ESEA Mountain Dew League Season 31 – Europa

Informacje

Nazwa ESEA Mountain Dew League Season 31
Data 2 maja – 12 lipca
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 18
Pula nagród 1 miejsce ESL Pro League + 2 miejsca w barażach o awans
System round robin + faza pucharowa

Uczestnicy

AGO Esports

ALTERNATE aTTaX

Chaos Esports Club

CR4ZY

Furlan stfN FREDDyFROG LETN1
GruBy DuDe Relaxa huNter
phr kressy PlesseN nexa
SZPERO slaxz- Bååten EspiranTo
kaper mantuu djL ottoNd
miNirox (trener) enkay J (trener) keita (trener) emi (trener)

ENCE

Epsilon Esports

expert eSport

forZe

allu Surreal ScrunK facecrack
Aleksib CRUC1AL JDC Jerry
sergej SPELLAN Andyy almazer
Aerial broky PREET xsepower
xseveN kreaz chrissK FL1T
Twista (trener) DroW (trener) 5TRYK#R (trener)

Team GamerLegion

HAVU Gaming

Izako Boars

Movistar Riders

hampus sLowi nawrot mopoz
ScreaM ZOREE NEEX mixwell
Ex6TenZ Twixie Patitek SOKER
HS hoody EXUS ALEX
nawwk sAw Luz DeaTh
chrille (trener) Hyper (trener) bladE (trener)

pro100

Team Spirit

Sprout

Virtus.pro

kenzor COLDYY1 Spiidi MICHU
Flarich S0tF1k faveN snatchie
AiyvaN somedieyoung syrsoN Snax
YEKINDAR chopper mirbit Vegi
NickelBack iDISBALANCE k1to OKOLICIOUZ
ceh9 (trener) Certus (trener) tow b (trener) kuben (trener)

Team Vitality

x-kom team

NBK- STOMP
apEX oskarish
RpK mono
ZywOo innocent
ALEX reatz
XTQZZZ (trener)

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. CR4ZY 16 – 0 259 – 136 +123 48
2. Sprout 12 – 4 225 – 179 +46 36
3. Movistar Riders 12 – 4 240 – 202 +38 36
4. Team Vitality 11 – 5 225 – 183 +42 33
5. Team GamerLegion 10 – 6 219 – 187 +32 30
6. Chaos Esports Club 9 – 7 207 – 208 -1 27
7. Epsilon Esports 9 – 7 206 – 181 +25 27
8. Team Spirit 9 – 7 221 –215 +6 27
9. forZe 8 – 8 211 – 205 +6 24
10. Virtus.pro 8 – 8 227 – 234 -7 24
11. x-kom team 8 – 8 210 – 213 -3 24
12. AGO Esports 7 – 9 207 – 219 -12 21
13. pro100 5 – 11 195 – 241 -46 15
14. ALTERNATE aTTaX 4 – 12 195 – 252 -57 12
15. HAVU Gaming 4 – 11 203 – 240 -37 12
16. Izako Boars 3 – 13 192 – 251 -59 9
17. expert eSport 1 – 15 158 – 254 -96 3
18. ENCE 0 – 0 0 – 0 0 0
Legenda:
 Awans do fazy pucharowej
 Zaproszenie do ESEA MDL Season 32
 Udział w turnieju barażowym o utrzymanie w ESEA MDL
 Spadek do ESEA Advanced

