ESEA Mountain Dew League Season 32 – Europa

Informacje

Nazwa ESEA Mountain Dew League Season 32
Data 9 września – 13 grudnia
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 18
Pula nagród 1 miejsce ESL Pro League + 2 miejsca w barażach o awans
System round robin + faza pucharowa

Uczestnicy

Actina PACT

AVANGAR

CR4ZY

Demise

darko buster LETN1 ngiN
lunAtic qikert EspiranTo paz
Sobol Jame ottoNd imoRR
Goofy SANJI emi beyAz
Crityourface AdreN SHiPZ mini
VinS (trener) dastan (trener) NeiL_M (trener) hardstyle (trener)

forZe

Team GamerLegion

HAVU Gaming

Team Heretics

facecrack hampus sLowi davidp
Jerry nawwk ZOREE Maka
almazer dennis hoody kioShiMa
xsepower RuStY sAw Lucky
FL1T freddieb doto devoduvek
liTTle (trener) djL (trener) diSTURBED (trener) B1GGY (trener)

Japaleno

Illuminar Gaming

Movistar Riders

Nemiga Gaming

Relaxa STOMP mopoz ROBO
tabz oskarish SOKER lollipop21k
FREDDyFROG mono EasTor Jyo
draken innocent loWel boX
Plessen reatz steel spellfull
imd (trener) bladE (trener) keep3r (trener)

Phoenix

pro100

Team Spirit

Tricked Esport

Surreal YEKINDAR somedieyoung HUNDEN
CRUC1AL NickelBack chopper acoR
Thomas WorldEdit iDISBALANCE sjuush
juanflatroo wayLander mir Bubzkji
NK4Y dimasick magixx roeJ
SamE (trener) pipsoN (trener) Certus (trener) Winspai (trener)

Virtus.pro

x-kom AGO

MICHU Furlan
snatchie GruBy
Snax mhL
Vegi leman
phr Sidney
kuben (trener) miNirox (trener)

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. Team Spirit 12 – 5 260 – 242 +18 36
2. forZe 12 – 5 277 – 218 +59 36
3. AVANGAR 12 – 5 264 – 187 +77 36
4. HAVU Gaming 11 – 6 241 – 214 +27 33
5. Tricked Esport 11 – 6 245 – 204 +41 33
6. Movistar Riders 11 – 6 233 – 226 +7 33
7. CR4ZY 10 – 7 236 – 220 +16 30
8. Nemiga Gaming 10 – 7 244 – 216 +28 30
9. pro100 10 – 7 222 – 203 +19 30
10. x-kom AGO 8 – 9 219 – 238 -19 24
11. Team Heretics 8 – 9 218 – 220 -2 24
12. Illuminar Gaming 7 – 10 213 – 242 -29 21
13. Japaleno 6 – 11 228 – 274 -46 18
14. Actina PACT 6 – 11 202 – 219 -17 18
15. Phoenix 5 – 12 172 – 246 -74 15
16. Team GamerLegion 5 – 12 234 – 248 -14 15
17. Virtus.pro 5 – 12 204 – 245 -41 15
18. Demise 4 – 13 199 – 249 -50 12
Legenda:
 Awans do fazy pucharowej
 Zaproszenie do ESEA MDL Season 33
 Udział w turnieju barażowym o utrzymanie w ESEA MDL
 Spadek do ESEA Advanced

