX Inferno
20:00 ENCE 9:16 ex-Red Reserve Inferno
21:00 ENCE 16:4 Unicorns of Love Dust2
13 marca
16:00 ENCE 16:7 ALTERNATE aTTaX Dust2
16:00 Team Vitality 16:10 Epsilon Esports Dust2
16:00 forZe 16:12 Sprout Overpass
16:00 Izako Boars 16:12 expert eSport Inferno
17:00 Virtus.pro 19:17 Chaos Esports Club Mirage
17:00 Team Spirit 5:16 Team Vitality Dust2
18:00 Team LDLC 7:16 Epsilon Esports Mirage
18:00 Sprout 3:16 Team Vitality Dust2
18:00 Team Spirit 16:4 Unicorns of Love Train
18:00 Virtus.pro 7:16 ENCE Mirage
19:00 Izako Boars 16:19 ex-Red Reserve Mirage
19:00 ENCE 16:6 Team Spirit Inferno
14 marca
16:00 Chaos Esports Club 7:16 forZe Inferno
17:00 Chaos Esports Club 16:6 Izako Boars Inferno
17:00 ex-Red Reserve 11:16 Sprout Dust2
18:00 expert eSport 14:16 Team Vitality Cache
18:00 Izako Boars 16:9 ENCE Cache
18:00 ex-Fragsters 1:16 Sprout Train
19:00 Team LDLC 3:16 Team Vitality Dust2
15 marca
17:00 forZe 0:1 Team Vitality w/o
17:00 ENCE 14:16 Sprout Dust2
17:00 Team Spirit 16:11 Izako Boars Nuke
18:00 ENCE 17:19 Team Vitality Nuke
18:00 Izako Boars 5:16 Team LDLC Dust2

Drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Wielki finał
forZe 1
ALTERNATE aTTaX 2 ALTERNATE aTTaX 1
Movistar Riders 2
Movistar Riders 2 Movistar Riders 0
Sprout 1
Epsilon Esports 2
Valiance & Co 0
Team Spirit 2 Team Spirit 0
Epsilon Esports 2
Epsilon Esports 1
ex-Red Reserve 0

Faza pucharowa


Ćwierćfinał
21 marca
18:10 Valiance & Co 0:2 Team Spirit
Inferno 26:28
Mirage 18:22
25 marca
16:30 Epsilon Esports 1:0 ex-Red Reserve
w/o
22:15 Movistar Riders 2:1 Sprout
Nuke 15:19
Mirage 16:13
Inferno 19:16
26 marca
18:55 forZe 1:2 ALTERNATE aTTaX
Overpass 12:16
Mirage 16:6
Inferno 17:19

Półfinał
25 marca
16:40 Team Spirit 0:2 Epsilon Esports
Dust2 14:16
Cache 7:16
1 kwietnia
18:10 Movistar Riders 2:1
ALTERNATE aTTaX
Cache 16:12
Inferno 9:16
Overpass 10:16

Wielki finał
4 kwietnia
18:20 Epsilon Esports 2:0 Movistar Riders
Inferno 16:14
Mirage 16:8

Klasyfikacja końcowa

1. Epsilon Esports 17 500 $
2. Movistar Riders 10 500 $
3-4. ALTERNATE aTTaX, Team Spirit 3 500 $
5-8. forZe, ex-Red Reserve, Sprout, Valiance & Co
9-14. AGO Esports, ENCE, Izako Boars, Virtus.pro, Team Vitality
15-17. Chaos Esports Club, expert eSport, ex-Fragsters, Team LDLC baraże
18. Unicorns of Love spadek

Transmisja

Wybrane mecze europejskiej dywizji ESEA Mountain Dew League Season 30 wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,