Wyniki

x 16:13 11:16 9:16 w/o 9:16 16:14 16:11 16:10 13:16 16:4 16:12 10:16 16:19 11:16 10:16 6:16 16:8
13:16 x 12:16 3:16 w/o 5:16 16:8 11:16 13:16 16:8 19:17 9:16 22:18 10:16 2:16 17:19 8:16 19:22
16:11 16:12 x 4:16 w/o 16:1 11:16 6:16 16:7 16:14 16:12 6:16 16:8 19:16 11:16 19:15 11:16 8:16
16:9 16:3 16:4 x w/o 16:13 16:10 16:11 16:10 19:17 16:8 16:11 16:5 16:2 16:2 16:13 16:14 16:4
w/o w/o w/o w/o x w/o w/o w/o w/o w/o w/o w/o w/o w/o w/o w/o w/o w/o
16:9 16:5 1:16 13:16 w/o x 16:8 16:6 5:16 11:16 16:3 14:16 16:7 16:8 10:16 16:13 8:16 16:10
14:16 8:16 16:11 10:16 w/o 8:16 x 5:16 11:16 13:16 11:16 16:19 1:16 13:16 6:16 10:16 5:16 11:16
11:16 16:11 16:6 11:16 w/o 6:16 16:5 x 13:16 16:10 22:20 16:19 16:4 0:16 10:16 16:7 10:16 16:11
10:16 16:13 7:16 10:16 w/o 16:5 16:11 16:13 x 16:8 16:9 12:16 16:8 16:8 13:16 16:5 16:11 7:16
16:13 8:16 14:16 17:19 w/o 16:11 16:13 10:16 8:16 x 4:16 13:16 14:16 16:5 14:16 17:19 12:16 8:16
4:16 17:19 12:16 8:16 w/o 3:16 16:11 20:22 9:16 16:4 x 9:16 18:22 5:16 14:16 16:13 14:16 11:16
12:16 16:9 16:6 11:16 w/o 16:14 19:16 19:16 16:12 16:13 16:9 x 16:8 16:13 13:16 6:16 16:11 16:11
16:10 18:22 8:16 5:16 w/o 7:16 16:1 4:16 8:16 16:14 22:18 8:16 x 20:22 16:10 14:16 5:16 12:16
19:16 16:10 16:19 2:16 w/o 8:16 16:13 16:0 8:16 5:16 16:5 13:16 22:20 x 16:12 22:19 10:16 16:5
16:11 16:2 16:11 2:16 w/o 16:10 16:6 16:10 16:13 16:14 16:14 16:13 10:16 12:16 x 16:8 16:3 9:16
16:10 19:17 15:19 13:16 w/o 13:16 16:10 7:16 5:16 19:17 13:16 16:6 16:14 19:22 8:16 x 16:10 16:13
16:6 16:8 16:11 14:16 w/o 16:8 16:5 16:10 11:16 16:12 16:14 11:16 16:5 16:10 3:16 10:16 x 16:14
8:16 22:19 16:8 4:16 w/o 10:16 16:11 11:16 16:7 16:8 16:11 11:16 16:12 5:16 16:9 13:16 14:16 x

Faza ligowa


1. tydzień
2 maja
16:00 ENCE 14:16 Movistar Riders Nuke
3 maja
16:00 Team Vitality 16:13 ENCE Nuke

2. tydzień
6 maja
17:00 Sprout 2:16 CR4ZY Overpass
7 maja
18:00 HAVU Gaming 17:19 CR4ZY Nuke
19:00 Sprout 10:16 pro100 Inferno
20:00 Virtus.pro 15:19 Chaos Esports Club Inferno
8 maja
15:00 forZe 16:7 Virtus.pro Mirage
17:00 Virtus.pro 16:10 Team Vitality Mirage
18:00 Chaos Esports Club 11:16 Sprout Inferno
18:00 forZe 10:16 Team Vitality Overpass
18:00 x-kom team 11:16 Movistar Riders Vertigo
19:00 Team GamerLegion 16:8 pro100 Mirage
19:00 AGO Esports 6:16 Team Vitality Overpass
9 maja
17:00 x-kom team 11:16 forZe Inferno
19:00 AGO Esports 10:16 pro100 Inferno

3. tydzień
14 maja
17:00 Movistar Riders 16:14 Epsilon Esports Inferno
18:00 pro100 20:22 Team Spirit Train
19:00 Team Vitality 16:11 Chaos Esports Club Dust2
15 maja
16:00 Chaos Esports Club 19:16 Team Spirit Vertigo
18:00 pro100 5:16 Team Vitality Train
18:00 HAVU Gaming 16:11 Epsilon Esports Train
19:00 HAVU Gaming 12:16 Team Vitality Mirage
20:00 Movistar Riders 16:8 pro100 Mirage
16 maja
18:00 Epsilon Esports 8:16 Team Vitality Vertigo
18:00 pro100 4:16 forZe Nuke
19:00 Team Vitality 16:10 Team Spirit Dust2
19:00 HAVU Gaming 8:16 ALTERNATE aTTaX Train

4. tydzień
21 maja
16:00 HAVU Gaming 13:16 Movistar Riders Nuke
17:00 Sprout 16:6 expert eSport Train
18:00 Team Spirit 16:0 forZe Overpass
18:00 Izako Boars 9:16 Team GamerLegion Inferno
22 maja
16:00 x-kom team 5:16 Team Spirit Inferno
17:00 pro100 8:16 Chaos Esports Club Dust2
17:00 Team Spirit 8:16 Epsilon Esports Inferno
17:00 forZe 13:16 Team GamerLegion Overpass
18:00 Chaos Esports Club 16:14 HAVU Gaming Dust2
18:00 Sprout 9:16 x-kom team Nuke
19:00 AGO Esports 16:14 expert eSport Inferno
19:00 forZe 11:16 CR4ZY Mirage
19:00 Izako Boars 17:19 ALTERNATE aTTaX Dust2
20:00 x-kom team 16:12 pro100 Mirage
20:00 Epsilon Esports 16:5 ALTERNATE aTTaX Inferno
23 maja
16:00 expert eSport 10:16 Virtus.pro Mirage
18:00 Sprout 16:14 HAVU Gaming Dust2
18:00 Virtus.pro 19:22 Team Spirit Overpass
19:00 Chaos Esports Club 16:11 AGO Esports Overpass
20:00 Team GamerLegion 16:8 HAVU Gaming Dust2