Wyniki

x 7:16 16:0 16:6 9:16 16:14 16:11 7:16 15:19 14:16 7:16 3:16 16:8 9:16 12:16 9:16 14:16 16:1
16:7 x 28:25 16:6 7:16 13:16 16:5 16:12 13:16 16:8 16:7 16:0 16:7 16:9 14:16 13:16 16:7 16:14
0:16 25:28 x 16:12 16:12 19:16 9:16 12:16 16:8 16:13 10:16 16:14 16:0 16:2 16:11 4:16 16:8 13:16
6:16 6:16 12:16 x 15:19 16:13 16:14 12:16 17:19 10:16 14:16 9:16 7:16 6:16 10:16 16:0 11:16 16:8
16:9 16:7 12:16 19:15 x 16:14 16:11 11:16 17:19 19:15 11:16 16:9 16:0 16:11 28:31 16:14 16:10 16:5
14:16 16:13 16:19 13:16 14:16 x 16:19 16:10 10:16 16:5 7:16 17:19 10:16 9:16 14:16 14:16 16:13 16:6
11:16 5:16 16:9 14:16 11:16 19:16 x 4:16 16:7 16:9 19:15 19:17 16:9 16:9 11:16 16:12 16:7 16:8
16:7 12:16 16:12 16:12 16:11 10:16 16:4 x 16:4 16:13 16:13 8:16 10:16 12:16 12:16 6:16 9:16 11:16
19:15 16:13 8:16 19:17 19:17 16:10 7:16 4:16 x 20:22 14:16 16:14 10:16 7:16 14:16 20:22 13:16 6:16
16:14 8:16 13:16 16:10 15:19 5:16 9:16 13:16 22:20 x 16:4 13:16 16:4 16:10 13:16 0:16 3:16 19:17
16:7 7:16 16:10 16:14 16:11 16:7 15:19 13:16 16:14 4:16 x 16:11 16:11 7:16 16:12 8:16 19:16 16:14
16:3 0:16 14:16 16:9 9:16 19:17 17:19 16:8 14:16 16:13 11:16 x 16:8 16:10 16:5 16:12 16:13 16:19
8:16 7:16 0:16 16:7 0:16 16:10 9:16 16:10 16:10 4:16 11:16 8:16 x 3:16 10:16 16:19 16:11 16:19
16:9 9:16 2:16 16:6 11:16 16:9 9:16 16:12 16:7 10:16 16:7 10:16 16:3 x 11:16 16:14 16:12 16:12
16:12 16:14 11:16 16:10 31:28 16:14 16:11 16:12 16:14 16:13 12:16 5:16 16:10 16:11 x 13:16 16:13 12:16
16:9 16:13 16:4 0:16 14:16 16:14 12:16 16:6 22:20 16:0 16:8 12:16 19:16 14:16 16:13 x 16:5 8:16
16:14 7:16 8:16 16:11 10:16 13:16 7:16 16:9 16:13 16:3 16:19 13:16 11:16 12:16 13:16 5:16 x 9:16
1:16 14:16 16:13 8:16 5:16 6:16 8:16 16:11 16:6 17:19 14:16 19:16 19:16 12:16 16:12 16:8 16:9 x

Faza ligowa


1. tydzień
9 września
17:00 Illuminar Gaming 13:16 Team Heretics Nuke
10 września
17:00 Illuminar Gaming 15:19 forZe Nuke
19:30 Demise 12:16 Team Heretics Mirage
11 września
19:00 Actina PACT 16:0 CR4ZY w/o

2. tydzień
16 września
19:30 Movistar Riders 16:14 Demise Inferno
17 września
18:00 Japaleno 7:16 HAVU Gaming Train
19:00 x-kom AGO 16:6 Japaleno Mirage
19 września
18:00 Japaleno 19:15 Actina PACT Inferno

3. tydzień
24 września
18:00 Japaleno 10:16 Phoenix Train
19:30 forZe 19:15 Demise Mirage
20:00 Phoenix 3:16 pro100 Dust2
25 września
17:00 x-kom AGO 16:8 Tricked Esport TBA

4. tydzień
1 października
18:00 HAVU Gaming 16:9 pro100 Train
18:00 Tricked Esport 16:8 Movistar Riders Train
19:00 HAVU Gaming 19:15 Movistar Riders Train
2 października
17:00 x-kom AGO 14:16 AVANGAR Inferno
19:30 x-kom AGO 8:16 Demise Vertigo
3 października
17:00 AVANGAR 16:7 Movistar Riders Nuke

5. tydzień
8 października
16:00 CR4ZY 13:16 x-kom AGO Nuke
16:00 Phoenix 7:16 AVANGAR Dust2
18:00 Phoenix 4:16 Illuminar Gaming Overpass
19:00 Nemiga Gaming 16:9 Demise Overpass
19:00 HAVU Gaming 5:16 AVANGAR Inferno
9 października
21:00 Actina PACT 16:14 Team GamerLegion Nuke
22:00 HAVU Gaming 11:16 Actina PACT Inferno
10 października
18:00 Illuminar Gaming 5:16 Team GamerLegion Inferno
19:00 AVANGAR 13:16 Japaleno Dust2
20:00 Tricked Esport 19:16 Phoenix Dust2
21:00 AVANGAR 16:7 Actina PACT Vertigo
11 października
18:00 Demise 6:16 Actina PACT Inferno

6. tydzień
14 października
17:00 Japaleno 8:16 CR4ZY Dust2
15 października
15:00 Virtus.pro 7:16 HAVU Gaming Train
15:00 Team GamerLegion 17:19 Nemiga Gaming Dust2
17:00 Tricked Esport 12:16 Nemiga Gaming Mirage
18:00 AVANGAR 16:6 Demise Inferno
18:00 Virtus.pro 5:16 Tricked Esport Nuke
19:00 HAVU Gaming 16:9 Phoenix Train
19:00 Illuminar Gaming 13:16 Nemiga Gaming Mirage
20:00 Illuminar Gaming 16:14 Actina PACT Vertigo
16 października
15:00 Virtus.pro 16:9 Team Heretics Nuke
16:00 AVANGAR 13:16 Team GamerLegion Overpass
16:00 Virtus.pro 9:16 x-kom AGO Inferno
17:00 Tricked Esport 16:4 CR4ZY Train
18:00 Illuminar Gaming 8:16 AVANGAR Mirage
18:00 x-kom AGO 19:16 Phoenix Mirage
19:00 Virtus.pro 12:16 pro100 Train
19:00 Nemiga Gaming 14:16 CR4ZY Mirage
19:00 Illuminar Gaming 16:10 Demise Vertigo
17 października
17:00 Virtus.pro 16:13 Japaleno Inferno
18:00 Virtus.pro 13:16 Team GamerLegion Mirage
19:00 Nemiga Gaming 14:16 Japaleno Dust2

7. tydzień
21 października
19:00 Team Spirit 16:14 Japaleno Dust2
22 października
15:00 Nemiga Gaming 16:10 pro100 Dust2
17:00 pro100 16:7 Japaleno Overpass
17:00 Team Spirit 16:10 Demise Inferno
18:00 Team Heretics 6:16 Tricked Esport Train
19:00 Illuminar Gaming 0:16 Tricked Esport w/o
23 października
17:00 Team GamerLegion 13:16 Demise Dust2
17:00 Team Spirit 16:11 pro100 Mirage
18:00 Team GamerLegion 14:16 Team Spirit Overpass
18:00 forZe 16:9 Actina PACT Nuke
18:00 CR4ZY 16:8 Virtus.pro Train
24 października
16:00 Illuminar Gaming 16:10 pro100 Overpass
17:00 Team GamerLegion 14:16 Tricked Esport Overpass
17:00 Nemiga Gaming 16:13 Virtus.pro Overpass
17:00 Team Spirit 12:16 x-kom AGO Mirage
18:00 Team Spirit 16:12 Actina PACT Train
18:00 Team GamerLegion 14:16 forZe Inferno
18:00 Nemiga Gaming 16:8 Team Heretics Mirage
18:00 HAVU Gaming 14:16 Demise Vertigo
18:00 Illuminar Gaming 13:16 CR4ZY Nuke
19:00 forZe 16:14 Tricked Esport Vertigo
19:00 Actina PACT 16:8 Phoenix Inferno
19:00 Illuminar Gaming 19:17 x-kom AGO Train