5. tydzień
27 maja
16:00 Virtus.pro 19:17 ALTERNATE aTTaX Train
18:00 Team GamerLegion 12:16 Movistar Riders Inferno
19:00 Chaos Esports Club 11:16 expert eSport Train
19:00 AGO Esports 13:16 HAVU Gaming Train
20:00 Virtus.pro 13:16 CR4ZY Dust2
22:00 Epsilon Esports 16:8 expert eSport Overpass
29 maja
15:00 forZe 6:16 Epsilon Esports Train
16:00 Team Spirit 16:10 ALTERNATE aTTaX Vertigo
17:00 Izako Boars 20:22 forZe Inferno
19:00 forZe 10:16 Sprout Mirage
30 maja
15:00 HAVU Gaming 16:5 Team Spirit Train
15:00 forZe 11:16 AGO Esports Mirage
16:00 Team Spirit 13:16 Movistar Riders Mirage
17:00 Team GamerLegion 16:8 Team Spirit Overpass
17:00 forZe 16:10 HAVU Gaming Mirage
18:00 Movistar Riders 19:16 expert eSport Nuke
18:00 pro100 7:16 Epsilon Esports Dust2
19:00 Team GamerLegion 16:13 ALTERNATE aTTaX Inferno
21:00 forZe 16:5 expert eSport Inferno
31 maja
15:00 Epsilon Esports 16:13 Virtus.pro Mirage

6. tydzień
3 czerwca
16:00 Virtus.pro 8:16 Sprout Train
18:00 Team GamerLegion 13:16 Sprout Dust2
19:00 CR4ZY 16:10 Team GamerLegion Mirage
4 czerwca
15:00 Team GamerLegion 16:5 Virtus.pro Vertigo
16:00 Team GamerLegion 7:16 x-kom team Overpass
17:00 CR4ZY 16:10 expert eSport Train
18:00 Team Spirit 16:12 Sprout Mirage
18:00 CR4ZY 16:5 pro100 Nuke
19:00 Team Spirit 2:16 CR4ZY Dust2
5 czerwca
16:00 ALTERNATE aTTaX 3:16 CR4ZY Inferno
16:00 Izako Boars 5:16 Team Spirit Nuke
16:00 Sprout 16:13 Movistar Riders Nuke
17:00 Team Spirit 16:13 expert eSport Inferno
18:00 x-kom team 16:8 HAVU Gaming Nuke
6 czerwca
16:00 AGO Esports 16:19 Team Spirit Dust2
16:00 Izako Boars 9:16 Movistar Riders Overpass
17:00 Team GamerLegion 7:16 Chaos Esports Club Mirage
18:00 AGO Esports 9:16 CR4ZY Train
19:00 CR4ZY 16:4 Chaos Esports Club Inferno
20:00 expert eSport 11:16 Team GamerLegion Inferno
20:00 Epsilon Esports 1:16 Chaos Esports Club Inferno
7 czerwca
16:00 Epsilon Esports 5:16 Team GamerLegion Dust2
18:00 Epsilon Esports 13:16 CR4ZY Dust2
19:00 CR4ZY 16:11 Movistar Riders Nuke