8. tydzień
28 października
18:00 Japaleno 14:16 Movistar Riders Inferno
29 października
17:00 Nemiga Gaming 0:16 AVANGAR Dust2
18:00 Phoenix 16:11 Virtus.pro Train
18:00 Team Spirit 16:11 HAVU Gaming Dust2
18:00 Team Heretics 16:12 CR4ZY Nuke
19:00 Movistar Riders 16:12 Team Spirit Inferno
20:00 pro100 2:16 CR4ZY Train
30 października
19:00 x-kom AGO 5:16 forZe Dust2
19:00 Team GamerLegion 10:16 Phoenix Inferno
19:00 Movistar Riders 4:16 Illuminar Gaming Nuke
20:00 Nemiga Gaming 16:19 x-kom AGO Inferno
31 października
18:00 Actina PACT 9:16 pro100 Train
18:00 Movistar Riders 13:16 Team Heretics Inferno
19:00 Actina PACT 9:16 Tricked Esport Vertigo
19:00 forZe 16:11 pro100 Train
1 listopada
15:00 Movistar Riders 16:7 Team GamerLegion Inferno
16:00 CR4ZY 10:16 Movistar Riders Nuke

9. tydzień
4 listopada
15:00 Illuminar Gaming 9:16 HAVU Gaming Mirage
15:00 Nemiga Gaming 9:16 forZe Mirage
16:00 forZe 11:16 Team Heretics Mirage
17:00 x-kom AGO 8:16 HAVU Gaming Nuke
17:00 Team Spirit 31:28 forZe Mirage
19:00 x-kom AGO 6:16 Team GamerLegion Mirage
19:00 Movistar Riders 16:7 Actina PACT Vertigo
19:00 Demise 7:16 Phoenix Mirage
19:45 Team Spirit 13:16 Tricked Esport Train
20:00 Movistar Riders 16:11 Phoenix Inferno
20:00 Actina PACT 16:1 x-kom AGO Inferno
5 listopada
15:00 HAVU Gaming 11:16 forZe Nuke
16:00 Demise 16:0 Tricked Esport w/o
16:00 Virtus.pro 10:16 forZe Dust2
16:00 Team GamerLegion 9:16 pro100 Dust2
17:00 Demise 17:19 Japaleno Inferno
17:00 HAVU Gaming 19:16 Team GamerLegion Dust2
17:00 Nemiga Gaming 16:3 Actina PACT Inferno
18:00 pro100 16:12 Team Heretics Nuke
18:00 Virtus.pro 16:14 Actina PACT Train
19:00 Phoenix 16:10 Team Heretics Dust2
6 listopada
15:00 Team GamerLegion 16:10 Team Heretics Inferno
16:00 AVANGAR 28:25 CR4ZY Dust2
17:00 x-kom AGO 16:11 Team Heretics Vertigo
18:00 Actina PACT 7:16 Team Heretics Nuke
18:00 Phoenix 8:16 Nemiga Gaming Dust2
18:00 Demise 6:16 pro100 Dust2
18:00 AVANGAR 14:16 Team Spirit Mirage
19:00 Tricked Esport 22:20 Japaleno Overpass
19:00 Team Spirit 16:10 Phoenix Mirage
19:00 Movistar Riders 16:14 x-kom AGO Inferno
20:00 Demise 12:16 CR4ZY Inferno
20:00 Movistar Riders 7:16 pro100 Train
20:00 AVANGAR 13:16 Tricked Esport Inferno
7 listopada
15:00 Team Heretics 16:4 HAVU Gaming Nuke
16:00 forZe 16:7 AVANGAR Overpass
16:00 Team GamerLegion 10:16 Japaleno Overpass
16:00 Virtus.pro 16:19 Movistar Riders Nuke
17:00 Tricked Esport 12:16 HAVU Gaming Nuke
17:00 Illuminar Gaming 22:20 Japaleno Mirage
17:00 Nemiga Gaming 17:19 HAVU Gaming Nuke
17:00 x-kom AGO 12:16 pro100 Train
17:00 Virtus.pro 7:16 AVANGAR Train
17:00 Movistar Riders 16:11 forZe Inferno
18:00 Nemiga Gaming 16:5 Team Spirit Inferno
18:00 forZe 12:16 CR4ZY Train
18:30 Virtus.pro 16:11 Demise Inferno
19:00 pro100 9:16 AVANGAR Dust2
19:00 forZe 16:0 Phoenix w/o
19:00 CR4ZY 9:16 HAVU Gaming Train
19:00 Illuminar Gaming 13:16 Team Spirit Nuke
20:00 Illuminar Gaming 3:16 Virtus.pro Nuke
21:00 CR4ZY 16:0 Phoenix w/o
8 listopada
14:00 Team Spirit 16:12 Team Heretics Mirage
15:00 Team Spirit 16:13 Virtus.pro Inferno
15:00 Nemiga Gaming 11:16 Movistar Riders Train
16:00 AVANGAR 16:12 Team Heretics Dust2
16:00 CR4ZY 16:11 Team Spirit Mirage
17:00 Team Heretics 16:4 Japaleno Vertigo
17:00 Team GamerLegion 16:19 CR4ZY Dust2
18:00 Tricked Esport 14:16 pro100 Overpass
10 listopada
17:00 Japaleno 19:17 forZe Inferno