7. tydzień
10 czerwca
16:00 Izako Boars 16:13 Virtus.pro Mirage
18:00 ALTERNATE aTTaX 12:16 Chaos Esports Club Inferno
19:00 AGO Esports 16:4 Izako Boars Overpass
11 czerwca
17:00 Epsilon Esports 16:10 x-kom team Dust2
17:00 AGO Esports 16:12 Movistar Riders Inferno
18:00 ALTERNATE aTTaX 16:8 expert eSport Train
19:00 Izako Boars 14:16 Team Vitality Mirage
19:00 AGO Esports 9:16 Epsilon Esports Overpass
20:00 Virtus.pro 16:6 Movistar Riders Nuke
21:00 Izako Boars 16:11 expert eSport Nuke
12 czerwca
14:00 pro100 14:16 Virtus.pro Dust2
16:00 ALTERNATE aTTaX 8:16 Team Vitality Inferno
17:00 Izako Boars 16:4 HAVU Gaming Nuke
17:00 Movistar Riders 16:9 ALTERNATE aTTaX Mirage
18:00 AGO Esports 16:8 x-kom team Train
18:00 expert eSport 5:16 Team Vitality Inferno
19:00 HAVU Gaming 17:19 Virtus.pro Overpass
19:00 ALTERNATE aTTaX 11:16 forZe Dust2
19:00 pro100 22:18 Izako Boars Nuke
20:00 Virtus.pro 16:10 AGO Esports Overpass
20:30 forZe 16:19 Movistar Riders Inferno
21:00 Virtus.pro 16:13 x-kom team Mirage
21:00 pro100 16:1 expert eSport Inferno
13 czerwca
16:00 AGO Esports 16:13 ALTERNATE aTTaX Overpass
16:00 Chaos Esports Club 6:16 forZe Vertigo
17:00 CR4ZY 16:4 x-kom team Vertigo
18:00 ALTERNATE aTTaX 22:18 pro100 Dust2
18:00 CR4ZY 16:14 Team Vitality Nuke
18:00 Chaos Esports Club 16:12 Izako Boars Mirage
18:00 x-kom team 16:11 expert eSport Mirage
19:00 Team Vitality 11:16 Movistar Riders Vertigo
19:00 CR4ZY 16:8 Izako Boars Vertigo
19:00 x-kom team 16:8 Chaos Esports Club Train
20:00 Epsilon Esports 16:3 Izako Boars Mirage
20:00 Team Vitality 16:14 x-kom team Nuke
21:00 expert eSport 13:16 HAVU Gaming Overpass
23:00 Sprout 16:10 Epsilon Esports Nuke
14 czerwca
15:00 Sprout 16:3 Team Vitality Mirage
16:00 x-kom team 22:19 ALTERNATE aTTaX Vertigo
17:00 ALTERNATE aTTaX 2:16 Sprout Train
18:00 AGO Esports 11:16 Sprout Train
19:00 Team Vitality 11:16 Team GamerLegion Mirage
20:00 AGO Esports 16:10 Team GamerLegion Overpass
15 czerwca
15:00 Izako Boars 11:16 x-kom team Nuke
16:00 Izako Boars 14:16 Sprout Inferno
16 czerwca
19:00 HAVU Gaming 14:16 pro100 Dust2

Drabinka

Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB
CR4ZY 0
Team Spirit 2 Team Spirit 0
Team Vitality 2
Team Vitality 2 Team Vitality 0
Team GamerLegion 0
Sprout 0
Movistar Riders 2
Chaos Esports Club 1 Movistar Riders 1
Sprout 2
Sprout 2
Epsilon Esports 0
Finał LB Awans do baraży
Team Spirit 2
Team Spirit
Movistar Riders 1

Faza pucharowa


Ćwierćfinał UB
19 czerwca
18:30 Movistar Riders 2:1 Chaos Esports Club
Overpass 16:13
Inferno 2:16
Train 16:8
19:30 CR4ZY 0:2 Team Spirit
Inferno 9:16
Train 9:16
20:30 Sprout 2:0 Epsilon Esports
Inferno 16:11
Mirage 19:17
21:00 Team Vitality 2:0 Team GamerLegion
Vertigo 16:13
Overpass 19:16

Półfinał UB
20 czerwca
18:30 Team Spirit 0:2 Team Vitality
Mirage 6:16
Overpass 7:16
21:00 Movistar Riders 1:2 Sprout
Overpass 3:16
Train 16:13
Nuke 13:16

Finał LB
21 czerwca
20:30 Team Spirit 2:1 Movistar Riders
Nuke 16:14
Train 13:16
Vertigo 19:16

Finał UB
12 lipca
19:30 Team Vitality 2:0 Sprout
Overpass 19:15
Mirage 16:11

Klasyfikacja końcowa

1. Team Vitality EPL
2. Sprout baraże
3. Team Spirit baraże
4. Movistar Riders
5-8. Chaos Esports Club, CR4ZY, Epsilon Esports, Team GamerLegion
9-13. AGO Esports, forZe, pro100, Virtus.pro, x-kom team
14-17. ALTERNATE aTTaX, expert eSport, HAVU Gaming, Izako Boars baraże
18. ENCE spadek

Transmisja

Wybrane mecze europejskiej dywizji ESEA Mountain Dew League Season 31 wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,