Faza pucharowa

Ćwierćfinał UB Półfinał UB Finał UB Finał
Spirit 2
pro100 0
Spirit 2
HAVU 1
Movistar 0
HAVU 2
Spirit 1        
forZe 2        
AVANGAR 1
CR4ZY 2
CR4ZY 0
forZe 2
Nemiga 0 forZe 0
forZe 2   HAVU 0
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB Finał LB
CR4ZY 2
pro100 2 pro100 1 Spirit 0      
Movistar 1 CR4ZY 1 HAVU 2        
HAVU 2
HAVU 2
AVANGAR 2 AVANGAR 0
Nemiga 1

Harmonogram
11 listopada

Ćwierćfinał UB

18:00 Team Spirit 2:0 pro100
Overpass 16:7
Mirage 16:13
18:00 Movistar Riders 0:2 HAVU Gaming
Overpass 14:16
Train 12:16
18:00 AVANGAR 1:2 CR4ZY
Mirage 8:16
Train 16:9
Dust2 14:16
18:00 Nemiga Gaming 0:2 forZe
Dust2 15:19
Nuke 11:16

Półfinał UB

21:00 Team Spirit 2:1 HAVU Gaming
Nuke 10:16
Mirage 16:9
Dust2 16:10
21:00 CR4ZY 0:2 forZe
Mirage 14:16
Nuke 7:16

1. runda LB

21:00 pro100 2:1 Movistar Riders
Overpass 16:12
Vertigo 14:16
Mirage 22:20
21:00 AVANGAR 2:1 Nemiga Gaming
Inferno 16:10
Dust2 13:16
Overpass 16:11
12 listopada

Finał UB

18:00 Team Spirit 1:2 forZe
Dust2 19:22
Inferno 22:20
Vertigo 9:16

2. runda LB

18:00 CR4ZY 2:1 pro100
Vertigo 23:25
Inferno 16:13
Dust2 16:11
18:00 HAVU Gaming 2:0 AVANGAR
Train 16:13
Overpass 16:12

3. runda LB

21:00 HAVU Gaming 2:1 CR4ZY
Mirage 16:11
Nuke 9:16
Dust2 16:5
13 listopada

Finał LB

19:00 Team Spirit 0:2 HAVU Gaming
Nuke 13:16
Mirage 12:16
13 grudnia

Finał

18:00 forZe vs HAVU Gaming
TBD
TBD
TBD
TBD
TBD

Klasyfikacja końcowa

1. EPL
2. baraże
3. Team Spirit baraże
4. CR4ZY
5-6. AVANGAR, pro100
7-8. Movistar Riders, Nemiga Gaming
9-13. Team Heretics, Illuminar Gaming, Tricked Esport, x-kom AGO
14-17. Team GamerLegion, Phoenix, Virtus.pro baraże
18. Demise spadek

Transmisja

Wybrane mecze europejskiej dywizji ESEA Mountain Dew League Season 32 wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,